Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
Ma ktoś jakiś dobry link do sklepu?

Odpowiedz
r a r b g
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Dzięki. W zatoce nie było Uśmiech

Odpowiedz
I jak @Arahan, dałeś radę? Tak pytam z ciekawości nie żebym w jakiś sposób przypominał, a co dopiero wypominał, że byłeś kiedyś wielkim entuzjastą The Force Awakens, które rozpoczęło tę całą "trylogię". Oczko 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Ja chyba nawet nie napisałem tutaj swojej opinii, bo szkoda szczempić ryja. Ale biorąc pod uwagę zakulisowe ploty, to sytuacja jest fascynująca: film który miał jakimś cudem uratować krwawiącą franczyzę sam stał się clusterfuckiem, którego trzeba było desperacko ratować dokrętkami i (nie)umiejętnym montażem.
Ode mnie 4/10 i nie chcę weryfikować, czy ocena podniosłaby się (pewnie nie) czy jeszcze bardziej zmalała (pewnie tak).
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Dlatego ja to ciągle powtarzam. Gwiezdnych wojen Disneya, nie chcę i nie chce mi się oglądać. Dokument, który ukazałby prawdziwe kulisy jak te filmy powstawały i ogólnie co się tak naprawdę dzieje w Lucasfilm bym oglądał z zaciekawieniem.

Ewentualnie serial HBO. Angelica Huston mogłaby zagrać Kathleen Kennedy. Uśmiech
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Angelica Huston? Ja bym w tej roli widział Laure Dern Oczko
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz

Odpowiedz
Dla mnie jednak Anjelica Huston, zresztą proszę:
Kathleen Kennedy:
[Obrazek: 501401892.0.jpeg]

A tutaj Angelica Huston, podobieństwo jest:
[Obrazek: 1OLo.gif]

A co do Honest Trailers to bardzo, ale to bardzo łagodne. Ale w sumie ScreenJunkies mocno shilowali Trylogię Disney'a jadąc przy tym mocno po prequelach. A więc nie jestem zdziwiony i ogólnie słabe. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Robot Head przypomniał mi jakie to było niespotykane gówno.



Enjoy. 9:00 - 9:05 --> LOL

Odpowiedz

Odpowiedz
Robot Head celnie, ale jakoś już bez emocji z mojej strony. Czyli rzeczywiście całe zaangażowanie z tymi filmami ze mnie ucieka. I w sumie teraz Disney mógłby spokojnie nakręcić film, gdzie Palpatine będzie latał w bieliźnie w czerwone serduszka i chyba by mnie to już nie ruszyło. Smutny 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
(31-03-2020, 20:31)Lawrence napisał(a): Czyli rzeczywiście całe zaangażowanie z tymi filmami ze mnie ucieka. 
Ja nie dość, że nie byłem w kinie, to teraz wersja 4k leży na dysku, a ja jakoś dalej nie mam ochoty tego odpalić.
Jakby mi ktoś pokazał tego posta pięć lat temu, to bym go wyśmiał i powiedział, że niemożliwe, przecież ja na każde SW się rzucałem jako pierwszy...

Odpowiedz
Mnie to pierdzielneło już przy TLJ, choć nie od razu. To atakuje stopniowo, to taka pełzająca zmiana.
Potem zauważyłem u siebie zero podniety na trailery RotS.
Nie sądzę żeby to był przesyt czy też starość bo po końcówce Rogue One miałem ochotę bić brawo i oglądać to 100 razy.

Coś się skończyło.

Odpowiedz
Ja miałem tę trylogię w dupie już po TFA, no ale nigdy nie byłem fanem...

Odpowiedz
Oczywiście, że to nie kwestia starości, tego że wyrosłem z SW - broń boże! Parę miesięcy temu leciał Mandalorian i nim jarałem się jak pojebany, chociaż nie są to żadne cuda, a po prostu porządnie zrobiona robota w świecie Star Wars - tyle wystarczy, żebym się jarał i przebierał nóżkami w oczekiwaniu na dalszy ciąg.

Swoją drogą, to TROS kończy swój bieg w kinach (Mojo podaje, że jeszcze w USA wpada mu 500$ dziennie), na porządną analizę się nie porywam, zwrócę tylko uwagę na fakt, że jednak nie jest to najgorzej zarabiający odcinek Star Wars (licząc z inflacją), bo wyszło, że zgarnął w Stanach o 15 mln więcej niż Atak Klonów. Nie ma do tego danych, ale mam nadzieję, że urealnione wpływy z całego świata były jednak niższe niż dla Epizodu II, w końcu, ja nawet bez oglądania mogę powiedzieć, że it makes Attack of Clones looks like Citizen Kane Oczko

Odpowiedz
Oczko 
(31-03-2020, 20:40)Doppelganger napisał(a): Potem zauważyłem u siebie zero podniety na trailery RotS. 
Proszę, do tej pory mam ciarki kiedy to oglądam:

Duży uśmiech 

A na poważnie, to musimy znaleźć jakiś inny skrót, aby odróżnić Revenge of the Sith od Rise of the Skywalker.

Chociaż np. do starych Gwiezdnych wojen, dalej mogę wracać. I np. z chęcią oglądam wyskakujące reaction-videos do osób, które nie widziały Gwiezdnych wojen. I co mi się podoba, Ci to co oglądają, czy to zaczynają od IV - VI i potem I - III, czy też robią tą dziwaczną wersję IV - V, potem I - III i na końcu VI to widzę, że większości się wszystko podoba jako całość. 
Jako miłośnik prequeli jedyne za co mogę być wdzięczny Disney/Lucasfilm, to że sprawili, że hejt do prequeli wygasa. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Cytat:A na poważnie, to musimy znaleźć jakiś inny skrót, aby odróżnić Revenge of the Sith od Rise of the Skywalker.

Nie musimy. Film się nazywa The Rise of Skywalker.

Odpowiedz
Ja też nie mam zamiaru wracać do TRoS, a przed pierwszym trailerem wciąż miałem ciche nadzieje na ten film, bo uważałem i wciąż uważam, że można było wyjść z tego bagna, nawet po TLJ, ale niestety Abrams i Terrio udowodnili, że nie mają za grosz kreatywności.

Odpowiedz
(31-03-2020, 20:48)Lawrence napisał(a):
(31-03-2020, 20:40)Doppelganger napisał(a): Potem zauważyłem u siebie zero podniety na trailery RotS. 
Proszę, do tej pory mam ciarki kiedy to oglądam
Duży uśmiech 

Lucas jaki był taki był, dialogi kreślił marne, ale jak patrzę na ten zwiastun Zemsty Sithów (piękne czasy Dave's Trailer Page mi się przypomniały) to widzę w nim zwieńczenie historii, konkluzję, kulminację jakiejś fabuły. Gdy patrzę na zwiastun ostatniego wysrywu Abramsa to przed oczami mam random blockbuster numer 1000 który równie dobrze mógłby być początkiem nowej trylogii - wystarczy przestawić tu kilka klocków typu "Palpatine stworzył klona, który sobie rządził w galaktyce przez 30 lat, ale został zabity przez tajemniczego Kylo Rena, który stał się nowym złym. W tym czasie Luke ucieka na Jakku i znajduje Rey, zaczyna z nią trening. A Twist polega na tym, że w EVIII Ren okazuje się, że był uczniem Luke'a, a w XIX synem Hana. Rey jako nowy uczeń Jedi stawia mu czoła.". Jest to pewnie najgorszy możliwy recykling i ksero starej trylogii, ale ma to więcej sensu dla mnie niż to co zrobił Disney.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,089 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,341 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,945 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,205 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,729 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,654 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,482 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,671 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,991 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,105 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości