Watch Dogs
Bohater wygląda na takiego, którego chciałoby się przywitać lepą w twarz, a setting za bardzo w stylu GTA5. WD mimo wszystko było inne i to było w nim fajne.

Odpowiedz
LOL, widać Ubi próbuje stworzyć grę idealną dla użytkowników tumblr. Social injustice, profilowanie rasowe, policja bije czarnych, flagi LGBT. Mam nadzieję, że będzie dużo złych chrześcijan i białych mężczyzn bijących swoje żony. Dziękuję, postoję.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że to będzie zaskoczenie jak WD1, po którym nie spodziewałem się nic dobrego.:) Zresztą tam przesłanie było fajne: raz, że zemsta jest najlepsza jeśli masz duży kaliber, dwa - monitoring to zagrożenie. Bohater to przeciętny facet, nieszczególnie wysportowany, nieszczególnie zręczny, nieszczególnie znaczący - ot, "wrong guy at a wrong place at a wrong time".

Czarny hipster haker niesłusznie skazany za przestępstwo to jednak za dużo jak dla mnie.

Odpowiedz
(09-06-2016, 09:29)Kluski napisał(a): flagi LGBT
Akcja rozgrywa się w San Francisco :)

Odpowiedz
Ten główny bohater, który jest hipsterem. Na dodatek ta jego broń :D Do tego znając Ubisoft ponownie odkrywanie mapy za pomocą jakichś wież radiowych czy innych rzeczy tego typu plus dziesiątku nudnych powtarzających się misji pobocznych. Chociaż sam setting mi się podoba.

Odpowiedz
Mapa ma być od początku dostępna w całości a całą grę będzie można przejść nikogo nie zabijając.

Odpowiedz
Cała mapa była już w WD1, i gdyby nie paru bossów, tam też można byłoby bez zabijania. Żadna rewolucja.

Odpowiedz
Odpaliłem WD na PS4 - do tej pory tylko na PS3 - i tak: grafika rzeczywiście sporo lepsza, ale... model jazdy jest INNY. I gorszy. I zaczynam rozumieć, skąd jego krytyka. Jazda w WD na PS3 jest bardziej płynna, mniej ociężała, samochodami tak nie zarzuca. To pewnie wina/zasługa uproszczonej fizyki.

Jestem lekko zszokowany.

Odpowiedz
Widzę, że seria zrobiła furorę na forum :) A nie [sarkazm mode off]wojskowy był zachwycony :) Pamiętam wrażenie jakie zrobiła na mnie prezentacja z E3 2012, byłem podjarany na maksa, ta grafika, te detale! Nie wierzyłem, że technologia poszła tak bardzo na przód. I słusznie.

Na przykładzie WD najlepiej widać na jaką przypadłość cierpią hity Ubisoftu: gry bez duszy, generyczne, z powielanymi mechanikami i tym specyficznym, korporacyjnym sznytem. Mdłe, miałkie, bez ikry, bez charakteru. Naprawdę nigdy nie miałem ochoty w to zagrać i dalej nic mnie do tej produkcji nie ciągnie, zero ciekawości.

Ahaha i te kilka postów poświęcone na całą drugą odsłonę xD


Odpowiedz
Ej, Rayman jest spoko ;)

Odpowiedz
Wygląda jakby ktoś zmiksował Watch Dogs z settingiem Infamous: Second Son, hipsterskimi wymiocinami i twitterowym ruchem oporu.


Odpowiedz
I serią Saints Row.

Żenujące, tym bardziej że wybrali do tego ekstra lokalizację, która zasługuje na POWAŻNĄ odsłonę serii.
Aha, już teraz gra wydaje się absolutnie rasistowska - wszyscy czarni to geniusze zbrodni, a jedyny biały w ekipie to typowy zabijaka (karateka?).
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Do obejrzenia skłonił mnie jeden komentarz, w którym ktoś stwierdził, że obok Cyberpunka to najlepiej prezentująca się gra przedstawiona podczas konferencji. Litości.

Nie rozumiem jak ta gra może być 18+ skoro wygląda tak jakby celowali w odbiorcę o średniej wieku 14 lat. Typowa ubi-gra bez duszy. Powielanie schematów, nie ważne jak przetasowanych i w jakiej lokacji nie sprawi, że produkcja stanie się ciekawsza. To ich pompowanie mechanik i settingu strasznie zajeżdża tryhardyzmem.

Odpowiedz
(11-06-2019, 08:40)Kluski napisał(a): Nie rozumiem jak ta gra może być 18+ skoro wygląda tak jakby celowali w odbiorcę o średniej wieku 14 lat.

A jak miałeś 14 lat to nalepka 18+ zachęcała cię do spróbowania czegoś czy zniechęcała? Mortal Kombat pamiętasz? Kto w to grał?

Cytat:Typowa ubi-gra bez duszy.

Tu pełna zgoda.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sleeping Dogs Hitch 17 4,938 07-08-2013, 20:52
Ostatni post: Joe Chip



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości