RE to doskonały horror. Nie mogę grać przy zgaszonym świetle, bo tak się boję. Najlepsza część to oczywiście 4, 2 oraz Zero z GC. Seria filmów to prawdziwy majstersztyk (9.5/10), zaś sama gierka zachwyca. Nie dziwi więc, że mogę w nią grać bez końca. Kiedyś nawet wywalili mnie z ogólniaka, bo zamiast chodzić na zajęcia łupałem miesiącami w zacną czwóreczkę, ale przynajmniej od tamtej pory mam więcej czasu na granie.
03-07-2012, 08:05





