Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tilt-shift

No i rozmyte dłonie wyglądają całkiem pamperkowo Oczko
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
(05-09-2019, 15:33)Huntersky napisał(a): https://pl.wikipedia.org/wiki/Tilt-shift

No i rozmyte dłonie wyglądają całkiem pamperkowo Oczko
Może to i to, chociaż nie byłby to mój pierwszy strzał. Bardziej obstawiałem ujęcie z teleobiektywu z uwagi na mocne spłaszczenie sceny.

Tak czy srak, fota naprawdę nietuzinkowa (i że w ogóle EW coś takiego popełnił, szok!). W sumie to gotowiec na jakaś statuetkę pamperkową Uśmiech
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
[Obrazek: 4kyfu7qbysk31.jpg?width=960&crop=smart&a...317da14738]
que sera sera

Odpowiedz
Klawy, westernowy klimacik wylewa się z tego foto, mimo nonszalancji średnio pasującej do Fetta-bis Oczko
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Przydałoby się tej postaci trochę nonszalancji, nie chciałbym setnego zabójcę-mruka, niech bohater będzie trochę ciekawszy.

Odpowiedz
(05-09-2019, 19:03)Badus napisał(a): Klawy, westernowy klimacik wylewa się z tego foto

Raczej klimat skansenu na Podlasiu. 

Odpowiedz
Czy tam jest Gina Carano?

Odpowiedz
Tak jest

Odpowiedz
Wyjątkowo zadbanego skansenu. Strasznie sterylne te zdjęcia. Przydałoby się trochę brudu, rdzy i zużycia.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
(05-09-2019, 19:32)Kuba napisał(a): Tak jest

Oglądam Duży uśmiech
A zdjęcie powyżej przypomina mi trochę sterylnością serial Terra Nova :/

Odpowiedz
(05-09-2019, 19:28)Ransack napisał(a):
(05-09-2019, 19:03)Badus napisał(a): Klawy, westernowy klimacik wylewa się z tego foto

Raczej klimat skansenu na Podlasiu. 
Same shit.

Cytat:Wyjątkowo zadbanego skansenu. Strasznie sterylne te zdjęcia. Przydałoby się trochę brudu, rdzy i zużycia.
Przypominam, że to typowe foty EW - chujowa sterylność to ich trademark.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(05-09-2019, 19:32)Lawrence napisał(a): Wyjątkowo zadbanego skansenu. Strasznie sterylne te zdjęcia. Przydałoby się trochę brudu, rdzy i zużycia.

EW i wszystko jasne. Czego innego spodziewać się po fotach od nich?

Odpowiedz
A tam, marudzenie. Operator od Rogue One, szturmowcy upierdoleni piaskowym beżem, wszystkie kadry z trailera w tonacji rdzy. Ale daj jedną sterylną fotkę unikalnego jak na to uniwersum miejsca, które na pierwszy rzut oka, ma w założeniach być czymś idyllicznym, a od razu zacznie się pierdolenie.

Lawrence, w tematach o SW Disney'a sam stajesz się Szminką Catwoman Uśmiech ;P

Coś tam, coś tam, either die a hero, or live long enough to see yourself become a nitpicker.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(05-09-2019, 21:29)Proteus napisał(a): Coś tam, coś tam, either die a hero, or live long enough to see yourself become a nitpicker.
Internetowe społeczności w pigułce Uśmiech
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(05-09-2019, 21:29)Proteus napisał(a): Lawrence, w tematach o SW Disney'a sam stajesz się Szminką Catwoman Uśmiech ;P

Coś tam, coś tam, either die a hero, or live long enough to see yourself become a nitpicker.

@Proteus nie ukrywam, że wielokrotnie reaguję dość emocjonalnie, też ze względu na złamane serce. Ale jestem świadom swoich wad. Mimo wszystko tym razem nie widzę, abym popełnił coś złego. Zobaczyłem sterylne do bólu zdjęcie i skomentowałem, że zdjęcie jest do bólu sterylne na co inni użytkownicy zgodzili się, że zdjęcie jest do bólu sterylne. I tak kulturalnie i w pełnej zgodzie ustaliliśmy, że zdjęcia EW są do bólu sterylne.

I teraz aż trochę się boję komentować informacje którą wyczytałem, jakoby ten serial miał tłumaczyć powstanie First Order. Cóż mam nadzieję, że Favroue nie był zmuszony naprawiać dziury pozostawione przez J.J. Abramsa. I wolę kiedy filmy są w stanie same się bronić, a nie potrzebują do tego książek, komiksów, seriali z tłumaczeniami logicznych dziur. I jakby co nitpickuhe/hejtuję TFA, a nie The Mandalorian.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Dwa plakaty...
[Obrazek: dfa8aab38c50f6cdmed.jpg]

[Obrazek: 4c4f0daafdaea021med.jpg]

Odpowiedz
Czemu to wygląda tak plastikowo i pasuje prędzej na jakieś książki z Expanded Universe?

Odpowiedz
Bo to plakaty z grafiki na koszulki i piórniki.
que sera sera

Odpowiedz
Akurat ten drugi wygląda mega spoko, przypomina mi okładki komiksów Star Wars sprzedawanych za 5,90.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
[Obrazek: avpt6qg5zcp31.jpg?width=960&crop=smart&a...30577be578]
que sera sera

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 252,438 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości