Ważny dzień dla serii - Resident Evil 1.5 ujrzał światło dzienne (pierwotna "dwójka", która przed ogłoszeniem daty premiery została nagle wrzucona do kosza i prace rozpoczęto od nowa)!
Jak zwykle wszystko dzięki fanom, którzy zdobyli kod źródłowy i wzięli sprawy w swoje ręce. Gra jest baaardzo zabugowana (pod "selectem" mamy wprawdzie dostęp do debug menu, ale i to czasem nie pomaga), ale wersja ostateczna ma ukazać się w okolicach wiosny - wypuszczenie dzisiaj wstępnej wersji RE1.5 wiąże się z tym, że jeden osobnik chciał na tym kodzie źródłowym zbić kasę. Nie znam szczegółów, w każdym razie afera była niemała, ale grę ostatecznie dostaliśmy.
Jak zwykle wszystko dzięki fanom, którzy zdobyli kod źródłowy i wzięli sprawy w swoje ręce. Gra jest baaardzo zabugowana (pod "selectem" mamy wprawdzie dostęp do debug menu, ale i to czasem nie pomaga), ale wersja ostateczna ma ukazać się w okolicach wiosny - wypuszczenie dzisiaj wstępnej wersji RE1.5 wiąże się z tym, że jeden osobnik chciał na tym kodzie źródłowym zbić kasę. Nie znam szczegółów, w każdym razie afera była niemała, ale grę ostatecznie dostaliśmy.
18-02-2013, 23:19





