Ankieta: Który film Bay'a o Transformers był najgorszy (póki co)?
Transformers
Revenge of the Fallen
Dark of the Moon
Age of Extinction
[Wyniki ankiety]
 
 





Transformers (temat ogólny)
https://yarn.co/yarn-clip/3a01c100-35cc-4996-a87b-0e247bd823a3

:)



Jedyne, ekhm, $700.

https://www.theverge.com/2021/4/9/22376256/hasbro-700-optimus-prime-toy-transform-motor-automatic-voice-command
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
TF:TM ma w którymś wydaniu audio umożliwiające pozbycie się muzyki, ktoś z tego zrobił użytek:

Odpowiedz
Akcja filmu “Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w latach 90-tych i zabierze widzów w podróż dookoła świata. Do odwiecznej wojny między Autobotami i Deceptikonami dołączą nowe frakcje: Maximale, Predacony oraz Terracony.

Odpowiedz
Czad. Predator-robot-samochod. Eee... Nie
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pierwszy raz w przypadku tej serii jestem kompletnie nie zainteresowany.

Odpowiedz
Jezu, jak ja nienawidziłem tej bajki co transformery zmieniały się w pająki, skorpiony czy inne kurva małpy.

Odpowiedz
Jak wyżej. #trukknotmunky ;)

Odpowiedz
Mnie tam się podobało :)
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
To znaczy, że nie możemy się kolegować

Odpowiedz
Jeśli dobrze pamiętam, to w pewnym momencie pojawiły się hybrydy maszyn i zwierząt, jakieś cybertygrysy, szczury z kołami czy latające małpy :)

Odpowiedz
Ta ''bajka gdzie transformersy zamieniały się w pająki, skorpiony czy inne kurva małpy'' czyli Beast Wars była zajebista. Dla mnie jako dzieciaka było to coś co wyróżniało się z zalewu standardowych kreskówek. Poważniejszy nastrój, dobra fabuła i bezwzględne zabicie wielu postaci (w produkcji dla dzieci!) ujęły mnie w tym serialu.

Odpowiedz
Ano tak, postacie ginęły na prawo i lewo. Z seriali animowanych dla dzieciaków to jeszcze tylko "Zwierzęta z ginącego lasu" miały tyle trupów. "Beast Wars" ostatnio powtarzałem na studiach i musiałem stwierdzić, że to wciąż kawał solidnej roboty. No, poza tą archaicznie wyglądającą animacją CGI. Za to kontynuacja, czyli "Beast Machines" już jakoś nie utrafiła tak w mój gust.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Nawet jak miałem 6 lat to ta bajka wyglądała na starą i tanią przez to kulawe CGI

Odpowiedz
Sam pomysł na to co tam zrobili z transformerami + taka, a nie inna forma sprawiły, że nigdy nie obejrzałem w całości jednego odcinka (cały mój kontakt z tą serią to parę razy po parę minut oglądania) i nigdy nie obejrzę.

Odpowiedz
Ron Perlman jako Optimus Primal w nowym filmie :)

Odpowiedz

Odpowiedz
Beast Wars oglądałem wieki temu, ale pamiętam, że wzbudzały we mnie bardzo pozytywne odczucia.
Kawał solidnej roboty jeżeli chodzi o historię. Miałem tylko problem z tą animacją. Zresztą pewnie po latach byłby to największy zgrzyt oglądając to od nowa... Ale generalnie za dzieciaka świetnie się na tym bawiłem.

Zwiastun tego powyżej? Eh...
(01-05-2021, 22:02)Gieferg napisał(a): [Obrazek: disgstd.gif]
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Ale to się nudziarsko zapowiada. I jeszcze wygląda tak sobie - te ostatnie ujęcia z bitwy wyglądają jak gra na current-geny.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Widzę, że budżet to 200 baniek.. obstawiam góra pół miliarda z BO i pewnie na jakiś czas dadzą sobie spokój z tą franczyzą.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Transformers (2007) Anonymous 1,079 122,821 02-08-2023, 18:10
Ostatni post: azr
  Transformers: The Last Knight 2017, reż. Michael Bay Gieferg 319 84,812 26-07-2023, 21:10
Ostatni post: azr
  Transformers: Age of Extinction (2014) Grievous 11 2,518 29-11-2018, 23:55
Ostatni post: Badus
  Transformers: Revenge of the Fallen (2009) [temat spoilerowy] massif 407 70,300 18-06-2017, 02:45
Ostatni post: Arahan
  Transformers: Dark of the Moon (2011) Danus 880 144,816 11-06-2017, 02:23
Ostatni post: Gieferg
  [oddzielony] Transformers: The Last Knight 2017, reż. Michael Bay Arahan 0 496 17-05-2016, 08:48
Ostatni post: Arahan
  Transformers: Revenge of the Fallen (2009) Danus 529 80,209 23-06-2009, 16:13
Ostatni post: Mierzwiak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości