Widzialem kto edytował Watsonie, ale jesli czepiamy sie polszczyzny to chyba powinien wiedziec gdzie nalezy sie podpisać.
Swoja droga dziwi mnie edycja mojego posta bo widzialem na tym forum wiele wulgaryzmów , błędów tak ortograficznych jak interpunkcyjnych, i jakoś nikt sie tego nie czepiał a tu prosze jaka poprawnosc literacka. Aż sie serce raduje ze ktos walczy o poprawne napisanie spacji i dumny jest ze swojej krwawicy wyzywajac drugiego od niedouczonych szczeniakow.
Swoja droga dziwi mnie edycja mojego posta bo widzialem na tym forum wiele wulgaryzmów , błędów tak ortograficznych jak interpunkcyjnych, i jakoś nikt sie tego nie czepiał a tu prosze jaka poprawnosc literacka. Aż sie serce raduje ze ktos walczy o poprawne napisanie spacji i dumny jest ze swojej krwawicy wyzywajac drugiego od niedouczonych szczeniakow.
26-07-2011, 22:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-07-2011, 22:54 przez Rinzler.)





