Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Avengers: Endgame (2019)
(29-04-2019, 19:40)Craven napisał(a): Który? Że albo on albo drzewo?
Ten też był świetny, ale chodzi mi o ten gdy silnik zdmuchuje mu zawartość taco, ze statku wychodzi Nebula, Lang chwali jej stylówę a ona łączy się z Rhodeyem i mówi o matole przy wejściu :)

Cytat:To proszę pana było już co najmniej w Civil War :)
[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
(29-04-2019, 19:14)Mierzwiak napisał(a): Skoro do przypieprzenia jej potrzebny jest aż Kamień Nieskończoności, to w jakim świetle stawia to jej przyszłe solowe filmy i jej przeciwników? Jakie będzie mieć wyzwania? W dodatku w świecie w którym Kamienie już nie istnieją?

Skoro jej kontynuacje będą się dziać w kosmosie to nie widzę powodów aby nie dać jej równie silnego przeciwnika co ona. Zwłaszcza w kontekście zapowiadanych Eternals, nie powinno być problemu z wprowadzaniem coraz potężniejszych postaci.

(29-04-2019, 19:14)Mierzwiak napisał(a): Żadnego przeciągania, ostatniej przemowy...

Była trochę później :p

(29-04-2019, 19:14)Mierzwiak napisał(a): jak Cap ma zamiar naprawić NY, skoro nawet oddając wszystkke Kamienie nie cofnie/ zmieni gigantycznej zmiany jakiej dokonał swoim "Hail Hydra"???

Tego nie naprawi, dlatego ta linia czasowa potoczy się inaczej niż główna. Być może po prostu Cap dowie się o Hydrze w Shield szybciej i reszta historii potoczy się już tak samo... Tego się już nigdy nie dowiemy. No chyba, że wyjaśnią nam to w tej zapowiadanej serii kreskówek "What if..."? :p

(29-04-2019, 19:14)Mierzwiak napisał(a): Rzucił mi się w oczy drobny detal którego wcześniej nie zauważyłem, ktoś jeszcze to zauważył? Nat ma na szyi łańcuszek z wisiorkiem w kształcie strzały <3

Miała już w Winter Soldier

Odpowiedz
(29-04-2019, 19:44)Badus napisał(a): Przyznać się czy ktoś dostrzegł w finale Kaczora Howarda? ;)

[Obrazek: tenor.gif]

Odpowiedz
Yup, they did it ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(29-04-2019, 19:55)Lambon napisał(a): Skoro jej kontynuacje będą się dziać w kosmosie to nie widzę powodów aby nie dać jej równie silnego przeciwnika co ona. Zwłaszcza w kontekście zapowiadanych Eternals, nie powinno być problemu z wprowadzaniem coraz potężniejszych postaci.
Jasne, nie twierdzę przecież że się nie da, tylko CM ze swoimi mocami wydaje mi się mocno ograniczona w kwestii tego, co się jeszcze da z nią pokazać. No bo na ile sposobów można pokazać jak "płonąca", animowana Marvelka się z kimś bije?

Cytat:Była trochę później :p
Nie liczy się :) Poza tym to nagranie najbardziej mnie dzisiaj sponiewierało, ale to przez to 3000 rzucone dla małej, miękki jestem na takie rzeczy.

Cytat:Miała już w Winter Soldier
Tak, dobijcie mnie jeszcze bardziej!

Odpowiedz
(29-04-2019, 17:45)Huntersky napisał(a): Szamar, nie nazywaj fabuły głupią, jak nie ogarniasz podstawowych informacji xD


Po co? Równie dobrze mogli się pojawić na dachu 5 przecznic stamtąd.
Ten film jest niedorobiony.

(29-04-2019, 19:30)Juby napisał(a): Szkoda, że shamar nie obejrzy tego filmu, bo po Infinity War "odpuszcza te przereklamowane kloce Marvela. :( Może kiedyś zmieni zdanie, bo nie wierzę by nadrobił film już teraz, w premierowy weekend? Liczę chociaż na ocenę 6/9, bo w skali 1-10 nie ocenia.

No nie obejrzę Captajn Marvel. To na 99% :)

PS - Nie podniecajcie się tak fanbojarze.
Niektórży ludzie niedpecjalnie muszą znać zawiłości dzieł dla dzieci
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
szamar napisał(a):Po co? Równie dobrze mogli się pojawić na dachu 5 przecznic stamtąd.
Ten film jest niedorobiony.
Co? Nie, poważnie. Napisz pełnymi zdaniami a co ci chodzi. Albo w sumie nie pisz, szkoda nerwów.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Naprawdę jestem ciekaw jaki wynik kasowy zaliczy sequel Marvelki nie ustawiony strategicznie na miesiąc przed Avengersami.
No i czy Endgame to szczyt kasowych możliwości tej serii, czy może kiedyś dowalą do pieca jeszcze bardziej.

Shamar napisał(a):Ten film jest niedorobiony.

Jakbyś założył na forum ankietę z głosowaniem na to, kto tu jest niedorobiony, wszyscy wiemy, kto by wygrał.

Odpowiedz
(29-04-2019, 20:05)Mierzwiak napisał(a): Jasne, nie twierdzę przecież że się nie da, tylko CM ze swoimi mocami wydaje mi się mocno ograniczona w kwestii tego, co się jeszcze da z nią pokazać. No bo na ile sposobów można pokazać jak "płonąca", animowana Marvelka się z kimś bije?

To już wyzwanie dla przyszłych twórców filmów z tą postacią. Może też się roztyje jak Thor i straci na powerze ;) Nie znam komiksów z Kapitan Marvel, ale zakładam, że są z nią jakieś ciekawe historie które można przełożyć na film (choćby w tych nowszych komiksach, z tego co się orientuje?) A nawet jeśli nie ma, to na pewno są jakieś ciekawe historie z Supermanem, więc może w końcu Marvel pokaże jak powinno się robić filmy o tak potężnych postaciach :p

Odpowiedz
Scenarzyści Endgame w spoilerowej rozmowie:
https://www.nytimes.com/2019/04/29/movies/avengers-endgame-questions-and-answers.html
Kilka ciekawych rzeczy, np. czemu Nat nie dało się uratować kamieniami. Aczkolwiek nieco za mało konkretów dotyczących podróży w czasie, o której chętnie bym się zapytał.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Pojawiły się już też nieco spoilerowe spoty reklmowe (m. in. z trójcą z finału, Pepper w zbroi, cała czwórka po przeniesieniu się do NY 2012)

Odpowiedz
Wynik na dzisiaj, 5 dni po premierze... 2,05 miliarda dolarów i czwarte miejsce na liście wszechczasów, z Force Awakens mającym 2,06 miliarda i Titannic 2,18 miliarda... a podejrzewam, że jeszcze nawet nie zaktualizowali dzisiejszych wyników.

Czyżby Endgame szedł gładko po detronizację Avatara?

Odpowiedz
Eee, what? 1,2 mld a nie 2 mld.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
(29-04-2019, 21:48)Capt. Nascimento napisał(a): Wynik na dzisiaj, 5 dni po premierze... 2,05 miliarda dolarów i czwarte miejsce na liście wszechczasów

Pomyliło ci się z Avengers Infinity War, bo to ono tyle zarobiło i ma to czwarte miejsce (to drugie niedługo nie będzie już aktualne). 

(29-04-2019, 20:45)Gieferg napisał(a): No i czy Endgame to szczyt kasowych możliwości tej serii, czy może kiedyś dowalą do pieca jeszcze bardziej.
Moim zdaniem Endgame szczyt, bo i stara gwardia się wykruszyła, a wielu osobom może odechcieć śledzić dalsze losy, bo nic nie przebije Endgame (no i boom na superbohaterszczyznę nie będzie trwał wiecznie).

Odpowiedz
(29-04-2019, 21:06)Huntersky napisał(a): Scenarzyści Endgame w spoilerowej rozmowie:
https://www.nytimes.com/2019/04/29/movies/avengers-endgame-questions-and-answers.html
Niezłe mieli pomysły na różne lokacje tego time heist:
Cytat:In that iteration, we were interested in Tony going to Asgard. He had a stealth suit, so he was invisible, and he fought Heimdall, who could see him.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
XD

Siadłem wieczorem po pracy i wpisałem w google 'endgame boxofficemojo' a pewnie wyklikałem Infinity war. Powrót do dawnej formy. :P

Odpowiedz
Też tak raz przez pomyłkę wlazłem na stronę IW, tyle, że się jednak po chwili połapałem :P

Odpowiedz
Ciekawi mnie jak długi ogon będzie miało End Game. Spekuluję, że skończy się około 2.5 mld na całym świecie, z czego około 800-900 mln będzie w US. Czy Avatar jest zagrożony? Hmm... na początek trzeba wziąć pod uwagę różnicę w cenach biletów... porównujemy tu 2009/2010 r. do 2019. Czyli, żeby pobić avatarowe "adjusted for inflation" (a jest to aktualnie +15,2% jego obrotów), czyli coś w okolicach 3.21 mld USD na świecie, to End Game musiałbym mieć ekstremalnie długi ogon... No ale zobaczymy. ;) Titanic pewnie zostanie zatopiony i AEG wskoczy na ultra prestiżowe II miejsce.
12FU

Odpowiedz
Wczesniej tego nie zauważyłem, za drugim razem też nie, ale koleżanka zwrócila mi uwagę, że Quill podobno na końcu szuka Gamorry, na statku w scenie z Thorem.

Nie wiem czy rzeczywiscie ją tam widać na ekranie, ale zdalem sobie sprawe, ze faktycznie jej nie ma po bitwie, ani wśród Guardiansów. Chyba naprawde GOTG3 to będzie Search for Gamorra.

Swoja droga:

dla mnie cudowny jest ten moment ze Scarlet Witch i Thanosem. Bardzo lubię te postac.

(29-04-2019, 17:00)Kuba napisał(a): Thanos jest (heh) Eternalem, czego jeszcze nie powiedziano, ale wiemy, że jest przepoteżna istotą której praktycznie zabić się nie da.
No jednak Thor pokazał, że się da. ;)

Ale na pewno nie byciem zdeptanym przez Ant-Mana oczywiscie. Ta sugestia jest rownie durna co teoria z rozwaleniem od środka. Nie wiem w ogole jak można myśleć, ze ktoras z tych opcji ma sens.

Odpowiedz
Szuka, szuka. Dopiero jak Thor wchodzi to szybko przewija ekran i zaczyna oglądać jakieś mapy.
.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Captain Marvel (2019) Kuba 555 67,057 06-04-2024, 01:56
Ostatni post: Gieferg
  Avengers: Age of Ultron (2015) Gal Anonim 292 53,901 21-12-2023, 00:04
Ostatni post: Rozgdz
  Avengers: Infinity War (2018) Mierzwiak 2,143 252,366 16-07-2023, 19:00
Ostatni post: Rozgdz
  The Avengers (2012) Gal Anonim 1,348 139,497 02-04-2022, 17:52
Ostatni post: Rozgdz
  Spider-Man Far From Home (2019) Pelivaron 239 35,170 29-06-2021, 17:33
Ostatni post: kordian_slowackiego



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości