Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
W ogóle ten cały stadion z trybunami pełnymi Sithów(?) to niezła beczka śmiechu.
Oni tam tak siedzieli przez 30 lat i patrzyli na Palpiego pod respiratorem, czy siedzieli w domach i oglądali telewizję a przyszli dopiero teraz?
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Dlaczego 15 minut? I tak całość to bieganie za McGuffinami. Po prostu zamienić to na jakąś Star Warsową Arkę Przymierza. Dodać do tego wątek wojny domowej First Order, który by skończył się ich implozją i git. Palpatine to takie gówno na doczepkę.

Odpowiedz
Scena z Lukiem i Leią na TAttoine chyba jednak jest największą żenadą. Jak Józefek z Maryjką Duży uśmiech

Odpowiedz
No ale Palpatine i sprawy z nim związane to 90% filmu. Latamy bo szukamy mapy do Palpiego, bijemy się przez Palpiego, walczymy z Palpim, mamy wizje bo Palpi...
Wyjmij to i musisz całość napisać od nowa czyli zrobić zupełnie inny film.
Który pewnie byłby lepszy, choć kto ich tam wie Uśmiech
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
No i nie widzę problemu. Star Warsowe Uncharted. Resistance i First Order ścigają się do Arki Przymierza która może zrobić galaktyczne bubu, a serce filmu, czyli Kylo chcący zamoczyć, pozostaje bez zmian. Może nie jest to najbardziej epicka historia na finał, ale byłoby to coś innego, a i sam film udowadnia, że przygodowy element był tym najlepszym.

Odpowiedz
Ja też nie mam z tym problemu żeby całość nakręcić od nowa w jakimś lepszym niż nasz alternatywnym świecie Uśmiech
Co do tego, że część przygodowa dawała radę to mam zdanie odmienne. Nużąca gra wideo ze skokami w nadprzestrzeń z punktu A do punktu B, i to takich skoków, że zatrzymujemy się 50 metrów od ściany, żeby skręcić i znów skoczyć do kolejnej ściany. I tak kilka razy z rzędu. Do tego całkowicie dla mnie niestrawne i sztuczne "rozmowy".
Jakby ktoś w końcu rozwalił łeb jednemu z tej dwójki (Poe - Finn) to pewnie i tak by po śmierci rzucił onlajnerem - He he he, nie mam głowy, LOL.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Nie, no reakcja Rey na "śmierć" Chewbacci była zagrana dobrze i nakręcona w dobrym tonie.

Odpowiedz
To Chewiego też ubili?!! Któryś z bohaterów oryginalnej trylogii w ogóle przeżył?

Odpowiedz
Juby:

Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Teraz okazuje się, że Force Ghosts potrafią oddziaływać bez problemu na prawdziwe obiekty w normalnym świecie (wiem, Yoda już to robił w TLJ).
Pytanie tylko, dlaczego nie robią więcej? Nie pomagają Rey fizycznie? W OT to nie było możliwe, teraz takie integrację nagle są możliwe? Moc ewoluuje czy jak?

Odpowiedz
(19-12-2019, 16:03)Juby napisał(a): To Chewiego też ubili?!! Któryś z bohaterów oryginalnej trylogii w ogóle przeżył?

Już Dirk ci odpisał. Zresztą napisałem "śmierć" w cudzysłów.

Co do drugiego pytania. No, technicznie rzecz biorąc - Palpatine zginął jak Cell w Dragon Ballu Uśmiech.

Odpowiedz
Średnia ocen na tym forum to już 2/10.

Odpowiedz
Tak patrząc na to chłodno to Palpatine wygrał. Wybił co do jednego wszystkich Skywalkerów i ustanowił swoją wnuczkę jako tę która kradnie to miano.
Zakład że zrobią takiego twista za parę lat?

"It was all planned all along from the beginning to shock the fans!!"

Odpowiedz
Rey poleci do pierwszej świątyni Sithów, gdzie będą klony Palpatine'a i spotka tam darth Jar Jara, który stoi za absolutnie wszystkim.

Odpowiedz
@juby - to już chyba nie Dark Crap będzie nosić miano najgorzej ocenianego filmu na forum. W każdym razie, jest na to szansa.
Kto by pomyślał, że w ciągu dwóch miesięcy dam dwie jedynki.

Odpowiedz
Bez sarkazmu i zgryźliwości - Darth Jar Jar to byłby pierdyliard razy lepszy pomysł niż ta nędza z Palpatine.

Odpowiedz
Ku pamięci Jar Jara:



P.S. Piękne jest teraz to jak krytycy jadą po TROS jak po burej suce. Część z nich (Scott Mendelson na przykład który stworzył kilkadziesiąt artykuł na temat jaki to TLJ był genialny), miesza wręcz go z błotem. TROS nie był aż tak "woke" jak TLJ i o to się im chyba rozchodzi.

Odpowiedz
Omijałem ten temat, coby na jakieś spoilery się nie nadziać. Po seansie przychodzi na myśl tylko jedno słowo: ŻENADA.

Już na etapie napisów początkowych jest pierwszy facepalm, jak w pierwszym zdaniu wciskają Palpatine'a. Wtf Disney? Cała nowa trylogia bez tej postaci, a tu nagle wyskakują z Imperatorem?

W sumie to szkoda jakichkolwiek słów na ten film. Tyle żenujących scen w jednym filmie, ja jebie. Co oni zrobili? Już Ostatni Jedi był przeciętny, ale chociaż miał kilka ładnych scen? A TROS nawet nie wygląda. Najbrzydszy i najgorszy ze wszystkich Disney Wars. Jest mi smutno.

2/10 - ocena zawyżona bo muzyka fajna i Driver.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Ale jedyna muzyka która czasem zapada w pamięć to motywy z OT/PT. Ciężko ten film za to chwalić.

Driver to jedyna postać która aktorsko wypada w miarę pozytywnie po tej trylogii. Nikt mi nie powie, że Boyega albo Isaak czy nawet Ridley aktorsko coś tutaj wygrali warsztatowo, co najwyżej będą znani bo byli w SW, i tyle.

Są też osoby które bardzo straciły jak Gleeson.

Odpowiedz
Wiecie że według jakiegoś komiksu / książki / whatever za oszpeconą twarz Snoke'a odpowiada Luke?

Tymczasem w ROS wszystkie klony Snoke'a tak wyglądają.

Uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,958 211,047 04-05-2024, 18:13
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,857 499,335 15-04-2024, 23:52
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,711 301,944 14-04-2024, 14:51
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 61,194 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 95,722 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,652 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 192,464 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,671 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,987 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 145,104 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości