Nie wiem, co to za ludzie, co te scenariusze wymyślają, ale na wielu forach pojawiło się wcześniej tyle ciekawych rozwiązań, że trzeba być debilem w siebie zapatrzonym, żeby brnąć w taki sposób w tę historię. Już wolałbym, gdyby Jacob i ten drugi (albo TEN DRUGI - który jak się okazuje, jest o wiele ciekawsza postacią - i Jacob) okazali się bogami, albo i nawet kosmitami...
Wyjaśnienie pochodzenia Adama i Ewy fatalne - podróże w czasie pozwalały wykorzystać ten motyw: świetnie byłoby, gdyby okazali się nimi rozbitkowie (było, że to Rose i Bernard, było, że Jack i Kate).
Nie mam nic przeciwko fantasy, ale taki przeskok z science-fiction do czystej fantastyki (czarodziejskie światełka, tylko elfów brakuje) dużo bardziej mi przeszkadza, niż przejście z przygodówki z początku serialu do formuły z sezonów 3 - 5.
Vozzek to powinien pisać scenariusze. Wówczas ten serial zakończyłby się w glorii.
Wyjaśnienie pochodzenia Adama i Ewy fatalne - podróże w czasie pozwalały wykorzystać ten motyw: świetnie byłoby, gdyby okazali się nimi rozbitkowie (było, że to Rose i Bernard, było, że Jack i Kate).
Nie mam nic przeciwko fantasy, ale taki przeskok z science-fiction do czystej fantastyki (czarodziejskie światełka, tylko elfów brakuje) dużo bardziej mi przeszkadza, niż przejście z przygodówki z początku serialu do formuły z sezonów 3 - 5.
Crov napisał(a):Vozzek z kolei sugeruje...
Vozzek to powinien pisać scenariusze. Wówczas ten serial zakończyłby się w glorii.
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści
13-05-2010, 01:18





