Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Suicide Squad (2016)
Piosenka, zupełnie nie w moim stylu. Oj, oby nie przeładowali filmu piosenkami.

A plakaty z postaciami, oczywiście bardzo fajne.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Uważajcie na spoilery, ja już się nadziałem i jest większość fabuły dostępna, więc wiecie warning :)

Reżyser już wspominał, że film jest po montażu i koloryzacji i że teraz tylko dogrywają muzykę, przyznam, że jestem ciekawe co znalazło się w filmie, a co ostatecznie wyleciało, bo słyszałem o głosach ludzi którzy byli na pierwszych pokazach i jedni widzieli sceny, jakich nie było w drugiej wersji.

Odpowiedz
Postprodukcja filmu zakończona. Collider podaje, że czas trwania filmu wynosi 130 minut (nie wiem czy całości, czy dojdą do tego napisy końcowe).

+ Stwórz własną ikonkę:
http://squadyourself.suicidesquad.com/#/

Odpowiedz
Z tego co wiem to 130 minut z napisami.

Odpowiedz
https://www.facebook.com/271068566355550/videos/894439197351814/
Krótkie behind the scenes z Jokerem.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Dwa nowe postery:
[Obrazek: suicide_squad_ver49_xlg.jpg]
[Obrazek: Suicide-Squad-int.jpg]

Odpowiedz
Will Smith mi jakoś nie pasuje póki co do tego filmu (ale może mnie pozytywnie zaskoczy) ale ogólnie to jestem ciekaw jak to wszystko wypadnie ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Pozytywnym zaskoczeniem to będzie Jai Courtney.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Dokładnie. Tak jak nie trawie jego mordy i hejtuję na każdym możliwym kroku, tak tutaj może się okazać obok Margotki najlepszym aktorskim elementem tego filmu :P
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Jestem strasznie ciekaw kto skradnie ten film... na pierwszy rzut oka powiedziałbym, że Jared Leto jako Joker... w zwiastunach wygląda i brzmi fantastycznie. Ale konkurencja jest spora.

Odpowiedz
Jeśli fajnie rozegrają relacje między wszystkimi członkami ekipy to nikt nie skradnie filmu, bo każdy będzie mieć swoje 5 minut tak samo jak świetnie wypadnie cała grupa, no ale i tak wiadomo, że najwięcej będzie się mówiło o Leto i Robbie, a o Courtneyu jako o aktorskim objawieniu i zaskoczeniu :)

Odpowiedz
[Obrazek: GMLELzQ.jpg]

[Obrazek: XzomDjE.jpg]

[Obrazek: 2YSXEgb.jpg]

[Obrazek: edZKiqR.jpg]

Wiecie, że film będzie z dubbingiem w Polszy? :)

PS - wyedytuje później
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A Jokerem będzie Borys Szyc, who cares?
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Tym zabawniej wyglądają dawne nadzieje, że będzie R-ka :)
.

Odpowiedz
(04-07-2016, 23:28)shamar napisał(a): Wiecie, że film będzie z dubbingiem w Polszy? :)  

PS -  wyedytuje później

Ale wersja z napisami tez bedzie? Czy to jest joke na miare Jokera :)?

Odpowiedz
Po klapie jaką zrobiły u nas drugie Żółwie Ninja wypuszczone wyłącznie z dubbingiem myślę że żaden dystrybutor nie zaryzykuje już czegoś takiego.

shamar, ta informacja ma co na celu konkretnie? Bo od iluś już lat każdy komiksowy blockbuster jest u nas dubbingowany, a ostatnio nawet już te nie tylko komiksowe, więc zaskoczenie to dokładnie żadne.

Odpowiedz
(05-07-2016, 08:10)Mierzwiak napisał(a): Po klapie jaką zrobiły u nas drugie Żółwie Ninja wypuszczone wyłącznie z dubbingiem myślę że żaden dystrybutor nie zaryzykuje już czegoś takiego.

Właśnie dokładnie to samo spotkało BFG Spielberga. Tylko dubbing! :P

Odpowiedz
(05-07-2016, 08:10)Mierzwiak napisał(a): Po klapie jaką zrobiły u nas drugie Żółwie Ninja wypuszczone wyłącznie z dubbingiem myślę że żaden dystrybutor nie zaryzykuje już czegoś takiego.

A to nie przeczy informacjom z forum masochistów dubbingu jakoby tenże miał się w Polszy lepiej i lepiej z każdym kolejnym filmem?

(05-07-2016, 08:10)Mierzwiak napisał(a): shamar, ta informacja ma co na celu konkretnie? Bo od iluś już lat każdy komiksowy blockbuster jest u nas dubbingowany, a ostatnio nawet już te nie tylko komiksowe, więc zaskoczenie to dokładnie żadne.


Każdy? Nie wiedziałem. Nie śledzę tak istotnego trendu jak dubbingowanie polskich filmów
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(05-07-2016, 12:44)Juby napisał(a):
(05-07-2016, 08:10)Mierzwiak napisał(a): Po klapie jaką zrobiły u nas drugie Żółwie Ninja wypuszczone wyłącznie z dubbingiem myślę że żaden dystrybutor nie zaryzykuje już czegoś takiego.

Właśnie dokładnie to samo spotkało BFG Spielberga. Tylko dubbing! :P
Co innego nowy film kierowany głównie dla dzieci (te zawsze u nas były puszczane jedynie z dubbingiem), a co innego film mający nieco szerszy lub inny target (Suicide Squad raczej dla dzieci nie był robiony) i jeszcze mający fandom (jak TMNT).

Odpowiedz
Harry Potter chyba jednak z napisami też leciał. A Żółwie były kierowane tylko do dzieci?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 562,606 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz
  The Suicide Squad (2021) Pelivaron 281 35,169 30-10-2022, 19:54
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości