Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
Spojler z finału pewnego pojedynku o którym mowa była w ostatnich tygodniach Oczko

I wygląda koszmarnie.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Lol, toż to full Dragon Ball mode. Dżej Dżej nawet się nie krył z czego ściąga :| 

Odpowiedz
(18-12-2019, 14:32)marsgrey21 napisał(a): O. mój. Boże.

https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/ecbvpa/rey_vs_palpatine/




Odpowiedz
CO ZA GÓWNO XD

Disneyowskie sequele spuściły w kiblu obie trylogie dając nam w zamian coś TAKIEGO.

Odpowiedz
Szybko poszło, ale zakładam że to dopiero początek:

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Genialne! Duży uśmiech

Odpowiedz
Ten typ jest zawsze zajebisty Duży uśmiech

Jeszcze jedno mam pytanie: to Han też się pojawia jako Force Ghost? Albo głos w głowie Kylo?
Jeśli to prawda, to jak to jest że zwykły gośc który zlewa moc i się z niej śmieje nagle... no właśnie co?


P.S. Dziś obejrzę i spróbuję iść z czystym umysłem. Taka ostatnia randka z pierwszą miłością która teraz jest starą, plastikową kuhwą z Roxy.

Odpowiedz
Przynajmniej będzie o czym gadać i na kim się wyżywać przez cały 2020r.; IMO lepszy taki film niż ciepłe kluchy, które nikogo nie obchodzą i o których zapomina się pół godziny po seansie. Być może Luca$ wróci w glorii i chwale.

P.S.: Mam nadzieję, że ta gruba Chinka zginie.

Odpowiedz
Lucas w prequelach skupił się na rozwijaniu świata i mitologii związanej z mocą, Jedi i Sithami i było jasno powiedziane, że Qui-Gonn został wydalony z rady ponieważ postrzegał moc inaczej niż Mace Windu, Yoda i cała reszta, był bardziej otwarty na inne jej aspekty i dzięki temu nauczył się jak po śmierci zachować świadomość, potem nauczył tego Yody, a następnie Obi-Wana. Anakin ze względu na to, że był wybrańcem zrodzonym z mocy także mógł tego dokonać.

Z kolei w TRoS dostajemy coś takiego:


Teraz rozumiem dlaczego Lucas nie pojawił się na premierze i dlaczego Abrams tak zaznaczał w wywiadach, że woli oryginalna trylogię bo tam nie tłumaczono wszystkiego oraz, że dla niego moc to coś co ma każdy i każdy może jej używać.

Abrams totalnie olał Lucasa, prequele i dlatego też nie pojawiła się główna postać sagi, bo przecież to Rey jest to "prawdziwym" bohaterem całej opowieści.

Odpowiedz
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
@marsgrey

Znień już płytę, co? Bo uczepiłeś się tego powrotu Anakina tak jakby była to najważniejsza kwestia.

Odpowiedz
(18-12-2019, 17:15)Mierzwiak napisał(a): @marsgrey

Znień już płytę, co? Bo uczepiłeś się tego powrotu Anakina tak jakby była to najważniejsza kwestia.

Nie zmienię i jak cię nudzę to nie czytaj.

Anakin to główna postać całej sagi. Nieuwzględnienie go w finale sagi to głupota.

Odpowiedz
No trochę ważna jest, bo przez 6 filmów seria było skupiona raczej na nim, a Palpie pojawia się we własnej osobie dopiero w RotJ, nie licząc cameo w piątce.

Odpowiedz
Ta, tak ważna że tylko jedna osoba się na niego uparła. W czym to niby pomogłoby temu filmowi?

Odpowiedz
A ktos mowi, ze mialaby pomoc. Chodzi o sam fakt spuszczenia jego postaci w kiblu, o ile te spoilery to prawda.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
@mierzwiak - Nie, nie jedna osoba. Zdziwiłbyś się.
SW jest to saga o Skywalkerach, z Anakinem w roli głownej.
I żadne Disney swoją shit trylogią tego nie zmieni.

@juby - już film widziałeś że dałeś ocenę? Język

Odpowiedz
Fajne reakcje na te spoilery. Obejrze jednak bez czytania tychże. Będę obiektywny
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(18-12-2019, 17:24)Danus napisał(a): A ktos mowi, ze mialaby pomoc.
To po co pisać o tym przez tyle miesięcy?

I skąd ta wybiórczość?

Już The Force Awakens spuściło w kiblu Hana, Leię, Luke'a (skąd ta zbiorowa amnezja? To Abrams posłał Luke'a na tę durną wyspę, nie Johnson) i zakończenie ROTJ, ale nie, to że to nie duch Anakina pokonuje Imperatora jest największym problemem.

Tylko że Anakin pokonał Imperatora, w 1983 roku. Tyle w tym temacie.

Odpowiedz
Anakin by się mimo wszystko przydał, ale pewnie trzymają się wytycznej mówiącej, że prequele = gówno. Szkoda, że przy nowej trylogii wyglądają jak Citizen Kane Oczko

Cytat:Będę obiektywny

LOLz


Jakby ktoś pytał - nie widziałem i na razie nie mam zamiaru, ale nie chce mi się ciągle klikać w "Pokaż wyniki ankiety". Poza tym TLJ też tak oceniłem w ciemno i w sumie trafiłem.

Odpowiedz
A kto pisał, że to największy problem?

To, że dla mnie jest to ważne, nie znaczy, że jest to ważne dla wszystkich, ale ja lubię tą postać, jest dla mnie istotna w kontekście serii i porusza mnie to, że ludzie odpowiedzialni za ten film uznali, że jego pojawienie się jakkolwiek by nie wypadło jest zbędne.

Już wszystko jasne?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,175 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,356 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,949 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,225 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,769 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,657 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,542 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,674 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,995 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,108 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości