Ja dopiero zacząłem w weekend, tylko dlatego, że słyszałem że więcej tam akcji niż horroru i faktycznie, mi taka mieszanka pasuje. Ogólnie w horrory nie gram ale ten tak gładko wchodzi że fajnie się gra. Fanem RE nigdy nie byłem ale IMO bardzo dobra produkcja.
03-04-2023, 14:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2023, 14:24 przez yacajackowski.)





