(15-12-2022, 21:20)shamar napisał(a): Legacy sequel...To nie jest wiarygodna strona. To raz, a dwa że być może jakieś stare kopiuj-wklej.
A tam jest kurva napisane, że to robią dla HBO max.
Kolejny szajs na streaming. A ić pan w...
Zaslav obecnie ora HBOMax, więc jeżeli ten film powstanie to z pewnością z myślą o kinach.
Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
18-12-2022, 12:21





