Ankieta: Jak oceniasz 1. sezon?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-)
Sie kurde wzruszylem.
Cos absolutnie cudownego co sie odjaniepawla w tym odcinku. Tak pieknie zaorac nowa trylogie i spowodowac, ze czlowiekowi lzy same pchaja sie na policzki.
Mandalorian to od czasu Rogue One najlepsza rzecz w swiecie SW.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat: jedzie na waleniu w widza fanservisem
Fanserwisu jest tu bardzo mało. To dalej opowieść o ojcowskiej miłości w scenerii kosmicznego westernu, z kilkoma smaczkami dla fanów (Ahsoka, Boba i obecny odcinek).

Odpowiedz
Gdzie to można obejrzeć bo zaczynam nie wytrzymywać.
Może być z napisami.

Odpowiedz
Sklepik.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(18-12-2020, 19:23)Doppelganger napisał(a): Gdzie to można obejrzeć bo zaczynam nie wytrzymywać.
Może być z napisami.

PW.

Odpowiedz
W sensie, że masz bana na torrenty? Wersja 4K już jest dostępna.

Odpowiedz
Spoko finał, choć akcyjka trochę letnia. Tutejsi szturmowcy są wyjątkowo żałośni nawet jak na standardy serii; gorsi byli chyba tylko ci z Gwiazdy spierniczający przed wrzeszczącym Hanem. Na plus wyróżnia się walka z Gideonem, bardzo zgrabna, na pewno lepsza niż ta żenada z odcinka Filoniego.
Oczywiście pojawienie się znajomej twarzy cieszy bardzo. Myślę, że wszyscy fani czekali na godny powrót
Zabawne, że finałowa akcja to praktycznie odwrócenie wiadomej sceny z Rogue One.
Motyw muzyczny towarzyszący Mrocznym jest REWELACYJNY. Lawrence niech uważa, bo od tego łupania krew może mu pójść uszami.

Odpowiedz
Final Mando sprawil cos co nie udalo sie zadnej części w serii. Zawsze byly jakies emocje i ekscytacja wydarzeniami, ale koncowe sceny autentycznie wzruszaja. Mando wycisnal ze mnie lzy, co winduje ten serial na piedestał SW.
Az mi sie szkoda zrobilo Mando. Pedro Pascal jest znakomity w tej roli.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ja się nie wzruszyłem, bo nienawidzę tego zielonego gnoma. Zdecydowanie bardziej mnie ruszył finał RO.

Odpowiedz
(18-12-2020, 19:41)marsgrey21 napisał(a):
(18-12-2020, 19:23)Doppelganger napisał(a): Gdzie to można obejrzeć bo zaczynam nie wytrzymywać.
Może być z napisami.

PW.

Dzieki za info ale nie przyjmują rejestracji juz.
Znalazlem serwisy vod online ktore to maja, ale wszystko jest z dubbingiem. A na taką ofiarę nie jestem gotów.
Jest coś z napisami? 

Odpowiedz
Przeciez jest piratebay.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Tak. To zostało już powiedziane. Ta scena oddaje honor tej postaci. Robi to co powinny robić filmy i co zrobił właśnie...

(19-12-2020, 00:43)Paszczak napisał(a): Zabawne, że finałowa akcja to praktycznie odwrócenie wiadomej sceny z Rogue One.

... Rogue One. Vader dostał scenę na miarę XXI wieku. W filmie kinowym. Żaden film kinowy (wiadomo czemu) nie zrobił tego dla tej postaci.
Ale żeby nie było tak uroczo - jakość wykonania jest na poziomie wiadomej postaci z... też. Rogue One.

Czy tylko ja zrozumiałem, że to koniec Mando i że pewnie pojawi się już tylko jako postać drugoplanowa a stery dostaje teraz Boba?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(19-12-2020, 01:53)Doppelganger napisał(a):
(18-12-2020, 19:41)marsgrey21 napisał(a):
(18-12-2020, 19:23)Doppelganger napisał(a): Gdzie to można obejrzeć bo zaczynam nie wytrzymywać.
Może być z napisami.

PW.

Dzieki za info ale nie przyjmują rejestracji juz.
Znalazlem serwisy vod online ktore to maja, ale wszystko jest z dubbingiem. A na taką ofiarę nie jestem gotów.
Jest coś z napisami? 

Ale tam nie trzeba się rejestrować i są też wersje bez dubbingu z napisami.

Odpowiedz
(19-12-2020, 00:43)Paszczak napisał(a): Motyw muzyczny towarzyszący Mrocznym jest REWELACYJNY. Lawrence niech uważa, bo od tego łupania krew może mu pójść uszami.

Jestem zaintrygowany, plus muszę wytrzepać dywany, a więc może jest kawałek odpowiedni do tego. Uśmiech 

Oto chodzi?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Ja, ja. Wunderbar.

Odpowiedz
(19-12-2020, 06:39)marsgrey21tów. napisał(a):
(19-12-2020, 01:53)Doppelganger napisał(a): Jest coś z napisami? 

Ale tam nie trzeba się rejestrować i są też wersje bez dubbingu z napisami.

Masz rację. Ale nie ma napisów, za każdym razem (mimo że dobrze wyszukuję) włącza się ten pierdolony dubbing. A tego nie zdzierżę.
Poczekam, może po czasie to ogarną.

Swoją drogą, z czego jest ten dubbing? Przecież Disney + nie jest dostępny w PL.

Odpowiedz
(19-12-2020, 13:56)Doppelganger napisał(a): Swoją drogą, z czego jest ten dubbing? Przecież Disney + nie jest dostępny w PL.
Disney (pewnie nie tylko on) z automatu zleca dubbingi do wszystkich możliwych krajów, w tym Polandii. I do czasów streamingowych po prostu owe dubbingi posłusznie czekały na premierę w danym kraju.

Przykładowo polski dubbing do Recess został wykonany ok. 2001 roku (kiedy w kinach była pełnometrażówka), gdy sam serial zadebiutował na polskim Disney Channel dopiero w 2006 roku.

Albo Café Myszka mający oficjalną polską premierę w 2006 roku został zdubbingowany jeszcze przed 2003 rokiem, gdy dubbingujący tam Sknerusa Eugeniusz Robaczewski jeszcze żył.
 

Odpowiedz
Dzięki, nie wiedziałem tego.

Ale nie zmienia to faktu że dubbing to zbrodnia albo czyso niemieckie zboczenie - tam wszystko jest dubbingowane, nawet Trudne Sprawy.

Odpowiedz
(19-12-2020, 13:56)Doppelganger napisał(a):
(19-12-2020, 06:39)marsgrey21tów. napisał(a):
(19-12-2020, 01:53)Doppelganger napisał(a): Jest coś z napisami? 

Ale tam nie trzeba się rejestrować i są też wersje bez dubbingu z napisami.

Masz rację. Ale nie ma napisów, za każdym razem (mimo że dobrze wyszukuję) włącza się ten pierdolony dubbing. A tego nie zdzierżę.
Poczekam, może po czasie to ogarną.

Swoją drogą, z czego jest ten dubbing? Przecież Disney + nie jest dostępny w PL.

Wysłałem ci inne źródło jeszcze, jak chcesz to sprawdź, musisz się tylko zarejestrować.

Odpowiedz
(19-12-2020, 03:03)shamar napisał(a): Czy tylko ja zrozumiałem, że to koniec Mando i że pewnie pojawi się już tylko jako postać drugoplanowa a stery dostaje teraz Boba?

Raczej nie. Boba dostanie swój własny serial o nazwie The Book of Boba Fett.


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams szopman 2,517 252,449 20-04-2022, 14:04
Ostatni post: marsgrey21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości