Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
GW dotarly do punktu, w ktorym ich filmy zarobia kilaset milionow dolarow tylko dlatego, ze kinomani pojda zobaczyc jak bardzo zly bedzie ten film.

Niby podobnie bylo z prequelami Lucasa, ale tam ciagle fandomem rzadzila ta starwarsowa magia nakrecana wyobraznia Dzordza.


Jak mozna bylo to wszystko tak bardzo spierdolic jest dla mnie kompletnie niezrozumiale.

Przeciez w godzine mozna wymyslic ogolny plan na nowa trylogie bedaca czyms calkowicie oryginalnym, ale absolutnie szanujacym stary material i bohaterow. I wiem, ze to pewnie bylo napisane tutaj juz pare razy, ale nawet jako dla nie fana starej trylogii (jest spoko), takie korpo-disnejowskie podejscie jest dla mnie zwyczajnie niezrozumiale i idiotyczne. O czym oni tam w ogole mysleli?!

Odpowiedz
(11-12-2019, 11:09)marsgrey21 napisał(a):
(11-12-2019, 11:06)Dr Strangelove napisał(a): Jeszcze tylko 176 godzin Uśmiech
Najlepsze, że mail z biletami mi gdzieś wcięło, a przeszukałem całą pocztę i wszystkie foldery. Może to znak?

[Obrazek: ierzdxW.gif]

Trza było wydrukować Oczko. Ja tak zrobiłem i czeka na 19 grudnia.

Odpowiedz
Bo Bob Iger, ten tęgi mózg postanowił, że zamiast przygotować ogólny zarys/plan na kolejne lata, znaleźć odpowiednich ludzi i dać im czas na przygotowanie wartościowych historii, wstawił w kalendarz daty premier i uznał, że wszystko dalej jakoś samo poleci, że wystarczy unikać Prequel Content i polegać na nostalgii i wszystko się sprzeda.

Gość zdecydowanie dostaje za mało uznania za porażkę jaką są Disney Wars. Kennedy, Abrams i Johnson to jedno, ale patrząc na jego ostatnie wypowiedzi, jak mówi, że Star Wars muszą ewoluować, że nie mogą stać w miejscu, gdy w tym samym czasie nowe filmy są bezczelną kopią oryginalnej trylogii to aż się robi słabo.

EDIT:

Nowa scenka z Leią:

[Obrazek: gakctdkzbz341.jpg]

Odpowiedz
(11-12-2019, 13:15)Wyatt Earp napisał(a): Przeciez w godzine mozna wymyslic ogolny plan na nowa trylogie bedaca czyms calkowicie oryginalnym, ale absolutnie szanujacym stary material i bohaterow. I wiem, ze to pewnie bylo napisane tutaj juz pare razy, ale nawet jako dla nie fana starej trylogii (jest spoko), takie korpo-disnejowskie podejscie jest dla mnie zwyczajnie niezrozumiale i idiotyczne. O czym oni tam w ogole mysleli?!

O polityce i przepychaniu swojej ideololo. Na dodatek, Disney to mega corpo która PRODUKUJE filmy jak MC Donald PRODUKUJE papkę ktora ma udawać jedzenie. Tam nie ma żadnego twórcy z wyobraźnią bo zostali wycięci z racji tego że nie pasowali do ogólnej narracji.

Połowa tego forum napisałaby lepszą historię i scenariusze, mimo że jesteśmy amatorami.

Teraz to prequele wyglądają jak dzieła sztuki.

Dżordż po obejrzeniu trailera RotS: "My God, this makes "The Attack of the Clones" look like "Citizen Kane"....

A Bob Iger, zapamiętajcie to, to typ który wymusił na Lynchu ujawnienie mordercy Laury Palmer.

I teraz jedyna postać która miała potencjał (bo reszta tych postaci to mega dno) okazuje się workiem treningowym dla Rey, a na końcu ma
To jest dramat.

Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że nie będzie czegoś odwrotnego i ten film będzie tak zły, że wszyscy pójdą go zobaczyć.

Odpowiedz
83 strony pierdolenia jak bardzo zły będzie to film i jaką padaką jest nowa trylogia, a ostatecznie i tak kupujecie bilety i pędzicie do kina. -_-

Szkoda, bo Disney zasłużył, aby TRoS spotkał los nowego Terminatora. A tak, nie wierzę aby EIX nie zarobiło kolejnego miliarda. Smutny

Odpowiedz
A co w tym dziwnego?

Kto by nie chciał zobaczyć tego shitshow?

Przecież nikt nie będzie tego oglądał na poważnie, tylko po to by zobaczyć na własne oczy co wysrał Abrams i mieć większą frajdę z szamba które później wybije w sieci.

[Obrazek: giphy.gif]

TRoS rekordów nie pobije, a okolice miliarda i tak będą rozpatrywane w kategoriach porażki, przecież spora grupa ludzi zobacz ten film tylko raz, a z jednorazowych wizyt w kinie, bank nie zostanie rozbity. Chiny też nie pomogą.

Odpowiedz
(11-12-2019, 14:22)marsgrey21 napisał(a): A co w tym dziwnego?

Kto by nie chciał zobaczyć tego shitshow?

Ja. I nie planuję.

(11-12-2019, 14:22)marsgrey21 napisał(a): TRoS rekordów nie pobije, a okolice miliarda i tak będą rozpatrywane w kategoriach porażki

Nikogo w Disneyu nie będzie obchodzić co przez fanów / interentowych "ekspertów" będzie rozpatrywane w kategoriach porażki. Jeśli na film wydali $400 mln, a z samych przychodów z kin zbiorą ponad miliard, to będzie ich kolejny sukces. A wy im się do niego dokładacie. Za to jak zeszmacono Star Wars, fani powinni odwrócić się od serii i pokazać, że wynik finansowy Solo nie był przypadkiem. Niestety.

Odpowiedz
W takim razie Batman v Superman też jest sukcesem, bo nie stracili, a nawet trochę zarobili, a mimo to cała produkcja jest raczej kojarzona z porażką i to taką długofalową która miała swoje odbicie przy kolejnych filmach.

Nie ważne czy film zarobi parę setek, bo chodzi o to na co liczy Disney, a on liczy na zyski nieporównywalnie większe. Liczy na spore pieniądze z zabawek, a przecież wszyscy wiedzą jak katastrofalnie sprzedawały się gadżety z The Last Jedi.

TRoS ma za zadanie przyciągnąć fanów i zatrzymać ich, a to się nie stanie, nawet jeśli film zarobi 1,3 miliarda, to wciąż będzie to porażka, a gdyby Disney miał w dupie reakcje fanów to nie zobaczylibyśmy już w pierwszym zwiastunie jak Abrams retconuje to co poprzednio ustanowił Johnson.

Odpowiedz
(11-12-2019, 14:44)marsgrey21 napisał(a): W takim razie Batman v Superman też jest sukcesem, bo nie stracili, a nawet trochę zarobili, a mimo to cała produkcja jest kojarzona racxej z porażką i to taką długofalową która miała swoje odbicie przy kolejnym filmie.

Dokładnie tak. Film zarobił pieniądze = nie był klapą = był sukcesem (choć niedużym). Ale dobrze, że wspomniałeś ten film, bo to drugi obok Terminatora doskonały przykład, w którym fani, którzy dostali pigułą z kupy w twarz, odwrócili się od serii i nie poszli tłumnie do kina na kolejną część (klapa JL). To samo powinno spotkać TRoS - to jest jedyna, idealna okazja. No ale. . . fani Star Wars.

(11-12-2019, 14:44)marsgrey21 napisał(a): Nie ważne czy film zarobi parę setek, bo chodzi o to na co liczy Disney, a on liczy na zyski nieporównywalnie większe. Liczy na to spore pieniądze z zabawek, a przecież wszyscy wiedzą jak katastrofalnie sprzedawały się figurki z The Last Jedi.

[Obrazek: giphy.gif]

Na pewno gdy zwrócą im się wydane miliony i zarobią jeszcze kilka nowych, będzie ich obchodzić, że oczekiwania były większe. Na pewno.

(11-12-2019, 14:44)marsgrey21 napisał(a): TRoS ma za zadanie przyciągnąć fanów i zatrzymać ich, a to się nie stanie, nawet jeśli film zarobi 1,3 miliarda, to wciąż będzie porażka.

Twoje podejście to porażka. Nie wiem kto i w jakim świecie traktowałby przychody filmu z samych kin na poziomie $1,3 mld jako porażkę.

Odpowiedz
Jaki jest oficjany koszt produkcji RotS? Ale już po tych dokrętkach.

Odpowiedz
Cytat:Twoje podejście to porażka. Nie wiem kto i w jakim świecie traktowałby przychody filmu z samych kin na poziomie $1,3 mld jako porażkę.

Ktoś kto mając do dyspozycji markę Star Wars byłby świadom, że mógłby zarobić ponad 2 miliardy z samego filmu i kolejne miliony z gadżetów i przyszłych produkcji których fani by się domagali.

Na ten moment, wszyscy zastanawiają się czy TRoS zarobi chociażby te 1,3 miliarda co naprawdę nie jest pewne, a tymi przyszłymi filmami w przypadku LucasFilmu są trylogie widmo od D&D i Johnsona których nikt nie chce.

Odpowiedz
I ci ludzie nadal zarobią miliony na tym filmie (czy 5 czy 7 to pewnie niezbyt ich już interesuje) i kolejne na gadżetach (pewnie zarobili juz). A potem na przynajmniej paru kolejnych filmach.
Nikt tam nie żyje w utopii gdzie każdy film zarabia po 2 mld. Garstce się udało i nie ma opcji aby włodarze Disneya nawet zakładali osiąganie takiej liczby co film bo było i jest to nierealne.

Twierdzenie, że Rise of Skywalker nie zarobi tego 1,3mld czy więcej to okłamywanie samego siebie.

Odpowiedz
Dyskusja z marsgrey21 nie ma za grosz sensu, facet żyje w jakimś swoim świecie.

Rozumiem fanów, którym nie podoba się nowa trylogia i leją na TRoS, nie idąc do kina.
Rozumiem fanów, którym podoba się nowa trylogia (choć tych rozumiem mniej Oczko ), więc naturalnym jest, że idą na kolejną część.
Fanów, którym nie podoba się to, co Disney zrobił ze Star Wars, spodziewają się gniota, przeżywają żałosne przecieki przez 84 strony tego wątku, a mimo wszystko chwalą się kiedy / za ile idą na to do kina pojąć nie potrafię.

#shameonme

Odpowiedz
Chcę zobaczyć tę katastrofę na wielkim ekranie, na własne oczy. Co tutaj jest trudnego do zrozumienia Uśmiech
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
A ja nie rozumiem Juby, ludzi którzy biorą udział w dyskusji na temat filmu który zamierzają zbojkotować. Ja nie mam zamiaru oglądać Diuny, więc nie wypowiadam się na temat tej produkcji.

Ja już nie raz, nie dwa pisałem o tym jak podchodzę do Disney Wars, z jednej strony liczę na to, że w końcu pojawi się tam ktoś kto coś ogarnie i doceniam kilka rzeczy które zostały stworzone w ramach Disney Wars, bo jestem wielkim fanem Star Wars i interesuje mnie ta marka, a z drugiej cynicznie czekam na porażkę filmów które uważam za pozbawione oryginalności bezczelne cash-graby którym jest chociażby "The Rise of Skywalker".

To chyba oczywiste, że reaguje na wszystko co związane z tym filmem bo mi zależy na tej serii i jestem tym bardziej rozgoryczony tym co się z nią dzieje. Nigdy też nie deklarowałem, że nie obejrzę tego filmu bo jak mam później krytykować coś czego nie widziałem? Nowego Terminatora jednocześnie widzieli wszyscy i nikt i tak samo nie sposób przewidzieć jak zakończy się przygoda TRoS w box office.


PS. Nie chwaliłem się kiedy zamierzam obejrzeć ten film, na pewno nie obejrzę go od razu, pewnie kilka dobrych dni po premierze.

Odpowiedz
Czyli temat najważniejszego filmu 2020 będzie wolny od ciebie? Uff Uśmiech)

Odpowiedz
Czy ty czasem mnie zablokowałeś gdy się rozstroiłeś w temacie o Knives Out pod wpływem moich wpisów?

Jesteś masochistą czy po prostu jesteś niezdecydowany czy chcesz czytać to co piszę czy nie? Może zrób tak jak ja i ignoruj posty które ci się nie podobają. Ja tak robię gdy trafiam na twoje ekstazy na temat przyszłych castingów, to działa.

Odpowiedz
Przeważnie to robie, ale czasami aż szkoda odebrać sobie tą przyjemnośc by skomentować jakąs kolejną bzdure Uśmiech której i tak się nie da pominąć z powodu cytowania przez innych.

Odpowiedz
Chłopaki się kłócą, a ja osobiście uważam, że dyskusja w stylu "Disney Star Wars jest ujowe, nie dam żadnych pieniędzy na kino" nie ma za bardzo sensu. 

W przypadku takiej marki jak Star Wars czy film zarobi 1.3 mld czy 2 mld to nic nie zmieni. Jak ktoś chce pójść na film, żeby obejrzeć piękną katastrofę to spoko. Nie zamierzam nikomu wypominać, że dokłada się do złego Disneya.

Jeżeli film będzie taką fabularnym pierdolnikiem na jaki się zapowiada to szkody dla marki rozłożą się w dłuższym okresie. Choćby mając wpływ na kolejne produkcje, spin-offy, wydania DVD, zainteresowanie fandomu itp. Także idźcie na film jak macie ochotę, hejtujcie jeżeli Wam się nie spodoba i nawracajcie grzeszników. Duży uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,010 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,326 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,943 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,188 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,721 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,651 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,428 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,670 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,980 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,103 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości