Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
Dobra, ale wtedy to miał być spin-off tylko o Black Cat (a nie babski team-up) i mieli w TASM2 "Felicię" , więc powiedzmy, że były przynajmniej jakieś podstawy i jakiś tam sens by to robić. Teraz nie mają nic, a próbują wyciągać z kapelusza co się da.
W ogóle te filmy o villainach jakoś zazwyczaj są anulowane (wszystkie spider-verse spin-offy) albo zmienia się ich koncepcja (X-Men Origins:Magneto ---> First Class), a jak już jeden zrobili (SS) to się okazał denny tylko niestety zarobił, więc Sony (i Warner) już kombinują dalej.
23-03-2017, 23:11
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2017, 23:15 przez Gieferg.)
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Red Crow
Liczba postów: 12,705
Liczba wątków: 50
No i spoko, zawsze to jakiś bodziec, który wzbudzi moje, póki co zerowe, zainteresowanie.
27-03-2017, 19:25
Miami Vice
Liczba postów: 8,061
Liczba wątków: 43
Do czasu jakiegoś trailera nie wierzę w powstanie tego absurdalnego projektu.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D
27-03-2017, 19:39
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Tyle znam Venoma co z TM-Semic i serialu animowanego, ale może dałoby się to jakoś ugryźć jako opowieść o opętaniu, o chęci uleczenia raka i uratowania życia prowadzącej w objęcia "złych mocy" które przejmują kontrolę i domagają się działań. Wiem, Veonom i Spider-Man są praktycznie jednością i brzmi to jak kręcenie filmu o Jokerze posiłkując się jego genezą z Zabójczego żartu bez udziału Batmana. Jednak to na tyle fascynująca postać, że chciałbym zobaczyć solowy film o niej nawet bez Pajęczaka.
27-03-2017, 19:45
Don Sinatio
Liczba postów: 2,953
Liczba wątków: 11
No ale Venom jak wszyscy wiedzą powstał dlatego, że Eddie Brock przejął symbiota po Peterze Parkerze, który wcześniej zalazł mu mocno za skórę co w dużej mierze było przyczyna nienawiści Venoma do Spider-mana. Jeżeli chcą zrobić film z originem nie wiem co wymyślą, by ominąć postać Spideya.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.
27-03-2017, 20:22
There Can Be Only One!
Liczba postów: 10,957
Liczba wątków: 15
Był taki film "Gatunek 2", o czarnej mazi, która opętała astronautę, a on potem ruchał co popadnie i roznosił zarazę. Ten Venom to będzie dokładnie coś takiego minus seks, czyli jakby nie patrzeć - less fun
27-03-2017, 20:24
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Jedynka średnio mi się podobała, dwójki nigdy nie ruszyłem. Obawiam się, że masz rację :)
27-03-2017, 20:25
Stały bywalec
Liczba postów: 18,606
Liczba wątków: 148
Pojawiło się pierwsze nazwisko w kontekście tego, kto mógłby stanąć za kamerą. Według mediów Sony upatrzyło sobie Adiego Shankara.. Gość z zerowym doświadczeniem jesli chodzi o reżyserie. Zamiast tego wyprodukował przed kilkoma laty krótkimetraż "Venom: Truth in Journalism", który opowiadał historię Eddiego Brocka. Niby to ma być głównym argumentem.
Facet zdecydowanie bardziej kojarzony z działalności producenckiej - Kaznodzieja z karabinem, Dredd czy Przetrwanie. Teraz miałby stanąć za kamerą blockbustera? Średnio to widzę.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
29-03-2017, 12:08
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2017, 12:08 przez Pelivaron.)
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Wygląda to tak jakby lubili krótkometrażówkę, ale niezbyt lubili inne filmy jej reżysera Joe Lyncha: Drogę bez powrotu 2, Everly i Knights of Badassdoom.
29-03-2017, 12:11
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2017, 12:57 przez Szaman.)
Stały bywalec
Liczba postów: 18,606
Liczba wątków: 148
W ogóle to sam koncept tego Uniwersum Spider-Mana bez Spider-Mana wygląda dziwnie. Sony oprócz Venoma już planuje kolejny film. Oni chcą zbudować świat z postaci znanych z komiksów o Pajączku :)
Oprócz Venoma ma powstać też projekt o Silver Sable i Black Cat. Co więcej - projekt ma ruszyć już jesienią, podobnie zresztą jak Venom :D
https://www.comicbookmovie.com/spider-man/that-black-cat-silver-sable-movie-may-be-coming-sooner-than-expected-a149976
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
29-03-2017, 12:30
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
A o czym była mowa stronę wcześniej?
29-03-2017, 12:54
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2017, 12:54 przez Gieferg.)
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
19-05-2017, 20:14
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2017, 20:15 przez Gal Anonim.)
Deputy US Marshal
Liczba postów: 7,026
Liczba wątków: 15
O shit, son.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
19-05-2017, 20:30
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2017, 20:30 przez Proteus.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Ten moment gdy projekt z totalnie obojętnego wskakuje na listę must see.
Niech tego nie spieprzą, błagam.
19-05-2017, 20:34
Stały bywalec
Liczba postów: 5,941
Liczba wątków: 6
No, no, no.. Sony Pictures tonie niczym Titanic i.. rzuca takimi zajebistymi castingami -.-
Nie jestem przekonany czy im się to uda, ale zaczynam dostrzegać plusy, że to nie będzie część MCU. Co więcej, co raz bardziej przekonuje się, że deal Sony z Marvelem był ich gigantycznym błędem. Zdecydowanie bardziej wolałbym zobaczyć konfrontacje Pajęczaka (Garfielda) z Venomem w tym pseudo-horrorze z Rką, niż Spide'a wśród Avengersów.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
19-05-2017, 20:49
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Spider-Man z kategorią R? A może by tak zejść na ziemię?
19-05-2017, 20:55
Banned
Liczba postów: 20,755
Liczba wątków: 63
(19-05-2017, 20:34)Mierzwiak napisał(a): Ten moment gdy projekt z totalnie obojętnego wskakuje na listę must see.
Niech tego nie spieprzą, błagam.
Ja bym nie przesadzał z "must see". Fleischer od czasu "Zombieland" niczego szczegolnego nie zrobił raczej. Hardy to super casting, ale ja też przypomniałem sobie, że miał grać Flagga w "Suicide Squad". No i kurde, Sama Fishera w "Splinter Cellu" niby też ma grać a cisza. Tak samo "100 Bullets". Wiec poczekamy na rozwój sytuacji - czy w ogole cos z tego bedzie.
Ale, no, sam casting zrobil na mnie pozytywne wrazenie.
19-05-2017, 21:06
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2017, 21:06 przez Gal Anonim.)
Stały bywalec
Liczba postów: 5,941
Liczba wątków: 6
@Mierzwiak
Ale ja mówiłem o "Venomie". Tzn. o konfrontacji Spider-mana i Venoma w jego filmie :) Pająk mógłby tam być 3-cio planowym bohaterem, który dostał ostro wciry od czarnego charakteru i tyle. Zresztą abstrahując od tego.. z wszystkiego da się zrobić R-kę, a Pająk w takiej konwencji byłby czymś świeżym.
Czy przypadkiem wersja Camerona nie oscylowała wokół tej granicy PG-13/Rka i dlatego projekt trafił do kosza?
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
19-05-2017, 21:20
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
Cytat:Tom Hardy będzie Venomem
No dobra, teraz jestem zainteresowany. Tylko niech jednak dadzą tam Spider-Mana, nawet na drugim planie - jakiegokolwiek, najlepiej Garfielda :) W sumie co im szkodzi, mogą mieć dwóch Spider-Manów - jeden w MCU, a drugi niech się przewija w tle w tych spin-offach.
19-05-2017, 21:20
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2017, 21:24 przez Gieferg.)
|