Azgaroth napisał(a):Ja jestem optymistą i myślę, że film będzie dobry, choć nie mam na swoje przeczucia racjonalnych dowodów :)
Jak kazdy optymista. 8)
12-05-2007, 13:41
|
Rambo (1982-2019)
|
Azgaroth napisał(a):Ja jestem optymistą i myślę, że film będzie dobry, choć nie mam na swoje przeczucia racjonalnych dowodów :) Jak kazdy optymista. 8) 12-05-2007, 13:41 Hitch napisał(a):Te dlugie wlosy sa takie troche...nachalnie (i bezcelowo) odmladzajace.. :? Jakie tam długie ... Co by to był za Rambo bez takich włosów? 12-05-2007, 14:59
Ale to juz nie jest ten sam Rambo tak czy owak. Tutaj wlosy nie dodaja mu powagi tylko wzbudzaja smiech.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 12-05-2007, 15:56
Założę się, że Rambo 4 nie będzie pogadanką o starości jak Rocky Balboa - to nie jest cechą tej serii. Będzie akcja, dużo akcji. I dobrze, szkoda jedynie że Rambo wygląda tutaj jak karykatura samego siebie...
13-05-2007, 20:24
A ja myślę, że czwóreczkę będzie się równie przyjemnie oglądało co trzy poprzednie części. Na fotki Craiga przed Casino Royale również wszyscy psioczyli, a efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Czekam z niecierpliwością na powrót Johna 8)
13-05-2007, 21:13
Ja też czekam, nie mówię że film będzie zły. :) Po prostu spójrzcie na zdjęcie parę postów wyżej... Karykatura jak z komiksu o Asterixie.
13-05-2007, 21:25
i pierwsze dwa oficjalne zdjecia:
http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-18.jpg http://www.stallone.pl/images/rambo/rambo4-19.jpg
http://www.forestbrothers.za.pl --- http://www.film.org.pl --- http://www.kluczevia.pl --- http://www.stallone.pl
16-05-2007, 21:04
Tom, ty ciagle swoje. Jeszcze nie zalapales, ze tutaj jest wlasciwy temat do tych fotek:
http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?p=54807#54807 ? Wiem, wiem, jestem menda. ;) 16-05-2007, 21:38
Tu akurat sie zgodze z Jakuzzim. Te fotki sa po prostu smieszne a Rambo gruby.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi 16-05-2007, 21:47 Hitch napisał(a):Tu akurat sie zgodze z Jakuzzim. Te fotki sa po prostu smieszne a Rambo gruby. te fotki nie sa smieszne a Rambo jest niegruby. 8) jakuz: jako ze wciaz cie lubie daruje ci zycie, ale i tak jestes zakichany madafaka! :wink:
http://www.forestbrothers.za.pl --- http://www.film.org.pl --- http://www.kluczevia.pl --- http://www.stallone.pl
16-05-2007, 21:49 tomashec napisał(a):i pierwsze dwa oficjalne zdjecia: Z-A-J-E-B-I-Ś-C-I-E a wszystki zrzędzące mendy niech się udławią swoimi złośliwościami :P to trzeci film na mojej liście najbardziej oczekiwanych na ten i nastepny rok (po The Dark Knight i Transformers), tylko żałuję że przez te niemal 20 lat Sylwek wcześniej na to nie wpadł to może teraz zamiast częsci 4 powstawałaby szósta 8) Każda kolejna fotka upewnia mnie w przekonaniu że to słuszna decyzja nakręcić ten film. Jak dla mnie Rambo IV to bardziej sensowny pomysł na film niż Rocky VI, a biorąc pod uwagę, że ten ostatni był świetny, to jestem dobrej myśli :] 17-05-2007, 00:07
mysle ze to jest najwieksza niespodzianka jaka sly mogl sprawic (przynajmniej mnie) - jestescie pierwsi w polsce, ktorzy to zobacza:).
pierwszy - rozwalajacy!!!!! - teaser JOHNA RAMBO: CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425"> (do sciagniecia) (You Tube) zapowiada sie ze nie bedzie to pg-13 8) a R jak nic:)
http://www.forestbrothers.za.pl --- http://www.film.org.pl --- http://www.kluczevia.pl --- http://www.stallone.pl
19-05-2007, 15:14
MEEGAAAWYYYYPAAAAASS
tylko pokazali chyba trochę za dużo (trzy i pół minuty samych konkretów) :? oglądac na własną odpowiedzialność :!: Ciekawe kto sie teraz będzie śmiał :twisted: moje nastawienie do tego filmu całkeim optymistyczne, ale teraz jest megaoptymistyczne. Kiedy premiera? :) 19-05-2007, 15:29
Ja przyznaję, że nie jest mi już do śmiechu, myliłem się, nieźle to wygląda, a ile gore :D
Jedyne co mi przeszkadza to Sly "grający" dokładnie tak jak w Rocky Balboa. No ale hej, to w końcu Sly. On tylko tak potrafi. 19-05-2007, 15:41
jak cholera miazdzy cyce ten zwiastun. przygotowany specjalnie na potrzeby festiwalu Cannes.. premiera dopiero w maju 2008 !! :( mam nadzieje ze jednak szybciej.... prawa w polsce ma monolith....
http://www.forestbrothers.za.pl --- http://www.film.org.pl --- http://www.kluczevia.pl --- http://www.stallone.pl
19-05-2007, 15:59
Świetne :twisted: Klimat lat 80ych powróci. Oby tylko był też Main Theme Goldsmitha. Czekam na ten film.
19-05-2007, 16:01 Azgaroth napisał(a):Ja jestem optymistą i myślę, że film będzie dobry, choć nie mam na swoje przeczucia racjonalnych dowodówTeraz już masz. Cytat:premiera dopiero w maju 2008 !! Aaarrrghhh :evil: 19-05-2007, 16:17
Dżizas Krajst! Zapowiada się film, jakiego nie było co najmniej od 15 lat!
Po zwiastunie widać, że efekty są gotowe (bo pewnie tworzono je na planie), no i większe sceny akcji też, zatem nie wiem co zajmie tak dużo czasu, że premierę muszą ustalać na 2008... Hitch napisał(a):Zaloze sie ze w JR znow beda rozmyslania na temat przemijania itd. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 19-05-2007, 16:35 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Unbreakable / Split / Glass (2000-2019) | Pelivaron | 25 | 8,236 |
05-09-2024, 08:06 Ostatni post: Debryk |
|
| Jumanji (1995-2019) | Gieferg | 65 | 16,321 |
25-04-2022, 19:35 Ostatni post: shamar |
|
| Maleficent (2014-2019) | Lawrence | 50 | 17,086 |
05-12-2021, 16:37 Ostatni post: Debryk |
|
| Zombieland (2009-2019) | Anonymous | 52 | 11,829 |
02-01-2020, 00:44 Ostatni post: Mental |
|
| Rambo 4 | Oconnel | 47 | 11,082 |
24-02-2013, 23:57 Ostatni post: shamar |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |