Cytat:A najbardziej śmieszy mnie to że frekwencję nabijają ludzie Waszego pokroju: uważający film za totalne dno, za niemiłosierne gówno a jednak kupujący bilet do kina.
Ja nie kupiłem biletu do kina na żaden z Residentów, także ten:)
19-01-2012, 23:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2012, 23:40 przez Khet.)





