The Last of Ass - seria
Hitch napisał(a):Jest cały osobny segment w synagodze, gdzie Neil Druckmann uczy nas, motłoch, o tym czym są żydzi i ich religia.


Odpowiedz
W Kosciolach mozna strzelac? :) To pewnie takie typowe, PC zagrywki, zeby Neonaziole nie wrzucali na tube podpalen opuszczonej komputerowej Synagogi. Albo jest w tym cos wiecej...Naughty ZOG :)



(07-07-2020, 06:02)Hitch napisał(a): - Jest cały osobny segment w synagodze, gdzie Neil Druckmann uczy nas, motłoch, o tym czym są żydzi i ich religia.


O, cos do pogadania w wiadomym temacie, bo pewnie uczy w najlepszym PR-owo stylu.

Odpowiedz
Nie ma kościołów w The Last of Us 2. Jest perfekcyjnie zachowana synagoga i sekta wariatów. To mnie rozpierdziela właśnie. W jedynce nie było takich głupot w ogóle. Ludzie zachowywali się niebywale wiarygodnie i zgodnie z settingiem (20 lat po apokalipsie, która wybiła większość populacji). Postacie naprawdę miały większe zmartwienia jak brak jedzenia, broni i amunicji czy bezustanna walka z zarażonymi lub z resztką rządu federalnego. Nie było czasu na zakładanie nowej religii (która zakłada mordowanie bezbożników w świecie prawie bez ludzi i tak!), kultywowanie starych religii czy bzdurne fanaberie typu "nie jestem już dziewczynką tylko chłopcem!"

Ludziom w dupach w ten sposób przewraca się od dobrobytu, nie od wyrywania się śmierci codziennie.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Fajnie, Druckmann urządził sobie z firmy prywatny folwark do ewangelizacji, a ludzie i tak go bronią i sypią się 10-tki. Nie ma szans, żeby coś takiego wypaliło w wersji konserwowej, nawet gdyby produkt był dobry.

Odpowiedz
A jedynka to co? Fakt, że nie popełnia błędu sequela i nie babrze się w kwestiach politycznych, to jednak trzeba przyznać, że sporo tam wolnościowego (i od biedy prawicowego) dobra.

No i to chyba ostatni produkt rozrywki, gdzie biały mężczyzna z Południa strzela z broni palnej bezceremionialnie w pysk bezbronnej Murzynce i jest uznawany za bohatera pozytywnego :)

W ogóle, co mnie jeszcze wkurza to to, że sequel kompletnie olewa kwestię kordycepsa, gdzie w jedynce pochodzenie grzyba, jak i jego wpływ na ludzi był mega spójny z nauką, czyniąc apokalipsę zombie z The Last of Us jedyną wiarygodną i prawdopodobną.

;

;
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Cytat:No i to chyba ostatni produkt rozrywki, gdzie biały mężczyzna z Południa strzela z broni palnej bezceremionialnie w pysk bezbronnej Murzynce i jest uznawany za bohatera pozytywnego :)

Coś jak "Black Hawk Down" - ostatni film w historii, w którym grupa białych strzela do Murzynów w Afryce :)

Powtarzam: najlepsze rzeczy już zostały nakręcone/stworzone. Cieszmy się z tego powodu.

Odpowiedz
Dlaczego Świetliki to banda kretynów, dlaczego ojciec Abby był z nich największym debilem, i dlaczego z naukowego punktu widzenia decyzja Joela była jak najbardziej słuszna:

Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz


Skrót ze streamów Wonzia z jego komentarzem. Mnie bawi ;)

Odpowiedz
"Spalimy to przedszkole z dziećmi i ciała rozrzucimy albo.. pomożemy przedszkolu i damy im nowe komputery" :)

Odpowiedz


VLDL wrzucili taki oto filmik. Nie grałem, nie wiem o co chodzi, znam akcję tylko z memów :)

Odpowiedz
Nieoczekiwany crossover:
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Co prawda napisano tutaj wszystko, a ja wyraźnie spóźniony z pisaniem jestem, no ale jednak. Całej gry nie grałem, bo w tydzień z bratem latem (!) przeszliśmy 1/3 gierki. Ja resztę dokończyłem oglądając na YouTube oglądający walkthrough.

Oczywiście karny k#utas za odj#banie Joela. Od wtedy chciałem powiesić Abby na szubienicy. Misje Anny są obiektywnie o wiele ciekawsze i bardziej zróżnicowane. Do tego ma szeroki wybór broni. Misje Alie były bardziej monotonne. Ciekawe spostrzeżenie ma mój brat. Wg. niego wygląda na to, że gdzieś w którymś zaawansowanym momencie rozwoju gry, odwrócono wszystko do góry nogami i ostateczna wersja gry jest diametralnie różna od tego co było pierwotnie ustalone i de factor rozwijane. Mnie wątek lesbo całkowicie nie rusza, bo koniec końców Alie zostaje sama, co jakiś wyłamuje się z narracji naszych czasów, że relacje homo są nie objęte problemami relacji hetero. Jest surowo: wyprowadzam się i żegnaj, no i zabieram dzieciaka. No chyba, że to był protest Diny przeciwko Alie i temu co zrobiła by spróbować pomścić ojca.



Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
https://deadline.com/2021/02/pedro-pascal-star-joel-the-last-of-us-hbo-series-video-game-playstation-1234691935/

Pedro Pascal został Joelem. Natomiast rolę Ellie dostała ta dziewczyna co grała młodziutką Mormontównę w Grze o tron.
Nie najgorszy casting imo (o grze wiem niewiele)

Jeszcze wczoraj widziałem plotę, że w kręgu zainteresowania był ulubieniec Shamara - Ali Mahershala.

:)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Cytat:rolę Ellie dostała ta dziewczyna co grała młodziutką Mormontównę
Szkoda. O ile Pascal po Mandalorianie w sumie pasuje i daje nadzieje, tak ta dziewczynka ni cholery mi nie pasuje. Wolałbym pannę, która wystąpiła w netfliksowym Niewiarygodne (patrz spojler), bo i prezencję ma, i talentu od cholery, i jakoś tak z wyglądu pasuje do Ellie.

Odpowiedz
(11-02-2021, 06:17)zombie001 napisał(a): https://deadline.com/2021/02/pedro-pascal-star-joel-the-last-of-us-hbo-series-video-game-playstation-1234691935/

Pedro Pascal został Joelem. Natomiast rolę Ellie dostała ta dziewczyna co grała młodziutką Mormontównę w Grze o tron.
Nie najgorszy casting imo (o grze wiem niewiele)

Jeszcze wczoraj widziałem plotę, że w kręgu zainteresowania był ulubieniec Shamara - Ali Mahershala.

:)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Czekaj, Ali jako Joel? Sam bym tam pojechal robic porzadek.
Co do Pascala, z jednej strony znakomity aktor, ale ni chooja mi nie pasuje na Joela. No zobaczymy jak wyjdzie na zywo, w ruchu i w dialogach.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Pascal to nieoczywisty wybór, ale spoko. Przy czym po serialu nie spodziewam się absolutnie niczego dobrego.

Odpowiedz
(11-02-2021, 06:17)zombie001 napisał(a): Natomiast rolę Ellie dostała ta dziewczyna co grała młodziutką Mormontównę w Grze o tron.
Nie najgorszy casting imo (o grze wiem niewiele)
Jedna z najbardziej irytujących postaci w tym serialu. No ale to raczej wina scenariusza a nie jej.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Cytat: Ellie dostała ta dziewczyna co grała młodziutką Mormontównę

Ta paskuda? Bleh...

Odpowiedz
Kocham XXI wiek. Do roli kultowego, białego, rodowitego Teksańczyka wzięli bieda-Nathana Filliona z Chile.

Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Wygląd Pedro Pascala jako Joel.[Obrazek: 591e12da82e718d07ba1118bbdf0c091.jpg]

Enviado desde mi Mi A1 mediante Tapatalk
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Grand Theft Auto (seria) BezcelowyAlbatros 1,348 187,891 4 minut(y) temu
Ostatni post: marsgrey21
  Wiedźmin / The Witcher - seria Gieferg 971 155,681 03-04-2024, 20:46
Ostatni post: shamar
  Five Nights at Freddy's (seria) / FILM Lawrence 5 3,952 07-11-2023, 03:50
Ostatni post: shamar
  Tomb Raider (seria) peju 123 29,930 28-09-2023, 14:27
Ostatni post: Żółte Krzesło
  Resident Evil (seria) Snappik 284 54,581 04-04-2023, 17:58
Ostatni post: Hitch
  Silent Hill - filmy (2006 / 2012) i seria gier Mierzwiak 417 69,829 20-10-2022, 20:28
Ostatni post: shamar
  Uncharted (seria) simek 615 90,525 04-08-2022, 16:34
Ostatni post: Mefisto
  Metal Gear Solid (seria) Anielski_Pyl 150 34,661 11-05-2021, 21:50
Ostatni post: Wawrzyniec
  Prince of Persia - seria gier military 27 8,766 10-09-2020, 14:20
Ostatni post: shamar
  Seria "Souls" i Bloodborne military 69 16,680 17-12-2019, 21:29
Ostatni post: patyczak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości