The Amazing Spider-Man 2 (2014)
#1
Chyba już pora założyć temat o drugiej części przygód pająka :) A więc tak:

Powraca Webb jako reżyser oraz Garfield i Stone jako Parker i Gwen.

Do obsady dołącza Shailene Woodley jako Mary Jane.

Jako vilaina zobaczymy Elektro, którego zagra Jamie Foxx.

Premiera wyznaczona w USA na 2 maja 2014 r.

Odpowiedz
#2
Hm, biorąc pod uwagę aktora domyślam się, że filmowy Elektro też będzie wzorowany na serii Ultimate. Czyli możemy się chyba spodziewać, że będzie wyglądać tak:

[Obrazek: Electro_(ultimate).jpg]

Może to i lepiej że nie zobaczymy tego zielono-żółtego stroju. Wybór nowej Mary Jane jak najbardziej w porządku. Czekam na dalsze wieści w związku z filmem.

Odpowiedz
#3
Nie tylko biorąc pod uwagę aktora. Po prostu oryginał jest szczególnie kiczowaty (choć potem był całkiem porządnie uwspółczesniony w normalnym uniwersum Pająka). Ten z Ultimate, który zamieściłeś to jednak najlogiczniejsze wyjście, ale podejrzewam, że będzie śmigał w jakimś płaszczu czy ciuchach zwykłych.

Aha, z tym Foxxem to jeszcze nie potwierdzone. Póki co jeszcze gadają, ale widać, że Foxx jest zainteresowany.

Odpowiedz
#4
Na początku zdziwił mnie nowy super villain, ale po zastanowieniu się może być ciekawie, zwłaszcza jeśli dojdzie kombinowanie z żółtą i niebieską formą.

Generalnie najmocniej czekam na porządnie zrobionego filmowego Venoma. Mogłoby być nawet swojego rodzaju połączenie czarnego i czerwonego symbiote'a, jak u Raimiego, bo prezentowało się to dobrze.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
#5
Podobno ma się zmienić trochę kostium. Oczy mają być większe i ma być bardziej podobny do komiksowego Ultimate. Swoją drogą obok Venoma bardzo chętnie zobaczył bym Carnage, ale osobno.[/align]

Odpowiedz
#6
Nie mam jakiś większych oczekiwań co do sequela.
Mam tylko nadzieję, ze Web nie zmieni klimatu opowieści i będzie kontynuował wspaniałą pracę jaką rozpoczął przy TASM.
Nie mogę się doczekać powrotu zjawiskowej Stacy i sympatycznego Parkera:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#7
(23-12-2012, 23:03)Danus napisał(a): Nie mogę się doczekać powrotu zjawiskowej Stacy...

A nie sądzisz, ze ona ma głos jak alkoholiczki? Szczególnie mi się to rzucało w "Easy A".

Sheen też ma byc w tym nowym.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#8
e tam, fajna jest ta chrypka ;p

Odpowiedz
#9
(23-12-2012, 23:49)shamar napisał(a): A nie sądzisz, ze ona ma głos jak alkoholiczki?
Ani trochę mi to nie przeszkadza.

Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#10
Lekki meh...
http://www.filmweb.pl/news/Zielony+Goblin+w+nowym+%22Spider-Manie%22-92344

Co oni ciągle robią z tym ugłębianiem i tragizmem czarnych charakterów? Czy bad guy nie może być pure evil?
http://www.filmweb.pl/news/%22Amazing+Spider-Man+2%22%3A+Foxx+opowiada+o+Electro+i+jego+nowym+kostiumie-91556

Odpowiedz
#11
Licznik łotrów nadal się nie zatrzymuje. Tym razem Paul Giamatti prowadzi negocjacje w sprawie roli Rhino, zawsze uważałem, że trzy potencjalne czarne charaktery to o dwa za dużo.

Odpowiedz
#12
Czy tylko ja po obejrzeniu rozczarowującego TASM, gdy czytam coraz to nowsze doniesienia o kontynuacji mam odruchy wymiotne? Już chyba nie uwierzę, że można nakręcić dobry film o pająku, bo póki co szykuje się gniot większy od SM3!

Odpowiedz
#13
Rozczarowującego TASM? Nie podupczyło ci się ze Skyfall czasem? Poza tym żeby teraz stwierdzić że szykuje się gniot, trzeba być jasnowidzem.

Odpowiedz
#14
(28-01-2013, 23:24)Gieferg napisał(a): Skyfall
[Obrazek: Abandon.gif]


Odpowiedz
#15
(28-01-2013, 23:24)Gieferg napisał(a): Skyfall
[Obrazek: 735719c07c6ab0mega_facepalm_gif.gif]

Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#16
Wy nigdy z tym Skyfallem nie skonczycie? :P

c-c-c-c-combo breaker!
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.


Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier


Odpowiedz
#17
(28-01-2013, 23:24)Gieferg napisał(a): Skyfall

[Obrazek: ScullyEyeRoll.gif]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#18
(28-01-2013, 23:12)Szaman napisał(a): Licznik łotrów nadal się nie zatrzymuje. Tym razem Paul Giamatti prowadzi negocjacje w sprawie roli Rhino, zawsze uważałem, że trzy potencjalne czarne charaktery to o dwa za dużo.

To niby jakiś ma być trzeci ktoś oprócz Electro i Rhino?

Odpowiedz
#19
Jest jakieś naukowe równanie pokazujące ilu antagonistów powinno być w filmie, by ten zachował jakość? Bo jeżeli nie to nie rozumiem narzekania zupełnie. Odpowiednie i dobre rozpisanie scenariusza może sprawić, że film będzie dobry nawet jak będzie 10 złoczyńców. Czy X-Men albo Avengers też powinni tylko mieć jednego przeciwnika? Sinister Six (nota bene, do szóstki zdaje się zmierzać ASM), Brotherhood of Mutants albo Masters of Evil odpadaja, bo są grupami? Nie mowiac juz o tym, ze Rhino nie jest szczególnym przeciwnikiem wymagającym dogłębnej analizy fabularnej. Ale jak zagra go Giamatti to ekstra! Grunt, zeby scenarzysta wiedział, o czym pisze i wiedzial, dlaczego jest tylko 'złych' w historii.

Odpowiedz
#20
Nie chodzi o ilość przeciwników, ale o ich dobór i wybór aktorów, którzy odegrają role. Odkąd obejrzałem TASM nie spotkałem jeszcze żadnego newsa o jego kontynuacji, po którym bym nie powiedział: "Na pewno nie pójdę na to do kina. Nie popełnię ponownie tego samego błędu.".

(28-01-2013, 23:24)Gieferg napisał(a): Nie podupczyło ci się ze Skyfall czasem?

[Obrazek: 1234443297_ken_park_suicide.gif]

(28-01-2013, 23:24)Gieferg napisał(a): Poza tym żeby teraz stwierdzić że szykuje się gniot, trzeba być jasnowidzem.

Raczej czarnowidzem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) Pelivaron 227 34,715 01-05-2024, 02:42
Ostatni post: Mefisto
  Spider-Man Trilogy (2002-2007) Anonymous 213 48,361 17-03-2024, 09:26
Ostatni post: Pitero
  The Amazing Spider-Man (2012) koronex1989 905 173,596 20-06-2023, 20:11
Ostatni post: Paszczak
  Teenage Mutant Ninja Turtles (2014-2016) SonnyCrockett 630 78,552 16-12-2020, 03:21
Ostatni post: shamar
  I, Frankenstein (2014) Grievous 22 7,168 28-01-2014, 03:37
Ostatni post: Mefisto
  Spider-Man 3 (2007) Łukasz Waligórski 131 30,953 31-08-2013, 23:30
Ostatni post: Bogdan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości