Chyba przyjdzie nam jeszcze docenić filmidła Andersona :)
(Tak serio, to lubię jedynkę, trójkę i czwórkę, ale w porównaniu z tym zwiastunem nawet słabsze części zaczynają wyglądać lepiej. Oprócz szóstej - ona jest nie do zrehabilitowania.)
(Tak serio, to lubię jedynkę, trójkę i czwórkę, ale w porównaniu z tym zwiastunem nawet słabsze części zaczynają wyglądać lepiej. Oprócz szóstej - ona jest nie do zrehabilitowania.)
08-10-2021, 13:29






