Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
Na gorąco po obejrzeniu pierwszego sezonu i trzech pierwszych odcinków drugiego sezonu. O takie SW nic nie robiłem.
To najlepsza rzecz od Disneya w świecie SW od czasu Rogue One. Chyba nie muszę pisać, ze Mando zjada na śniadanie nową trylogię?
Znakomita muzyka, efekty, zdjęcia i masa malutkich, subtelnych nawiązań do świata SW wykreowanego przez epizody od 1 do 6.
Mando to zajebisty bohater, a Baby Yoda wskakuje do ścisłej czołówki najlepszych postaci w świecie SW. Kocham tą słodką buźkęJęzyk
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
[Obrazek: 126869738_3281218758642453_7474453567937...e=5FDE214B]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Najnowszy odcinek jest szarobury,

Odpowiedz
Filoni się wyrabia, bardzo fajny odcinek, szczególnie sekwencja otwierająca, niezwykle atmosferyczna.


Odpowiedz
(27-11-2020, 14:36)marsgrey21 napisał(a):


Odpowiedz

Odpowiedz
(27-11-2020, 19:22)marsgrey21 napisał(a):


Odpowiedz
Fani się domagają kontynuacji Rebelsów, a co jak co, ale serial się zakończył raczej niedopowiedzeniem w kwestii jednego z bohaterów, więc jeśli pojawi się spin-off to dla fanów to i tak sytuacja win - win, Mando pójdzie swoją drogą, a reszta swoją.

Odpowiedz
(27-11-2020, 19:42)marsgrey21 napisał(a): Fani się domagają kontynuacji Rebelsów, a co jak co, ale serial się zakończył raczej niedopowiedzeniem w kwestii jednego z bohaterów, więc jeśli pojawi się spin-off to dla fanów to i tak sytuacja win - win, Mando pójdzie swoją drogą, a reszta swoją.

Fani, którzy? Wszyscy? Oczko

Rebelsi mają przecież duży 'elektorat negatywny' że tak powiem, i nawet fani animowanych TCW często gardzą nimi - a co dopiero reszta mniejszych lub większych purystów czy hardcore fanów.

Odpowiedz
No ja np jeszcze wybrane opowieści opatrzone logi TCW akceptuje (aczkolwiek nie wracam do nich, ignoruje mocno Star Wars non live action), ale takie Rebels (poza pilotem, w sumie ten średniometrazowy film-pilot był nawet okay) to już dla mnie totalny gwałt na SW (coś ala Holiday Special).

Nowy odc super, istne złoto. Ahsoka wypadła naprawdę zajebiscie (Rosario!), podobał mi się klimat takiego japońskiego samurajskiego SW.

Zastanawia mnie tylko, dlaczego Ahsoka nie pokierowała Mando na trop Luke'a. Nie jestem za tym żeby Skywalker odegrał jakąś rolę w serialu (chyba że krótkie cameo jak zabiera dzieciaka od Mando), ale no logicznie byłoby wspomnieć o jedynym Jedi w galaktyce poza nią. Zwłaszcza, że gość musi być żywa legenda w tym świecie.

Zastanawia mnie origin białego miecza świetlnego.

Ogólnie 2 sezon to mega kosior. Póki co, podobały mi się wszystkie mrugnięcie okiem do świata pozafilmowego, dopóki nikt nachalnie nie wciska nam wątków z Rebelsow i TCW to jest dla mnie git.

Mam tylko jedno ale :
Fajne mrugnięcie do fanów ale wolałbym żeby nie szło to zbyt daleko. A obawiam się że pewnie imię to nie pojawiło się po to żeby tak to zostawić ;/

Ogólnie dla mnie już na ten moment s02 > s01.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Nie wszyscy lubią "Rebels" ale bardziej przez pryzmat pojedynczych odcinków i fillerów z pierwszych sezonów, ale ostatnie serie uważam za bardzo fajne ze względu na rozbudowany lore i ciekawe wątki i spora grupa fanów właśnie ze względu na nie oczekuje kontynuacji wątku Ezry i Thrawna.

Jeśli chodzi o miecze Ahsoki to

Odpowiedz
Ooo ciekawy origin miecza.

BTW, skąd się biorą te czerwone? Bo w starym kanonie to były bodajże syntetyczne kryształy.

Anyway. W rebels widziałem pi przez drzwi co na wymyślali jeszcze z Maulem, te jakieś podróże w czasie i wisienka na torcie, coś co absolutnie przebija nawet Holiday Special, uwaga : inkwizytorzy robiący sobie śmigło z miecza i latający nim. Ogromne WTF.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Czerwone kryształy

Wątek Maula jest dla mnie po mistrzowsku poprowadzony i kończy on jako najtragiczniejsza postać obok Anakina, a jeśli chodzi o lightcopter, to choć osobiście tego nie znoszę, to oficjalne wytłumaczenie tego jest takie, że w ich mieczach były repulsory pozwalające im się unosić, tak czy siak, to było niepotrzebne.

Odpowiedz
Właśnie dlatego nie sledze nowego kanonu, na czele z Rebelsami Duży uśmiech
Wolę chyba wersję z legend, że sami robią syntetycznie te czerwone kryształy.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
jak ty mnie dzisiaj zaimponowałeś, świetny występ i stylówa.

Odpowiedz
No to co, robimy zakłady?

Odpowiedz
Idę na całość i obstawiam:


Odpowiedz
W ogóle to odniosłem wrażenie, ze wiadomo kto był jakoś taki... gruby. Puszysty. Albo to wina jego ciuchów, nie wiem.

Odpowiedz
Kwestia ciuchów, ale moim zdaniem w ruchu prezentował się bardzo dobrze, dynamicznie, potężnie, bebzun mi nie przeszkadzał.

Odpowiedz
No, jak wpadł i zrobił rozpierdziel to aż się uśmiechnąłem. I nawet walczył wręcz Uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 252,449 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości