Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
Resztki mojego emocjonalnego podejścia do marki Star Wars po TLJ:

[Obrazek: toilet-flush.jpg]

Ok, koniec kloacznych odniesień - do czasu premiery kolejnej części Oczko

Co do sensowności tego niby przecieku, to bzdura bzdurę pogania, ale przecież na papierze TLJ też jest bzdurny...więc może ten wątek miłosny Kylo-Rey (rzyg), alienowego Wybrańca (double rzyg), gówniaka (rzyg combo) w jakiejś formie znajdzie ujście w Najmniej Oczekiwanej Części SW Ever.

Ah, to cudowne uczucie, gdy filmy Marvela są bardziej SW-owe od nowych SW Oczko
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Swoją drogą jestem ciekaw BO. TLJ zaliczyło bardzo duży spadem względem TFA, bo umówmy się, że jak na taką markę, te 1,3 mld to raczej mało spektakularny wynik.
A tutaj, po narzekaniach widzów może być tak, że nawet miliarda nie przekroczą. Czego im życzę.

Odpowiedz
Na tym etapie każdy opis fabuły, łącznie z oficjalnym, będzie brzmiał jak fan fiction. A tutaj jeszcze dochodzi dochodzi rehash Gwiezdnej Kuźni z KotOR-a i walka klas. Uśmiech
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
To ja niczym zdarta płyta musze zaznaczyć, że od Epizodu VII, to dla mnie wszystko co teraz wychodzi to fan-fiction. Plus KOTOR, Legends czy nie, KOTOR jest świetny! Uśmiech 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Podbiję opinię sprzed kilku miesięcy - na chwilę obecną jedyne SW, które mnie zainteresują to albo Old Republic w stylizacji a'la Złota Era Sith albo pierdylion lat wprzód (coś w stylu SW Legacy).

A tak to niech Mysza ssie pompkę, mnie już w kinie nie zobaczą.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Mark Hamill w swoim stylu komentuje część IX:

Cytat:May The 9th Episode Be Perfect & Not Ruin Anyone's Childhood


https://twitter.com/HamillHimself/status/994239344046104576

W co nie wierzę, ale czego sobie i wszystkim życzę Duży uśmiech
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Chodzą słuchy po redditach, że Disney w tajemnicy rozpoczęło już casting na 3-letniego gówniaka rasy kaukaskiej który
Casting na nową Leię - to już chyba ktoś tutaj sugerował. Dodatkowo, chcą przedłużyć kontrakty z Boyegą, Driverem i Ridley bo na EP9 ta historia się nie skończy. (niedoczekanie Wasze!)

Odpowiedz
Po TLJ nie uwierzę już w żadne ploty dotyczące jakichkolwiek elementów fabuły Język Na moje powinni tam jeszcze wrzucić Muppety.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jeśli faktycznie szukają tego aktora to niedawny wyciek zapewne się sprawdzi. Cholera.

Nowa Leia? Raczej ktoś w zastępstwie, co było raczej oczywiste, mam nadzieje na jakąś nie wiem, Carrie Coon niż na Meryl.

Co do dzieciaka

Odpowiedz
Wątpię czy te plotki są prawdziwe, a jeśli jednak, to w Disneyu zrobi się za chwilę dość nerwowo po rozczarowującym wyniku Solo (mogą być problemy ze 100 mln$ z długiego weekendu w Ameryce, na razie po dwóch dniach Solo ma ok. 60 mln$) i Abrams zostanie oddelegowany do powrotu na bezpieczne tory Force Awakens.

Odpowiedz
(27-05-2018, 02:03)Doppelganger napisał(a): ...bo na EP9 ta historia się nie skończy. (niedoczekanie Wasze!)

Przecież jeszcze niedawno twierdzili, że EP IX to koniec całej sagi... Ale w sumie, czemu ja się dziwię - póki będą na tym zarabiać, będą doić.

"Solo" radzi sobie kiepsko, ciekawe jak (i czy w ogóle) wpłynie to jakoś na plany Disneya i Kennedy.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Może zwyczajnie zacznie się kolejna Saga? Albo czeka nas spin-off z tymi postaciami?

A po za tym z tego co kojarze to była mowa, że na razie nie będzie X, XI i XII Epizodu, ale kto wie co będzie później.

Odpowiedz
Możliwe. Ale Kennedy (o ile dobrze pamiętam, że to była ona) stwierdziła, że EP IX ma być nie tylko zwieńczeniem trylogii sequeli, ale również całej sagi. W domyśle - ma kończyć wszystkie wątki.

Wiadomo, że co będzie to się okaże, bo całość rozbije się o kasę.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Wiecie, Epizod IX może być ostatnim Epizodem Sagi Skywalkerów (wystarczy odstrzelić Kylo Rena), ale dalej można kontynuiować historie nowych postaci już bez numerków Oczko
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Przecież to jest tylko takie mydlenie oczu, że nowa trylogia "zamknie wszystkie wątki", tak jakby nie były one zamknięte po VI i na nowo otwarte w VII.

Odpowiedz
(28-05-2018, 10:09)szopman napisał(a): Wiecie, Epizod IX może być ostatnim Epizodem Sagi Skywalkerów (wystarczy odstrzelić Kylo Rena), ale dalej można kontynuiować historie nowych postaci już bez numerków Oczko

Jasne, jasne.
Zapytam Cię jako hardcorowego fana. Który spin-off byś wybrał:
- o Rey
- o Poe
- o Finnie
Duży uśmiech
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Ja chcę dokumentalny spin-off o zakulisowych fuckupach towarzyszących nowym produkcjom LucasFilmu Oczko
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
@Dr
Ale to nie musi być spin-off dot. konkretnej postaci. To może być po prostu kontynuacja typu "Star Wars: [jakiś podtytuł]", w którym poznalibyśmy dalsze losy tych postaci oraz galaktyki po E9, i tyle.
I tak po RO (i "Solo"), ta epizodyczność przestała mieć sens, skoro RO jest praktycznie epizodem 3,5.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(28-05-2018, 10:18)Dr Strangelove napisał(a):
(28-05-2018, 10:09)szopman napisał(a): Wiecie, Epizod IX może być ostatnim Epizodem Sagi Skywalkerów (wystarczy odstrzelić Kylo Rena), ale dalej można kontynuiować historie nowych postaci już bez numerków Oczko

Jasne, jasne.
Zapytam Cię jako hardcorowego fana. Który spin-off byś wybrał:
- o Rey
- o Poe
- o Finnie
Duży uśmiech
Jeśli chodzi o mnie ja zamawiam spin-off o Rey opowiadający o jej dzieciństwie na Jakku. Film będzie dramatem społecznym korzystającym z najwybitniejszych dokonań polskiego kina moralnego niepokoju Uśmiech. A za reżysera dać jakiegoś duchowego następcę Tarkowskiego.

Odpowiedz
Następnym co dostaniemy będzie "Rose: A Star Wars Story".
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,094 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,342 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,945 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,206 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,731 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,654 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,492 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,671 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,991 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,105 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości