Skoro nazywa się "Resident Evil" i jest kolejnym już rebootem tej marki to fajnie jakby nawiązywał w jakikolwiek sposób do oryginalnej gry a nie był randomowym horrorkiem o typie, który biega po mieście i ucieka przed zombiakami i innymi maszkaronami. Skoro to już kilkunasta próba przeniesienia "Residenta" na język filmowy to po prostu chciałbym w końcu zobaczyć w miarę wierną ekranizację pierwszej gry a nie takie coś, co jest niby powiązane z serią bo papuguje na ekranie rozgrywkę z gierkowego survival horroru.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...
21-05-2026, 21:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2026, 21:06 przez slepy51.)






