Ale chłopaki marudzicie:) Po co tak wylewacie żale, przecież nikt Was nie zmusza do oglądania tego filmu, robicie to z własnej woli i płaczecie. Co Wy? Masochiści? Jak mi się jakiś szit nie podoba to po prostu daje sobie z nim siana i tyle.
19-01-2012, 22:54





