08-06-2019, 08:34
|
ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach
|
|
Odkręcenie aferki z jego udziałem to jeden z PR-owych majstersztyków współczesnego Hollywood. Ale może też początek lepszych czasów dla kinomanów zmęczonych rozpolitykowaną otoczką. W każdym razie widać, że Hart okazał się zbyt cenną maszynką do robienia pieniędzy, aby rzucić go na pożarcie rewolucji.
08-06-2019, 09:27
https://movieweb.com/home-alone-night-at-the-museum-wimpy-kid-disney-plus-reboots/
Oho, Disney rozpoczyna swoje rządy w Foxie ;)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
07-08-2019, 09:27
Hahaha...
Już ch. z Home Alone, które przecież było zrimejkowane: nakręcili jakiś "Alex sam w domu" czy coś. Ale... "Noc w Muzeum"? Przecie ostatni film ma chyba ze 3 lata. I czy to, a właściwie, OBYDWIE serie, są tak wybitne i przestarzałe, że potrzebują odświeżenia?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 08-08-2019, 01:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2019, 01:11 przez shamar.)
Alex sam w domu technicznie był trzecią częścią (cóż, polska translacja wpadła w tą samą pułapkę co Die Hard), ale prawdę mówiać, to po dwójce każdy film mający w tytule Home Alone można traktować jako reboot jedynki.
A szkoda, że w tej sytuacji raczej nie powstanie stonerska wersja Home Alone, co kilka lat temu zapowiadali. A już na pewno nie pod łapskami Disneya :(. 08-08-2019, 02:12
Nawet gwiazda serii to skomentowała ;)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
08-08-2019, 08:51
Gdyby był to film kinowy mógłbym zrozumieć, ale skoro ma to być produkcja straight to streaming... who cares?
08-08-2019, 09:03
No ale teraz większość produkcji, które nie będą spektaklami o wielkiej skali lub częściami jakichś długich lukratywnych serii, to będą trafiać na streaming. Disney już w zasadzie zaprzestał produkcji kinowych średnio budżetówek, Paramount podpisał umowę umowę z Netflixem, więc podejrzewam że większość ich filmów rafi właśnie tam. Ostaje się Warner, Universal, Sony i niezależne studia. Ten pierwszy wraz ze swoją nową platformą streamingową pewnie zaaplikuje podobną strategię co Disney. Universal głównie jedzie na kilku markach (Szybcy i Wściekli, Jurassic World i Minionki). Ich katalog nisko-średnio budżetowych filmów to głównie koprodukcja z Blumhouse, która może jest na chwilę obecną owocna, ale mają umowę do 2024, a po tym czasie ktoś ze mainstreamowych gigantów będzie chciał uch mieć u siebie. Sony na chwilę obecną żyje tylko i wyłącznie "Spider-Manem" i (może) "Jumanji", plus od kilku lat chodzą słuchy że filmowa dywizja zostanie sprzedana lub zamknięta. A wraz z migracją tych gigantów na streaming, niezależne studia będą musiały i tak za nimi podążyć ze względu na współfinansowanie i dystrybucję.
Ile to może jeszcze potrwa? 10 lat? Do tego czasu coś takiego jak film za mniej niż 200 mln w kinie, to będzie pewnie rzecz niespotykana. Ewentualnie jeszcze horrory mogą się ostać. 08-08-2019, 20:30
https://www.comingsoon.net/movies/news/1097901-face-off-reboot-in-development-at-paramount
Dżizas ;)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
10-09-2019, 10:15
Jest Warner, studio zdesperowane, jest i Paramount, który jest w tak beznadziejnej sytuacji, że słowu desperacja nadaje nowe znaczenie :)
10-09-2019, 10:35
I oni serio myślą, że to może zwojować box office? Okeeeeej. Musieliby postawić naprawdę mocne nazwiska za i przed kamerą.
https://www.filmweb.pl/user/Nawrocki/activity
https://letterboxd.com/nawrocki/list/best-movies-of-2020s/ https://letterboxd.com/nawrocki/list/2024-movies/ 10-09-2019, 10:40
Tylko jak wyjaśnią w filmie zmianę twarzy z białej na czarną? Bo pewnie dwóch bialasow nie obsadzą :)
Chyba że zagra Will Smith i Danzel Washington.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
10-09-2019, 10:50 (10-09-2019, 10:50)Pelivaron napisał(a): Tylko jak wyjaśnią w filmie zmianę twarzy z białej na czarną? Bo pewnie dwóch bialasow nie obsadzą :)Gdybym już musiał napisać scenariusz nowej wersji, zrezygnowałbym z debilnego motywu zamiany twarzy która magicznie zmieniała też wzrost, sylwetkę, masę mięśniową, owłosienie i całą resztę i poszedł w transfer świadomości między ciałami. Bardziej sci-fi, ale mnie durne. 10-09-2019, 10:59 (10-09-2019, 10:15)Pelivaron napisał(a): https://www.comingsoon.net/movies/news/1097901-face-off-reboot-in-development-at-paramount Dawno nie oglądałem ale pamiętam ten film jako jeden z najlepszych akcyjniakow swoich czasów. Powiedzmy, że obok The Rock, Con Air, Bad Boys...
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 10-09-2019, 18:21
Powinni zrobić wersje z Kevinem który zamyka się sam w domu i coraz bardziej upada fizycznie i psychicznie na dno. Film nakręcony tylko w ramach jednego domu jak jedynka, a Ci dwaj frajerzy włamywacze z pierwszych dwóch filmów byliby majakami naćpanego Culkina. To by się doskonale łączyło z prywatną historią aktora. I pokazało że nikt nie umiera niewinny jak w dzieciństwie. Deep ;-P
11-09-2019, 00:10
Jared Padalecki został właśnie nowym strażnikiem teksasu.
que sera sera
Leżę i robię pod siebie Oozy nine millameedah. 24-09-2019, 05:27
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ グシャグシャ バキバキ ゴクン #Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D 24-09-2019, 10:37 |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |






