EDIT: Chociaż nie wierzę w małą ilość CGI. Mało CGI miało być np. w czwartym Indym.
22-07-2011, 10:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2011, 10:08 przez military.)
|
Prometheus (2012) reż. Ridley Scott
|
|
Ja tam Scottowi wierzę - po KoH widać, że facet potrafi zadowolić studio i jednocześnie zrealizować własną wersję. Nie zdziwię się, jeśli reżyserka Prometeusza będzie zupełnie innym filmem niż wersja kinowa.
EDIT: Chociaż nie wierzę w małą ilość CGI. Mało CGI miało być np. w czwartym Indym. 22-07-2011, 10:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2011, 10:08 przez military.)
Dla uściślenia, kinowa wersja KoH nie była wersją Scotta. Została zmontowana bez jego udziału, wedle wytycznych studia - i dlatego była taka do dupy.
pierwsza fotka Noomi Rapace: http://2.bp.blogspot.com/-tyAnbi-akJc/TijDmZmz0WI/AAAAAAAAAIE/PlLaco_ym8o/s1600/vz5jmk.jpg 22-07-2011, 10:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2011, 10:11 przez Albertino.)
Mam nadzieję na bardzo dobre Trzy-De. To trochę żenujące że ostatnim filmem, który zrobił dobry użytek z tej technologii był....Sanctum. Może Ridley wykorzysta technologię do podkręcenia klaustrofobii etc. Byłoby nie-cool gdyby zmarnować taki potencjał scenografii.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
22-07-2011, 10:17 Cytat:To trochę żenujące że ostatnim filmem, który zrobił dobry użytek z tej technologii był... Transformers 3. Cytat:po KoH widać, że facet potrafi zadowolić studio i jednocześnie zrealizować własną wersję. Po KoH był jeszcze Robin Hood, który sprawił że nieco w gościa zwątpiłem. 22-07-2011, 11:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2011, 11:40 przez Gieferg.)
Po tym, co działo się ze scenariuszem, Robin Hood nie mógł się udać - ale od strony reżyserskiej to nadal bardzo solidny film. Come on, ludzie, to Ridley Scott. Jeśli scenariusz jest dobry, film będzie świetny. Jeśli scenariusz jest denny, film będzie przeciętny. Scott to reżyser takiej klasy, że można liczyć przynajmniej na tyle.
22-07-2011, 11:50
Powrót takiego reżysera po tylu latach do s-f i nakręcenie przeciętniactwa można będzie spokojnie nazwać porażką :). Niech film będzie przynajmniej dobry i tyle.
koronex1989
22-07-2011, 11:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2011, 11:55 przez koronex1989.)
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 22-07-2011, 13:25
Ten fanowski plakat był umieszczany na forach imdb czy avpgalaxy jakiś czas temu, tak mi się wydaje
koronex1989
22-07-2011, 13:28
Są w miarę oglądalne fotki!
http://www.dreadcentral.com/news/46088/san-diego-comic-con-2011-lots-prometheus-screen-shots Znając życie niedługo usuną. A tu jeszcze więcej: http://www.use.com/162b028d8fbacc707c6a#photo=24
koronex1989
01-08-2011, 09:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2011, 09:24 przez koronex1989.)
Przezajebiste.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
01-08-2011, 10:13
Nie mam się do czego przypieprzyć. Zacnie to wygląda i jaram się jeszcze bardziej niż przedtem.
Widzę jednak, że wbrew temu co pisali (nie-prequel) to wygląda to bardzo prequelowato. Oczywiście pewnie specjalnie tak ten materiał przygotowali, żebyśmy za wiele nowości nie ujrzeli. Tak czy siak, jest gitara. 01-08-2011, 11:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2011, 11:07 przez Albertino.)
Na Comic-conie puszczali fragmenty? To kiedy teaser?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 01-08-2011, 12:45
Owszem puszczali, teaser miał niby być przed Genezą planety małp ale chyba to nieprawda.
koronex1989
01-08-2011, 12:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2011, 12:53 przez koronex1989.)
Nie wiadomo. Plota jest, że być może 5 sierpnia, ale wydaje mi się, że nie będzie w tym miesiącu. Fotki udowadniają, że scenografia jest w całości budowana, za co chwała im.
01-08-2011, 12:54
Klimat to ostatnia rzecz o jaką bym się martwił w przypadku tego reżysera.
A co do historii-jak myślicie będą podróże w czasie?? Patrząc na nazwisko scenarzysty, nigdy nie wiadomo :). Mi tam obojętnie, grunt aby pasowało w filmie.
koronex1989
01-08-2011, 14:39
Kiedyśtam, jak mi się zdaje, Ridley Scott wspominał o kwestii dylatacji czasu (co oznacza podróże w czasie), ale to chyba było jeszcze przed przyjściem Lindelofa. Od tamtego czasu nie przypominam sobie wypowiedzi na ten temat.
01-08-2011, 14:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2011, 14:51 przez Albertino.)
Patrzę na te zdjęcia, patrzę na nazwisko reżysera, patrzą na obsadę...I jeśli nic złego się nie stanie, prawdopodobnie szykuje się najlepszy film nadchodzącego roku.
https://www.filmweb.pl/user/Nawrocki/activity
https://letterboxd.com/nawrocki/list/best-movies-of-2020s/ https://letterboxd.com/nawrocki/list/2024-movies/ 01-08-2011, 16:58 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Alien (1979) reż. Ridley Scott | Anonymous | 362 | 64,250 |
16-05-2026, 20:15 Ostatni post: Westcoast |
|
| Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott | military | 1,201 | 254,835 |
07-03-2024, 14:24 Ostatni post: shamar |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |