Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Nie, bo nie tracę czasu na takie idiotyzmy jak sprawdzanie czy granat rzucony do wody wybucha jak w realu czy jak w GTA czy jak w 1998 roku. Powtarzam po raz kolejny - takie pierdy nie robią na nie wrażenia, gra mi się fantastycznie i na pewno nie będę się sugerował filmikami w necie które każą mi znielubić grę bo tak.

Nie wiem WTF ale śmieszy mnie krucjata ludzi który nigdy w grę nie zagrali / grali / zagrają przeciwko CP2077. Trochę przypominasz Shamara i jego oceny filmów których nawet nie obejrzał bo wie, że są chujowe bo ktoś w internetach tak powiedział xD

Odpowiedz
(21-12-2020, 15:07)Mental napisał(a): @yacajackowski

Śmieszkujesz, ale pewnie przed napisaniem tego posta odpaliłeś CP, rzuciłeś granat do wody i się zażenowałeś. Powiedziałeś do siebie: "Mental ma rację, nie przyznam mu jednak racji." Tak było.

[Obrazek: B01KbFX.gif]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(21-12-2020, 14:59)Mental napisał(a): @yacajackowski

Trzeba się szanować jako człowieka. Jak granat wybucha w roku 2020 jak w roku 1998, to ja nie mam litości.

Teraz granaty wybuchają inaczej niż w 98? :)


Cytat: I znowu, warto grać w więcej niż jednę grę na dekadę, żeby się o tym przekonać.

Gram jeszcze trochę w wyścigi, trochę w hack & slashe. Sandboxy akurat to dla mnie najnudniejszy gatunek gier, więc raczej się zmuszał nie będę. To całe "make your own fun" nigdy do mnie nie przemawiało, mam to w RL. Wolę oskryptowane misje z pewną swobodą w trakcie, więc całą tą część zapowiedzi z motywami z GTA zlewałem totalnie.  I co zrobisz?

Odpowiedz
yacajackowski napisał(a):gra mi się fantastycznie

Wrzucisz granat do wody i czar pryśnie. Uwierz mi.

Odpowiedz
(21-12-2020, 15:24)Mental napisał(a):
yacajackowski napisał(a):gra mi się fantastycznie

Wrzucisz granat do wody i czar pryśnie. Uwierz mi.

:)  Bierzcie przykład z Mentala. On nawet nie kupił a ewidentnie się świetnie bawi.

Odpowiedz
(21-12-2020, 15:24)Mental napisał(a):
yacajackowski napisał(a):gra mi się fantastycznie

Wrzucisz granat do wody i czar pryśnie. Uwierz mi.

(21-12-2020, 15:05)yacajackowski napisał(a): Przekonałeś mnie - 0/10 i robię zwrot xD

Odpowiedz
A biegaliście już po wodzie?



:)

Odpowiedz
Ale ja w ogóle nie używam granatów, a do obleśnej brązowej wody staram się nie zbliżać. Te dwa razy, co musiałem, bo chciałem coś wyłowić z niej - postać normalnie pływała, nie było żadnych gliczy z chodzeniem po wodzie.

Co do pierdzenia, że Skyrim albo (o, zgrozo!) Fallout 4 to lepszy erpeg - OK :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Lepsze pierdzenie że Skyrim to lepszy RPG, niż granie z zamkniętymi oczami, sprint przez lokacje byle nie zauważyć bugów i omijanie wszelkich mechanik czy interakcji, by potem twierdzić że są nieistotne i w ogóle jest Ok :)

Sorry ale jest różnica pomiędzy wyrozumiałością, a tak skrajnym obniżeniem standardów i oczekiwań.

Odpowiedz
Oczywiście że jest różnica. Taka sama jak pomiędzy graniem a robieniem bezsensownych rzeczy żeby na filmikach na YT fajnie wyglądało ;)

Przyznam się szczerze, że nawet w najlepszym sandboxie ever czyli GTA V nie sprawdzałem jak wygląda rzucanie granatami do wody albo czy można chodzić po wodzie ;)

Odpowiedz
Że niby przebiegam przez lokacje z zamkniętymi oczami? Bitch, please. Czołgam się przez nie Splinter Cell stajl. Czytam każdego mejla i zaglądam w każdy kąt. Po prostu gram na PS5, gdzie nie ma większych baboli, a gra hula w 60 klatkach bez zająknięcia nawet w dużych scenach akcji.

Ogólnie rozumiem ból dupy, że gra się nie sprawdza jako klon GTA, pomimo że tak była reklamowana. Ale jednak nie tego po niej oczekiwałem i nie tego w niej szukam, i nie tak w nią gram - więc cieszę się, że CDPR w tym wypadku "zjebał" sprawę.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Nie możliwe. Granaty wybuchają jak w 98, dlaczego jesteś zadowolony. Szanuj się jako człowiek.

Odpowiedz
Chuuj mnie to boli :)

Granaty to ja sprzedaję lub przerabiam na materiały do craftingu :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Skyrim (z modami) to najlepszy RPG ever.

[Obrazek: giphy.gif]
Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
Fallout 2 to najlepszy erpeg ever.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(21-12-2020, 17:26)Hitch napisał(a): Fallout 2 to najlepszy erpeg ever.

A to już w ogóle, Skyrim też dobre i nie zapominajmy o obu częściach Knight of the Old Republic. :)

@Mental a tak z ciekawości, czy wrzucanie granatów do wody to nie jest trochę marnowanie broni, która może się na inne okazje przydać? 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
@Lawrence

Jest, ale czego się nie robi dla nauki?

Odpowiedz
Mental po prostu hurtowo odlawia karpie na Wigilie.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Ja tu wrzucę przysłowiowy granat do wody i napiszę, że w Watch Dogs Legion grało mi się fajniej niż w CP2077. W kwestii innowacji NPC bije Cyberpunka na głowę... W całej reszcie jest równie koślawy :P

Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
(21-12-2020, 16:20)Hitch napisał(a): Ogólnie rozumiem ból dupy, że gra się nie sprawdza jako klon GTA, pomimo że tak była reklamowana. Ale jednak nie tego po niej oczekiwałem i nie tego w niej szukam, i nie tak w nią gram - więc cieszę się, że CDPR w tym wypadku "zjebał" sprawę.
Ale przeciez w porownaniach, ktore wrzuca Mental nie chodzi o to, ze gra nie jest klonem GTA. Tylko o to, ze GTA z przed prawie dekady ma znacznie bardziej zlozony, zyjacy i interaktywny swiat niz Cyberpunk - i to zle wyglada czy przyjmiesz, ze to gra akcji, czy "rasowy RPG". Wlasnie w rasowym RPG nalezy dazyc do tego, zeby np. NPC reagowali na to, ze sie na nich gapisz i zaczepiasz.

Przypominam tez, ze CDP wzial 10 milionow - rzadowe pieniadze (czyli sam wiesz czyje) - na to, zeby stworzyc "wielkie zyjace miasto".

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości