Nie wiem, czy ten film można podciągnąć pod kategorię kinematografii prawniczej/sądowej, ale w tej produkcji bardzo ważny finał rozgrywa się właśnie w sądzie. Mam na myśli "Uśpionych" z rewelacyjnym Hoffmannem jako emerytowanym prawnikiem-pijakiem i całą "zgrają" innych genialnych aktorów.:)
Niestety nie widziałem "12 Gniewnych Ludzi", a to ponoć klasyka i niedługo mam nadzieję na zapoznanie się z tym filmem.
Niestety nie widziałem "12 Gniewnych Ludzi", a to ponoć klasyka i niedługo mam nadzieję na zapoznanie się z tym filmem.
27-01-2008, 23:38





