The Dark Knight Rises (2012)
#41
Gieferg napisał(a):Z tym tylko, że postać grana przez Halle Berry to zupełnie inna postać niż Catwoman z komiksów o Batmanie i nie ma z nią praktycznie nic wspólnego poza ksywką.
Nieprawda, bo ta filmowa jest wyraźnie inspirowana tą z uniwersum DC. I mimo, że obiektywnie rzecz biorąc nie mają ze sobą wiele wspólnego to ludzie zapewne będą kojarzyć Catwoman właśnie z tą chałą z 2004 r. Więc nie sądzę, żeby Nolan zdecydował się na wprowadzenie jej do Batmana 3 :)

Odpowiedz
#42
Cytat:to ludzie zapewne będą kojarzyć Catwoman właśnie z tą chałą z 2004

Ja tam kojarzę głownie z Pfeiffer z BR. Porażkę z 2004 wypadałoby wymazać z ludzkiej pamięci i nowe wcielenie Catwoman mogłoby się temu przysłużyć. Choć na dobrą sprawę ja tam Catwoman widzieć w filmie nie potrzebuję, ta postać już raz była dobrze przedstawiona, a Riddler czy Bane jeszcze się tego nie doczekali.

A co do tego na co Nolan by się zdecydował - Two-Face też był do czasu TDK kojarzony z pomalowaną na różowo twarzą Tommy Lee Jonesa z zębami narysowanymi na wardze i jakoś to filmowi Nolana nie zaszkodziło.

Odpowiedz
#43
Równie dobrze można powiedzieć że Nolan nie zdecyduje się na Riddlera, bo ludzie kojarzą zieloną masakrę w wykonaniu Carreya. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

Odpowiedz
#44
Ja tam chciałbym zobaczyć Catwomen. Oczywiście też nie chciałbym, aby ta postać została jakoś bardzo od-komiksowana, ale w sumie, gdyby byłaby to jakaś, bardzo przebiegła włamywaczka to do świata Nolana pasowałaby.
Oczywiście Riddler też musi się w filmie znaleźć. I w sumie mamy dwóch głównych przeciwników i nie wiem czy Pingwin jest potrzebny. Nie należy też zapominać, że policja też w sumie po wydarzeniach w "The Dark Knight" jest przeciwnikiem Batmana.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#45
A ja bym chciał zobaczyć, jak Wayne walczy w trzeciej części z alkoholizmem :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#46
A czy masz jakieś typy, kto mógłby się wcielić w "alkoholizm"? :razz:
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#47
Oczywiście Bruce III Sobieski :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#48
Cytat: Ja mam szczerą nadzieję, że trzeci Batman zarobi dużo, ale przy okazji definitywnie zamknie serię, tak by nie było możliwości kontynuacji.

Nawet jeśli trójka skończy się tak, że nie będzie możliwa kontynuacja to i tak powstanie restart. Do dziś nie mogę przeboleć, że Darren Aronofsky ostatecznie nie zrealizował dorosłej wersji Batmana. Tak samo jak zmartwiły mnie porzucenie pracy nad Robocopem :(. Choć mam cichą nadzieję, że skoro tyle pieniędzy zarobiły filmy Nolana, to ktoś skusi się mimo wszystko na zrobienie poważniejszej wersji.
koronex1989

Odpowiedz
#49
Aronofsky miał robić Batmana? Łoooo, nie wiedziałem. A czemu nie wyszło?

Odpowiedz
#50
Tu masz informacje: http://www.batcave.stopklatka.pl/index2.php?id=zawieszone_yearonearonofsky

Bez względu na nazwisko reżysera informacje o śmierci remake'u Robocopa to powód do otwarcia szampana. O jeden niepotrzebny film mniej.

Odpowiedz
#51
Cytat:Bez względu na nazwisko reżysera informacje o śmierci remake'u Robocopa to powód do otwarcia szampana. O jeden niepotrzebny film mniej.

Tylko że remake Robocopa i tak powstanie tylko że z wątpliwymi nazwiskami za sterami. Kiedy Aronofsky był jeszcze reżyserem, to można byłoby liczyć na coś ciekawego a tak wyjdzie za parę lat najprawdopodobniej kiła.
koronex1989

Odpowiedz
#52
Na razie projekt jest dead, a co będzie za ileś tam lat? Whatever. Mistrz Yoda mawiał że liczy się tu i teraz :P

Odpowiedz
#53
koronex1989 napisał(a):Choć mam cichą nadzieję, że skoro tyle pieniędzy zarobiły filmy Nolana, to ktoś skusi się mimo wszystko na zrobienie poważniejszej wersji.

Gdyby Robocopa zrobić tak jak Batmany czyli w PG-13 byłby to krok w tył, a nie do przodu :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
#54
Wy tak na serio wierzycie, że ktoś w najbliższym czasie zrobi Batmana na poważniej niż Nolan? I może jeszcze R-rated? Na takiej marce jak ta się przede wszystkim zarabia, a Nolan zaprezentował złoty środek jeśli idzie o wyważenie komiksowości i pozorów realizmu, przekraczanie granicy w jedną stronę zaprezentował już Schumacher, jej przekraczanie w stronę drugą nikomu się nie będzie opłacało.

Odpowiedz
#55
Batman z Rką nie zarobi miliarda, a zabawki muszą się dobrze sprzedawać.

Naprawdę zapomnieliście co było przy okazji Batman Returns? A ten film nawet nie miał R.

Odpowiedz
#56
No i w tym rzecz właśnie. Powiedziałbym, że realizm (jedynie względny zresztą, na tle ekranizacji komiksowych wysoki) w Batmanie jest już na poziomie as far as it goes.


Cytat:Jeśli będzie to Zack Snyder ze swoją ekranizacją DKR.

Watchmen już pokazało co się dzieje z poważnymi ekranizacjami komiksów (żeby nie było niejasności na MF w starciu TDK z Watchmen głosowałem na ten drugi film :P). Poza tym, nie można nagle zrobić z czegoś co jest (i zawsze było - tzn filmowy Batman, z komiksowym różnie bywało) kierowane również (jeśli nie przede wszystkim) do młodszej widowni megapoważnego (a tym bardziej brutalnego) filmu.

Ktoś tam gdzies pisał po oberzeniu Kick-Assa (bardzo fajny film swoją drogą) i akcji Bug Daddy'ego że tak powinien działać Batman, z tym tylko, że to już by nie był Batman. Pokazywać superherosów w sposób poważny/realistyczny/ z odpowiednią dawką przemocy czy seksu? A proszę bardzo, ale niech to będą postacie z myślą o takim ich przedstawianiu stworzone.

Odpowiedz
#57
Batman jest jednak bardziej znany od Strażników więc mimo Rki potencjał finansowy zawsze jest, ale tak czy siak nie wierzę w powstanie takiego filmu. No chyba że Warner faktycznie pójdzie po rozum do głowy, ale więcej niż, powiedzmy, 60 mln na to nie wyłożą.

Odpowiedz
#58
Na dobrą sprawę to po trylogii Nolana najchętniej zamiast kolejnego filmu zobaczyłbym serial utrzymany w tej samej konwencji (serial zrobiony tak jak seriale robi HBO też bym chętnie zobaczył, tyle że raz - nie ma cudów, dwa - nawet w takim serialu nie chciałbym oglądać Batmana działającego jak Big Daddy, bo gdyby tak działał to już wolę żeby mu zdjęli maskę i pelerynkę, w zamian dali białą czachę na klacie i nazwisko Castle).

Odpowiedz
#59
Ja najchętniej zobaczyłbym film na podstawie kreskówki "Batman Beyond".

Odpowiedz
#60
A ja nic związanego z Batman Beyond widzieć nie chcę :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy] Gieferg 1,364 201,923 19-09-2023, 00:55
Ostatni post: Rozgdz
  The Amazing Spider-Man (2012) koronex1989 905 172,381 20-06-2023, 20:11
Ostatni post: Paszczak
  The Dark Knight (2008) [wątek spoilerowy] military 927 154,691 20-11-2021, 19:54
Ostatni post: marsgrey21
  [oddzielony] The Dark Knight Rises (2012) Arahan 0 384 21-07-2010, 17:13
Ostatni post: Arahan
  The Dark Knight (2008) Łukasz Waligórski 1,212 158,504 16-08-2008, 16:11
Ostatni post: Jakuzzi



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości