Cytat:Jednocześnie też szkoda, że nie wyszło nic z tych plotek, jako Rambo miałby walczyć na Bliskim Wschodzie z ISIS,
Szkoda? A jak niby chciałbyś wiarygodnie uzasadnić jego nagły wypad na Bliski Wschód z Arizony? Wracasz z Birmy, z kolejnej wojny, osiadasz na arizońskiej prowincji i co? Zew natury wzywa cię po raz kolejny gdzieś na zadupie do Libii, bo porwali córkę szeryfa z Yumy? Last blood w konfrontacji z kartelami ma milion razy więcej sensu. Dla ludzi zamieszkujących przygraniczne miasta w AZ czy Meksyku zmagania z kartelami to codzienność i nie musisz naciągać fabuły jak gumy od gaci, żeby zmotywować starego weterana do pójścia na ostatnia misję. Wstaw sobie w miejsce tego gościa Johna Rambo i masz zalążek scenariusza do R5:
Jaką kuwa poprzeczkę?
Serwują wam dom starców a wy jeszcze przyklaskujecie.
(12-10-2018, 11:23)Lawrence napisał(a): Jednocześnie też szkoda, że nie wyszło nic z tych plotek, jako Rambo miałby walczyć na Bliskim Wschodzie z ISIS, gdyż kiedyś i takie się pojawiały.
Raczej dobrze. Już miałeś polityczną agitkę w "Rambo 3".
Nawet podobnie jest z "Rambo 4", gdzie Birma wypadła już z obiegu tego dobrego i uciskanego.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
12-10-2018, 13:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2018, 13:49 przez shamar.)
Stary "wysuszony" dziadek gra starego, wysuszonego dziadka. Co jest na zupełnie innym biegunie od GOŚCI-dziadków, którzy ćwiczą, biegają, strzelają, są w formie a w filmach się ich POSTARZA celowo choć mogliby jeszcze grać postaci 10 lat młodsze.
Więc nie. To chybiona riposta
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
Oni poważnie chcą to jeszcze ciągnąć? Pierwszy Rambo był fajnym dramatem. Niestety późniejsze to już tylko Sylvester Stallone absurdalnie zabija ludzi jak leci. Fajnie to obśmiano w Hot Shots 2. Poza tym jak każdy kolejny Rambo jest gorszy od poprzedniego to tego w ogóle nie będzie dało się oglądać.
(14-10-2018, 00:33)shamar napisał(a): Stary "wysuszony" dziadek gra starego, wysuszonego dziadka. Co jest na zupełnie innym biegunie od GOŚCI-dziadków, którzy ćwiczą, biegają, strzelają, są w formie a w filmach się ich POSTARZA celowo choć mogliby jeszcze grać postaci 10 lat młodsze.
Więc nie. To chybiona riposta
A kto powiedział, że w świecie filmu, Rambo też dba o siebie tak jak Sly?
A widziałeś poprzedni? Czy może sugerujesz, że w tej części Rambo będzie zmęczonym, zniedołężnaiłym starcem? I to on będzie walczył z kartelem/odbijał kobietę?
I pomyśleć, że to Glover w sile wieku grał faceta, który "był już na to za stary"
(14-10-2018, 07:17)Gieferg napisał(a): Bardziej z dupy niż twoje problemy to już być nie może.
ja przynajmniej nie krytykuję filmów, których nie oglądam/nie zamierzam oglądać "a bo tak".
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
14-10-2018, 13:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2018, 13:45 przez shamar.)
Poprzedni powstał DEKADĘ temu gdy Sly miał 62 lata, teraz ma 72 lata.
Dobrze się czujesz?
Mój dziadek jest ledwie 3 lata starszy i już ledwo chodzi a Sly napierdala pompki na siłce więc nie rób z niego zniędołężniałego staruszka bo ani na takiego nie wygląda ani takiego nie będzie grać.
14-10-2018, 14:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-10-2018, 14:04 przez Mierzwiak.)
Nie podoba mi się to. To nie Rambo a stetryczały ranczer.
(10-10-2018, 15:26)shamar napisał(a): Stallone pakuje na siłowni, do roli a w filmie prezentują go jako dziadka. Czy on wygląda już tak staro, żeby grać staruszka?
Dżizas, Shamar, to tylko parę fotek z planu. Ten nieco zdziadziały wygląd może być celowym elementem fabuły np. po powrocie do domu i rzeczywistości, tj. normalnego życia, Rambo dopada taka lekka deprecha. Ale to wcale nie oznacza, że jego bohater nie trzyma formy, czy też później jej nie odzyska, żeby tłuc te kartele narkotykowe.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
To ja na starość. Jak to oglądam to aż mi wstyd że dzisiaj zrobiłem sobie na siłowni wolne.
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.
Fajnie, fajnie tyle że kilka z tych ćwiczeń to technicznie słabo wykonanych. Ale to pewnie jako pokazówa do filmiku że taki power i szybkość.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#OfficialJames Francis CameronandChristopher Johnathan James NolanHejter# :D
Gość ma 73 lata, pomaga sobie podrzutem na barki, wiele próbuje z nóg, stawy ma pewnie wydymane, wiązadła bolą. To dobra technika, czepiasz się.
Dyskretny urok burżuazji, Ran, Terminator 2, Big Lebowski, Fanatyk, Cries and whispers, Annie Hall, Eraserhead, Mroczny przedmiot pożądania, Noc na Ziemi, Lot nad kukułczym gniazdem, Capote, Boogie Nights, Zed i dwa zera, Żywot Briana.
25-10-2018, 22:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2018, 22:47 przez EL-Kal.)
Pewnie tak ale wolę zwrócić uwagę że nie jest to modelowy przykład technik ćwiczeń dla młodzieży. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#OfficialJames Francis CameronandChristopher Johnathan James NolanHejter# :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#OfficialJames Francis CameronandChristopher Johnathan James NolanHejter# :D