He liu - 7/10
The Insider - 8/10
Dredd - 6/10
Total Recall ( 2012 ) - 5/10
G.I. Joe: The Rise of Cobra - 5/10
04-04-2013, 10:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2013, 10:09 przez Joe Chip.)
|
Star Trek
|
|
byłby jeszcze lepszy, gdyby się wyświetlał :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 09-04-2013, 01:49
Nie żeby było to jakieś dzieło a i byłbym w stanie uwierzyć, że to robota fana ale i tak można na to patrzeć z mniejszym bólem niż na poprzednie plakaty.
12-04-2013, 20:11
bardzo fajne
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 13-04-2013, 00:40
Chyba fani Star Treka przeżywają w tym roku to co ja przed rokiem podczas publikowania nowych posterów TDKR. Koszmar goni koszmar.
13-04-2013, 08:40
Oficjalny. Nie wiem na ile to posmak poprzednich plakatów, a na ile rzeczywista wartość, ale ten może być.
13-04-2013, 19:57
Ten plakat akurat jest ok. Powiem nawet, że fajny poster.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron 13-04-2013, 20:06
Ja chyba jestem inny, bo dla mnie wklejenie fotki z filmu z tytułem plus drobny retusz to nie plakat. Szkoda, że blockbustery cierpią na syndrom "200 milionów dolarów na film, 20 dolarów na marketing".
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
13-04-2013, 20:38
And the award for filter of the year goes to...
SMUDGE! Dlaczego 99,9% plakatów w tym roku robią stażyści uczący się photoshopa? 14-04-2013, 00:19
Ten plakat jest jak najbardziej ok, ponieważ ma za zadanie trafiać w pospolity gust Kowalskiego i trafia, a nie spełniać artystyczne zachcianki marginesu.
Choć gdybym to ja projektowała plakat do ST to poszłabym zupełnie inną drogą. zero postaci na plakacie, ciemna czarna otchłań kosmosu a z niej wyłaniający się (lub lecący w jej stronę) Enterprise. Delikatna czcionka. Choć tutaj krój czcionki odgórnie narzuca zwykle producent. 14-04-2013, 09:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2013, 09:24 przez Monika.)
Jeszcze więcej plakatów, a nuż w końcu uda się zrobić dobrze Mierzwiakowi! :)
http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=77532 14-04-2013, 09:45
Lasia z gunem kucająca przy murku - to aż krzyczy STAR TREK! Dotrzyj tam, gdzie nie dotarł żaden człowiek - do drugiego levelu Gears of War!
BTW: A to nie jest przypadkiem poster Colombiany, w którym ktoś dla jaj podmienił tytuł na Star Trek? BTW2: zajebista rękawiczka.:) 14-04-2013, 11:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2013, 11:31 przez military.)
Ale w tym całym restarcie chodzi przecież o to, aby Star Trek nie kojarzył się już z Williamem Shatnerem wiercącym się na krześle, lub z dwoma facetami prowadzącymi filozoficzne dysputy w maskach jaszczurek. Odbiegając od jej oceny, kampania ma pokazać milusińskim dynamizm i tak kochaną przez nich estetykę gier komputerowych.
14-04-2013, 11:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2013, 11:40 przez Szaman.)
heh, do każdego aktora można przyszyć taką łatkę. To teraz jak na plakacie promującym jakiś nowy film Daniel Craig pojawi się z pistoletem w ręku to będzie można powiedzieć, że to niewykorzystana/odrzucona fotografia z promocji Bonda. ;)
14-04-2013, 11:37 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Star Trek: The Motion Picture (reż. Robert Wise) | Corn | 90 | 47,386 |
24-12-2024, 14:42 Ostatni post: Mefisto |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |