Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
"Już nie Colin Trevorrow" XD

Odpowiedz
Cytat:No OK, jeśli patrzymy pod kątem budowania serii i uniwersum to zgadzam się, aczkolwiek jestem zdania że burdel w obieraniu kierunku cyklu jest jednak mniejszym problemem niż to co się dzieje w Lucasfilm, bo jednak zwalniani (uciekający?) twórcy świadczą moim zdaniem o jakimś poważnym problemie.
Tzn napewno masz rację, że jakiś problem musi być. Coś jest nie tak, owszem. Ale w przypadku RO ostateczny efekt był zadowalający a decyzja odnośnie Hana Solo wydaje się być dobrą decyzją wiec maja nadal u mnie kredyt zaufania Uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(06-09-2017, 22:15)Phil napisał(a): Zombie tłumaczący, że w DCEU nie ma żadnego burdelu, tylko to wina artykułów internecie za.. TRZY... DWA... Oczko
i… jeden?
 
Heh. Przecież ja nie pisałem nigdy, że tam nie ma burdelu. Owszem, jest. Ale nie taki monstrualny i gigantyczny jak to próbują prezentować mass-media. Tam nawet Feige nie musi zatrudniać "stażystów" do odwalania brudnej roboty Uśmiech Wystarczą ludzie, którym już nie podobał się koncept na "MoS" i od jego premiery stukają w klawiaturki, dokładając do PRowych problemów WB/DC, swoją cegiełkę suszonego gówna. Dobrze wiemy, że tacy istnieją.  
 
 
(06-09-2017, 22:06)szopman napisał(a): Ile już zapowiedziano i anulowano filmów? Bo BvS zapowiedziano WW, JL, Aquamana, Green Lantern Corps, Flasha, Batmana, jakieś k*rwa Gotham Sirens itp itd. Później ogłaszają inne tytuły, inne anulują, z innymi robią jeszcze ch*j wie co. Ja sam już sie gubie jaki jest plan. I czy w ogóle jakiś plan jest.
Skoro nie wiesz, to może rzuć okiem na te oficjalne zapowiedzi sprzed lat i te z tego roku. Wtedy oświeciłoby cię, że zniknęły zaledwie 2 projekty - "JLJęzykart2" i "Cyborg", a solowy "Flash" nadal istnieje, ale pod inną nazwą... Natomiast zapowiadane kilka lat temu "Shazam", "GLC" i tak były szykowane na lata 2019-2020 i prawdopodobnie zostaną zrealizowane do tego czasu. 
 
W ogóle nie rozumiem jak kogoś może dziwić, że studio robi UPDATE swojej pierwotnej rozpiski (z której zrealizowało już 4 filmy) i zapowiada następne produkcje: np. sequel kasowego „SS”, solowego „Batmana” i kilka dodatkowych projektów. Przecież na tym polega budowanie uniwersum. Nie przypominam sobie, aby Marvel wszystkie swoje fazy i następne filmy zapowiedział już w 2008 roku -.- 
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
[Obrazek: iwABdYo.png]
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Piękne Duży uśmiech

Odpowiedz
Ufff...
Uśmiałem się solidnie Uśmiech
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
HHhahaah, dobre Duży uśmiech

http://m.filmweb.pl/news/Dlaczego+Colin+Trevorrow+stracił+"Gwiezdne+wojny+IX"-124821

Nooo eee nie znałem go z tej strony Duży uśmiech Jestem ciekaw jak szybko ogłosza kogoś nowego, przy Hanie szybko się uwinęli. Problemu mieć nie powinni, w końcu...kto by nie chciał robić SW?

Odpowiedz
Ciekawe, że każdy kogo zwolnili ze Star Warsów dwa dni później okazuje się mieć problemy z samym sobą. Josh Trank demoluje wynajęte rezydencje, Lord i Miller lenią się na planie zdjęciowym, Trevorrow okazuje się egoistycznym dupkiem. Wtedy z bólem serca, oddana zawodowemu profesjonalizmowi Kathleen Kennedy musi ich w końcu zwolnić, chociaż dobrodusznie starała się wychować ich na dobrych chłopaków. Warto zastanowić się co stoi za tymi wilczymi biletami.

Odpowiedz
Trevorrowa akurat nie żałuję, bo to kompletne beztalencie i do dziś nie mogę się nadziwić co ich skłoniło do wybrania tego akurat gościa - tzn. ok, jednak rozumiem. Wystarczyło, że był protegowanym Spielberga i jego film zarobił kupę kasy. Cóż, widać dokładnie o co w tym wszystkim Disneyowi chodzi.

Natomiast twórcy Lego i Edwards prawie na pewno byli za bardzo kreatywni.

Odpowiedz
Miller i Lord przecież (z tego co podają media) mieli strasznie dziwną wizje filmu. Współpraca nie układała im się nawet z aktorami i po prostu nie pasowali, ich pomysły też. Więc tu akurat szefostwo LucasFilmu ma u mnie plusa, gorzej, że teraz "Han Solo" będzie na pewno pozbawiony własnego stylu i jakieś odmienności, Howard to wyrobnik w końcu.

Odpowiedz
(09-09-2017, 11:51)Kuba napisał(a): Miller i Lord przecież (z tego co podają media) mieli strasznie dziwną wizje filmu.
Która to wizja zrodziła się dopiero na planie? Przecież oni zostali ZATRUDNIENI do realizacji konkretnego scenariusza. Wybrani z większego grona, z każdym z kandydatów producenci spotykają się i rozmawiają, omawiają pomysły itd. i na tej podstawie wybiera się najlepszego kandydata. Wizja Lorda i Millera była znana od początku, jedynym wytłumaczeniem jest że na planie robili coś kompletnie innego od tego, co wcześniej nagadali Kennedy, co i tak brzmi niewiarygodnie, bo przy tak ogromnych produkcjach na planie cały czas są albo producenci we własnej osobie, albo ich ludzie, ogląda się nakręcony materiał (dailies) itd. Ci ludzie nie byli bez nadzoru.

Randolph fajnie skomentowała sytuację:
Cytat:"If everyone you meet is an @sshole, maybe the @asshole is you..." #KathleenKennedy #ColinTrevorrow #EpisodeIX

Odpowiedz
Ale gdybyśmy nawet ustalili, że obie strony mają coś za uszami, to dalej to niezbyt dobrze świadczy o osobach pracujących w Disney Lucasfilm, że nie są w stanie zatrudnić osoby, które odpowiadałyby ich profilowi. To przecież jak zatrudniam architekta wnętrz, aby urządził mi kuchnię, to na początku dokładnie badam wiele takich architektów, przeglądam ich projekty, rozmawiam z nimi czy rozumieją moją wizję kuchni itd. A nie zatrudniam od razu, a potem kiedy już prace się zaczęły, dochodzę do wniosku, że to jednak nie to co czego chciałem.

Disney Lucasfilm - You will never find a more wretched hive of scum and villainy.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
JJ Abrams oficjalnie nowym reżyserem. Scenarzystami Abrams i podebrany Warnerowi Chris Terrio.
http://www.comingsoon.net/movies/news/886927-j-j-abrams-will-direct-star-wars-episode-ix

Odpowiedz
Rzuciłbym żart o Powrocie Jedi, ale...

Gdy patrzę jak niebezpiecznie blisko TLJ jest powtórzenia scenariusza z TESB... to nie jest dobra wiadomość... 

Odpowiedz
[Obrazek: butthurt.jpg]
Info mnie cieszy, głównie z tego powodu Duży uśmiech

Czyli Bad Robot przejmuje produkcję. Ciekawe czy ma to związek z zamieszaniem wokół "Hana Solo"?

Odpowiedz
Heh, czuję ten wszechobecny ból dupy Duży uśmiech Szkoda, że nie sięgneli po kogos nowego. Ale nie skreślam Abramsa, zobaczymy co pokaże. Niespodzianką jest za to Terrio Język

Odpowiedz
Jako że nikt jeszcze tego nie napisałem to muszę być pierwszy z reakcją na ponowny angaż Abramsa: meh

Odpowiedz
Ale miła niespodzianka Uśmiech Ktoś tam w LF mnie wysłuchał Uśmiech)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Jak powtarzam do porzygu, trylogie powinien robić jeden reżyser i maks. 3 scenarzystów razem robiących każdą częśc.
Zawsze będę ciekaw co by bylo gdyby Epizody VII, VIII i IX wyreżyserował i napisał (z Kasdanem i Rianem dla przykładu) sam Abrams, od początku do końca przeprowadził swoją wizję i zamysł.

J.J kiedyś mówił, że chciałby stanąć za sterami spin-offu o Rycerzach Ren, sam film raczej nierealny, ale może przynajmniej rozwinie ich wątek w IX częsci. Abrams świetnie także z Driverem wykreowali Kylo Rena, kolejny plus Duży uśmiech

Odpowiedz
(12-09-2017, 17:02)Kuba napisał(a): Zawsze będę ciekaw co by bylo gdyby Epizody VII, VIII i IX wyreżyserował i napisał (z Kasdanem i Rianem dla przykładu) sam Abrams, od początku do końca przeprowadził swoją wizję i zamysł.
Zrimejkowałby całą Trylogię zamiast tylko Nowej nadziei? Uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,094 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,342 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,945 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,206 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,731 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,654 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,492 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,671 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,991 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,105 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości