Wspaniały serial, nie wiem czemu dopiero teraz sięgnąłem, ale bardzo się cieszę, że w związku z tym mam 3 sezony przed sobą. Fantastyczny obraz świata czarnych z czarnego punktu widzenia, do tego kapka surrealizmu (spora) i abstrakcyjny humor, podoba się.
Scena ze strzelnicy, lol. Well I didn't say all that..
Scena ze strzelnicy, lol. Well I didn't say all that..
18-12-2022, 22:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2022, 22:55 przez zdzichon.)





