Co do SS - a jaką rolę miał tam zagrać wgl ? :D
24-10-2017, 16:39
|
Venom (2018)
|
|
Hardy gra w Dunkierce ? :o No to w końcu mam jakiś sensowny powód żeby to obejrzeć :)
Co do SS - a jaką rolę miał tam zagrać wgl ? :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau
24-10-2017, 16:39
Miał zagrac Flaga. Czy jak tam temu szefowi było. No z nim przynajmniej byłoby +100 do epy.
Gra w Dunkierce i cóż...robi tam głównie za latająca maszyne do zabijania, ale sama jego twarz wystarczy by to była zajebista rola. 24-10-2017, 16:43 (24-10-2017, 16:15)Mierzwiak napisał(a): Ja wiem czy tak wszędzie Tomka pełno? Bardziej się pewnie rozchodzi o to, że wciąż podają kolejne newsy, że w czymś zagra: a to w tym, a to w tamtym. Tyle, że ostatecznie nie zawsze coś z tego wychodzi. Miał grać w Splinter Cell (projekt stoi w miejscu), w biografii Eltona Johna (ponoć nieaktualne), w "SS" (w tym przypadku ktoś nad nim czuwał), w jakimś filmie Bigelow, u Andrew Dominika, był powiązany z 2 filmami o Al Capone (pierwszy od lat stoi w miejscu, a ten drugi - od Josha Tranka - chyba zaliczył wręcz produkcyjny regres, bo nawet na IMDB zniknęły wszystkie dotychczasowe informacje o nim). Gdzieś tam w tle wciąż się mówi o potencjalnym MadMaxieV, a międzyczasie Hardy sobie własny serial trzasnął. Także w pewnym sensie Hardy'ego jest pełno. Niekoniecznie w samych filmach, ale gdzieś tam w przestrzeni. Ps. No to co? Robimy zakłady: czy Sony to spartoli? czy może jak bardzo Sony to spartoli? Edit. Serkis w wywiadzie dla Yahoo powiedział, że Hardy będzie grał Venoma w technologii performance capture. Niby detal, dla niektórych oczywistość, ale dla innych niekoniecznie. Możemy chyba teraz założyć, że Sony nie idzie w stronę Agent-Venom, prawda?
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
24-10-2017, 17:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2017, 19:36 przez zombie001.)
Mierzwiak niestety nie do konca od początku, bo swego czasu krążyła taka info, od UWAGA, Amy Pascal, czyli szychy w Sony:
https://www.outerplaces.com/science-fiction/item/16361-venom-comedy-zombieland-amy-pascal Komu nie chce sie klikac w link - Venom miał być komedią. 26-10-2017, 01:56
Pascal nie wie co sie wokół niej dzieje, nie bralbym jej za wiarygodne źródło.
Oficjalna wiadomosć mówi jasno - horror z Rką. I raczej tak będzie. 26-10-2017, 09:00
Skoro ten Venom w CGI będzie, film dopiero kręcą, a premiera (nadal) planowana na październik 2018r., to sobie z ciekawości na tzw. kierowników działu efektów specjalnych, spojrzałem.
I tak stwierdzam, no, no, chyba Hardy ich przytargał ze sobą, bo podana tam dwója Panów to ludzie, którzy pracowali na tych stanowiskach, przy 4-5 ostatnich filmach Nolana :P
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
21-11-2017, 00:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2017, 00:11 przez zombie001.) (21-11-2017, 00:11)zombie001 napisał(a): Skoro ten Venom w CGI będzie, film dopiero kręcą, a premiera (nadal) planowana na październik 2018r., to sobie z ciekawości na tzw. kierowników działu efektów specjalnych, spojrzałem. No mnie to by wcale nie zdziwiło :P W ogóle Hardy wygląda na bardzo zaangażowanego w projekt co daje mi pewne nadzieje na dobry film. Co do ekipy twórczej to też trochę zerknąłem. No mamy tu ludzi zewsząd praktycznie. Sporo pracowało wcześniej przy "Homecoming" i wielu innych superbohaterskich produkcjach które wizualnie dawały radę. Reżysera nie znam, obejrzę jego filmy zobaczę, ale nie wygląda mi na kogoś wyjątkowego (z drugiej strony Mangold też jest raczej średniakiem a przy "Loganie" dał radę). Jeff Pinkner w roli scenarzysty już w ogóle odpycha od filmu. Film ma wszystkie papiery na bycie gniotem, ale podskórnie wyczuwam coś co nas mocno zaskoczy. A po za tym, Tom :D 26-11-2017, 20:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2017, 20:38 przez Kuba.) (26-11-2017, 20:38)Kuba napisał(a): (z drugiej strony Mangold też jest raczej średniakiem a przy "Loganie" dał radę). Na głowę żeś upadł? Nie dość, że porównujesz Mangolda z Fleischerem, to jeszcze nazywasz tego pierwszego średniakiem o.O "Przerwana lekcja muzyki"? "Spacer po linie"? "Tożsamość" udany remake w postaci "3:10 do Yumy"? Facet to może nie elita na miarę Kubricka/Spielberga/Scorsese, ale cieszący się zaufaniem, wysokiej klasy, reżyser-rzemieślnik, z dość sporym i w miarę równym dorobkiem artystycznym. Fleischer to natomiast gość, który sklecił jeden udany film - w dodatku przygłupi komedio-horror o zombie - i sknocił następny. W sumie, swój drugi i ostatni. A Venom, niestety, nadal pachnie ekskrementami :) Rozumiem, w pełni uzasadnioną, miłość do Tomasza, ale nie można ufać gustom człowieka, który nie dość, że otarł się o występ w "SS", to jeszcze chwalił scenariusz tego czegoś.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
26-11-2017, 22:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2017, 22:02 przez zombie001.)
Na swoje (marne) usprawiedliwienie dodam, że znam jedynie częściowo filmografie Mangolda, bez wymienionych filmów. Co mogło sugerowac magiczne słowo "raczej"
Ale ponawiam pytanie. Istnieje szans, że kiedyś sie opanujesz i przestaniesz każda odpowiedź zaczynac od tekstów tego typu lub ironizowania czy szyderczego nabijania sie? Może wtedy byłbys faktycznie tak inteligentnym rozmówcą za jakiego momentami się uważasz (nie chodzi mi o konkretnieto ten post, taka uwaga ogólna) Nawet jeśli teraz masz racje 26-11-2017, 22:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2017, 22:15 przez Kuba.) (26-11-2017, 22:14)Kuba napisał(a): Może wtedy byłbys faktycznie tak inteligentnym rozmówcą za jakiego momentami się uważasz (nie chodzi mi o konkretnieto ten post, taka uwaga ogólna) Heh? Mylisz mnie z kimś. Ja jestem zwykłym, internetowym, mega cieciem, który od czasu do czasu skleci jakiś post dla zabicia czasu, czystej rozrywki albo podbudowania własnego ego. Seksowna, inteligenta i napalona dwudziestka + Porsche w garażu, załatwiłyby te sprawy szybciej i mógłbym rzucić to forum w cholerę, ale, niestety, nie stać mnie. Ani na jedno, ani na drugie. :<
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
26-11-2017, 22:31
Moja druga ulubiona postać z uniwersum (zaraz po Carnage) doczekała się własnego filmu! I to jeszcze z Tomem Twardym w roli głównej, jako Edward Brock <3
02-12-2017, 18:50
Zastanawiam się czy Venom będzie miał ten charakterystyczny głos jak w kreskówce :)?
07-12-2017, 12:18
Są pierwsze banery reklamujące film.
A ja naprawdę mocno czekam i jestem bardzo, bardzo zainteresowany :P Ciekawe czy trailer przed Comic Conem. ![]()
07-12-2017, 16:22
Lethal Protector oraz Planet Of The Symbiotes to tytuły dwóch komiksów z których będzie czerpała ekranizacja.
http://www.filmweb.pl/news/Filmowy+%22Venom%22+oparty+na+dw%C3%B3ch+komiksach-126174 10-12-2017, 13:24 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Venom 2 (2020) | Szaman | 133 | 26,104 |
09-04-2025, 11:11 Ostatni post: Gieferg |
|
| Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) & Spider-Man: Across the Spider-Verse (2022) | Pelivaron | 238 | 47,184 |
02-04-2025, 16:38 Ostatni post: Danus |
|
| Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) | Monika | 6 | 2,862 |
26-04-2018, 23:17 Ostatni post: werter |
|
| [oddzielony] Batman Ninja (reż. Junpei Mizusaki, 2018) | Arahan | 0 | 821 |
07-12-2017, 00:01 Ostatni post: Arahan |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |