O dwójkę i rimejk ;)
Tak się posty dziwnie ułożyły.
Moja przygoda z RE skończyła się na tej pierwszej z tpp. To była chyba 4. Na półce czeka też kolejna - ta na Karaibach, czy gdzieś ;)
Tak się posty dziwnie ułożyły.
Moja przygoda z RE skończyła się na tej pierwszej z tpp. To była chyba 4. Na półce czeka też kolejna - ta na Karaibach, czy gdzieś ;)
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
31-01-2019, 19:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2019, 19:17 przez shamar.)





