Zmarli
Dobry był w "Vinci" jako Gruby.

Odpowiedz
Joe Flaherty - 72 lata

Odpowiedz
Stanisława Ryster, 81 lat

Odpowiedz
Mam... Efekt Mandeli?

Daje głowę, że kilka dni temu o tym czytałem, a dzisiaj znowu ten sam news, że zmarła.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
Zofia Kucówna, 90 lat

Odpowiedz
OJ Simpson - niedoceniony w Nagiej Broni
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
https://youtube.com/watch?v=WiraGHyWEJA&si=GEJXaamEDa91M4OS

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Znany tylko z tego ;]?

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
Ironia, która nie przestanie bawić tego diabełka ukrytego we mnie. W pierwszym filmie zapłakana pani Nordbergowa mówi nad łóżkiem szpitalnym męża, że ten "nie skrzywdziłby muchy" :)))

Morderca, ale żeby nie było, że o zmarłym nie mówię dobrze to fajne trio stworzył z Nielsenem i Kennedym.

Odpowiedz
Do tej ironii dodam fakt, że O.J. nie otrzymał roli Terminatora, gdyż wg Camerona nie byłby przekonywujący jako morderca :)).

I w sumie też ciekawe, że ludzie robią zonka, gdy widzą nazwisko Simspona w Nagiej broni znając tylko sprawę morderstwa. Sam tak miałem, gdy w gimbazie poznałem nieco info o nim i przy następnych seansach Nagiej broni dowiedziałem się, że to on był Nordbergiem (zresztą to samo spotkało Lesliego Nielsena i ludzie potrafią być zaskoczeni, że grał główną rolę w Zakazanej planecie i była to rola poważna).

Odpowiedz
Nielsen miał sporo poważnych ról, polecam obadać choćby "Day of the Animals" Girdlera, w którym pojedynkuje się z niedźwiedziem - tak, wbrew pozorom jest to poważne kino ekologiczne :)

Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
(11-04-2024, 19:12)OGPUEE w [i' napisał(a): Zakazanej planecie[/i] i była to rola poważna).

Ale to był powazny film?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W dniu premiery jak najbardziej.

Ja mam z Nielsenem ten problem, że nie potrafię go brać na poważnie w poważnych filmach, zbyt wcześnie za młodu oglądałem Enrico Palazzo i tak już zostanie
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Ciekawe co powiesz na Nielsena w takim oto epizodzie w Nuts. Jego ostatnia rola przed łatką Drebina BTW.


Odpowiedz
Kliknalem w video bez czytania i myslalem wpierw, ze to jakis spoof wlasnie :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Oglądałem kiedyś wywiad z Nielsenem z okazji premiery filmu "Superhero". Na pytanie dziennikarki czemu nie gra w dramatach, odpowiedział, że to chyba nie dla niego bo tylko wchodził na plan i już było śmiesznie

Wysłane z mojego CPH2481 przy użyciu Tapatalka
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
To pewnie w zwiazku z tym, ze klasyczne, ejtisowe i wczesnonajtisowe spoofy celowaly w granie na serio w komicznych sytuacjach i powazne, dramatyczne wypowiadanie absurdalnych dialogow. I na tym polegal ich geniusz. Potem poszlo w szukanie tanich dowcipow i nawiazan, a jak za spoofy zabrali sie kolesie od tej serii The Movie to bylo juz pozamiatane i gatunek zdechl. Zobaczymy, co tam wysmaza z tym Neesonem.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Eleanor Coppola - żona Francisa, matka Sofii i Romana, ciotka Cage'a i Schwartzmana, 87 lat.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmarli military 11 4,134 17-12-2010, 12:01
Ostatni post: gigacz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości