The Cleveland Show
#1
Fani seriali "Family Guy" i "American Dad" będą zapewne zainteresowani faktem iż powstaje właśnie "The Cleveland Show". Będzie to spin-off "Family Guya" koncentrujący się na losach postaci Clevelanda Browna, który razem ze swoim synem opuszczając Quahog. wprowadza się do swojej byłej i musi teraz mieszkać z jej puszczalską córką, sperwersionym pięcioletnim synkiem i sąsiadować ze stereotypową angielską rodzinką, grupą wieśniaków i...dwoma niedźwiedziami.

Jak zobaczyłem rysunek promocyjny ( http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/b7/Clevelandshow.jpg ) to myślałem że to tylko jakiś żart twórców FG ale jednak pokazał się teaser serialu (choć prawie nic w nim nie ma poza ogólnym info i clipami z odcinków Family Guya) :


Na razie mało wiadomo, ale jestem ciekawy jak to wyjdzie… Premiera 28 Września!

P.S.
Na skutek owego spin-offa postać Clevelanda zniknie z FG.

Odpowiedz
#2
Y-ym. Nie sądze że to się uda. Cleveland nie jest postacią tak charakterystyczną jak Peter, i jest miłym dodatkiem w serialu, ale nie materiałem na spin-off. To już Quagmire lepszy ;)

Odpowiedz
#3
Spojrzałem na obrazek i nasuwa mi się jedna myśl : "Bill Cosby Show".:) Identyko!

Odpowiedz
#4
Pozostanę sceptyczny American Dad jest lepszy od pierwowzoru, ale to raczej nie będzie.

Odpowiedz
#5
http://www.tv.com/video/14410/mike-henry-and-seth-macfarlane?o=tv&tag=video;title;0 - "krótkie wywiady" z twórcami serialu + ogólne informacje (w tym wyjaśnienie czemu właśnie nie Quagmire :roll: )

Odpowiedz
#6
Nie wiedzialem ze Cleveland mial dzieci... Poza tym - spin offom mowimy NIE, zwlaszcza takim, ktore wykorzystuja najmniej ciekawa, za to najbardziej wkurzajaca postac z pierwowzoru.

Odpowiedz
#7
Peter, you are livin' la vida loca, albo - Peter, are you a witch?
Cleveland ma genialne teksty ;)
Przecież miał hiperaktywnego syna, wielokrotnie zaznaczane to było.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Morning Show (AppleTV+ ) Spoilerowo 2 293 27-01-2024, 18:32
Ostatni post: simek
  That '70s Show (Różowe lata 70-te) XITERS 63 12,242 10-09-2023, 18:48
Ostatni post: Ted
  Horace and Pete (2016, web show od Louisa C.K.) Norton 0 1,812 06-08-2016, 04:42
Ostatni post: Norton
  Powers (sci-fi superhero cop show dla PSN) Gal Anonim 12 3,841 11-03-2015, 00:25
Ostatni post: Gal Anonim



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości