Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Suicide Squad (2016)
Ale...Sam Joker też nie wygląda na jakiegokolwiek znawcę "sztuk walki"
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Idź już spać, co? Bo i tak piszesz jak lunatyk, który się dorwał do klawiatury.

Odpowiedz
No nie wygląda i dlatego ma taki piękny uśmiech :)

Ale raczej postać nie pretenduje do miana the best fighter ever, tak jak wspominałem, Joker i Harley manipulują ludźmi, znają prostą walkę "wolną amerykankę", no i używają podstępów, zawsze są przygotowani by z czymś wyskoczyć.

Joker nie wygrałby w walce wręcz z kimś wyszkolonym, ale na pewno gdyby spotkał kogoś takiego na drodze, wiedziałby jak go podejść by zginął :)

Odpowiedz
(24-07-2016, 01:38)shamar napisał(a): Ale...Sam Joker też nie wygląda na jakiegokolwiek znawcę "sztuk walki"

Ze swoim kijem od baseballa i muskulaturą mógłby trochę powalczyć.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Tak btw. to normalnie się wściekli z tymi zwiastunami, pewnie jeszcze wyskoczy dzisiaj doctor strange, a przed chwilą wypuścili zwiastun do Legiona od Foxa (x-men), ale już mi się nie chce zakładać tematu :P

Odpowiedz
Tak to jest z Comic Con.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Niby tak, ale ostatnie comic-cony to były porażki, były tylko afery, że wyciekały zwiastuny, ale w ostatnim czasie to na cały SDCC przypadał jeden taki większy zwiastun, albo dwa, a tak posucha dla zwykłego fana który akurat tam nie pojechał, a teraz mnóstwo nowości, zwiastuny, fotki, wywiady, zapowiedzi, a dzisiaj jeszcze ma być chyba panel filmowy marvela.

Odpowiedz
(16-07-2016, 23:31)zombie001 napisał(a): Coś mi się wydaje, że Jokera to jednak nie tylko w retrospekcjach zobaczymy. Ah.. ten WB.
A po czym wnosisz? Nie mowie, ze nie, ale poki co niczego nie widzialem, co sugerowaloby inaczej.

Odpowiedz
(24-07-2016, 01:40)Mierzwiak napisał(a): Idź już spać, co? Bo i tak piszesz jak lunatyk, który się dorwał do klawiatury.


Odezwał się troll, który musi wszędzie wsadzić swój zbędny komentarz.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(24-07-2016, 01:07)shamar napisał(a): Ja za to przyp... się do sceny w windzie (bez spoilerów) to jest tak kretyńskie, że ręce opadają. I NIE MA SZANS, żeby to sensownie wyjaśnili...

lol, nawet w zwiastunie widzimy, jak cała ekipa przerażona biegnie na odsiecz Harley, a potem drzwi się otwierają, Harley stoi, wrogowie leża - nikt się nie spodziewał, że dziewczyna nie tylko dobrze wygląda, ale też jest zaradna.

Jakiego tu jeszcze potrzebujesz wytłumaczenia? Do dziś nie ogarnąłeś, że w filmie nawet księgowy z nadwagą rozwali spinaczem oddział SWAT?
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Opublikowali b roll i sporo nowych klipów, ten z Harley która poznaje Katanę świetny :D

Odpowiedz
@Crov,

ukrywam w spoilerze, bo może nie każdy chce wiedzieć, ale z tego co pokazano w trailerach można sobie bardzo łatwo ułożyć pewne rzeczy. W spoilerze wyłącznie screeny z trailerów i spotów, ułożone w oczywistej jak dla mnie kolejności:


Odpowiedz
(24-07-2016, 01:17)shamar napisał(a): Wystarczy napisać, że ta pani jest przecież doktorem, naukowcem a nie wytrenowanym
...  Śmiechu warte

O jej "gabarytach" nawet nie wspominam.

Shamar, Catwoman w Returns była sekretarką :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Tam było też wytrenowane pingwinie-komando i duża żółta kaczka. Nie liczy się :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A tu masz Killer Croca i Enchantress, nie wspominając o istnieniu Supermana i Wonder Woman. Świat Burtona przy tym to realizm Nolana.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(23-07-2016, 23:08)Mierzwiak napisał(a):

Pozwolę sobie na drobne wyznanie: nie biorę pod uwagę innej oceny jak 9/10. Minimum.

Jestem jedynym, który się trzyma i po trailerze ze stycznia (tym z Queen) nie ogląda żadnych materiałów promocyjnych do tego filmu?

Ogólnie to myślałem, że już nie będzie żadnego trailera. Zaskoczyli mnie tym, na 13 dni przed premierą.

A co do twojego komentarza - żebyś się nie przejechał jak z Godzillą albo TFA. ;) Tam trailery też były genialne.

Odpowiedz
Jak się przejadę to trudno, najwyżej znoooowu zadeklaruję, że już nigdy nie będę się niczym jarać. Do czasu następnego filmu, którym będę się jarać :)

Odpowiedz
:)

Odpowiedz
[Obrazek: giphy.gif]

Henry <3

A tak w ogóle widzieliście fotki z powyższego? Cavill ma tak wielkie bicepsy, że bałem się, że wyjdą i przypieprzą mi z ekranu!

[Obrazek: 13729076_907399916070391_657758331132332...e=58341F04]
[Obrazek: 13662215_906978456112537_6202701063912403346_o.jpg]

Nowe okładki od EMPIRE
[Obrazek: Empire-Suicide-Squad-newsstand-cover-Deadshot.jpg]
[Obrazek: Empire-Suicide-Squad-newsstand-cover-The-Joker.jpg]

Odpowiedz
(25-07-2016, 15:43)Juby napisał(a): [Obrazek: 13662215_906978456112537_6202701063912403346_o.jpg]


[Obrazek: ox21arL.jpg]
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 562,604 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz
  The Suicide Squad (2021) Pelivaron 281 35,167 30-10-2022, 19:54
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości