Batman: Arkham Series
#41
Kostium Batmana prezentuje się KOSZMARNIE na tym trailerze. Artykuł z Kotaku nie napawa optymistycznie, ale gostek grał w to tylko przez 15 minut, więc trudno już teraz wyrokować. Niemniej osobiście nie czekam w ogóle, przynajmniej nie w roku, w którym wychodzi kolejne GTA.

Odpowiedz
#42
Myślę, że nawet prawowity sequel "Arkham City" nie podskoczyłby GTA5 :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#43
(20-05-2013, 18:47)Mierzwiak napisał(a): Kostium Batmana prezentuje się KOSZMARNIE na tym trailerze.

Nie nazwałbym kostiumu koszmarnym, ale strasznie rzuca mi się w oczy chudziutka szyja (ten sam problem co w drugim kostiumie Batmana Nolana, tyle, że tam również postura gacka była szczupła, a tutaj jest on masywny).

U mnie oczekiwania w tym roku są równe: GTA5 = Arkham Origins. I dla obu muszę wydać trochę kasy poza samą grą (dla GTA muszę kupić PS3 jeśli nie wyjdzie na PC, a dla Batmana nowego Windowsa).

Odpowiedz
#44
W sieci można znaleźć zdjęcie figurek robionych na podstawie gry, pokazujące nowy wygląd Bane'a i Jokera:

[Obrazek: arkhamorigins_series1-415x615.jpg]

Odpowiedz
#45
Trudno mi to nazwać gameplay'em, bo więcej w tym fragmentów cut-scenek niż fragmentów gry, i w ogóle trochę mało w nim pokazali. Ale video odbieram pozytywnie, nawet nowe głosy Batmana i Jokera jakoś mnie nie odrzuciły.

Odpowiedz
#46


Choćbym nie wiem jak się starał, spływa to po mnie kompletnie.

Odpowiedz
#47
Nowe screenshoty:
[Obrazek: bao_e3_anarkymolotov.jpg]
[Obrazek: bao_e3_armouredenforcer.jpg]
[Obrazek: bao_e3_banebatman.jpg]
[Obrazek: bao_e3_batmanhelicopter.jpg]

Pełny gameplay:

Odpowiedz
#48
Wygląda jak dodatek do Arkham City. Na pewno będzie to dobra, wciągająca gra, ale:
- innowacji nie stwierdzono
- świat jest bardziej pusty niż w Arkham City. Niby mamy centrum miasta, wysokie wieżowce, ale gdzie się podziali mieszkańcy? Gdzie są samochody? A wszystko to potęguje śnieg, przez co ulice są szare i nieciekawe
- prequel chyba tylko w teorii, bo Batman nie tylko ma większość sprzętu i umiejętności z AC, ale niektóre zabawki są wręcz bardziej zaawansowane
- system walki się nie zmienił. Z jednej strony to dobrze, bo jest idealny, z drugiej strony chciałbym zobaczyć coś nowego, np. okładanie łokciami w stylu Bale'a zamiast piruetów i trzymetrowych skoków, albo korzystanie z otoczenia (jakiego otoczenia? :P) do wykonania finisherów jak np. w Sleeping Dogs
- meh.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#49
Jak dla mnie wygląda to świetnie, bo kompletnie nie widać zmiany developera (pełnoprawna gra serii Arkham, w którą gra się TAK SAMO, czyli równie zajebiście co poprzednio). CZEKAM!!!

Nowi voice-aktorzy nie biją po uszach, jedyna rzecz, która póki co mi się nie podoba, to... sam nie wiem jak to opisać. Przy osiągnięciu nowego poziomu w AA wylatywały animowane nietoperki, w rogu mieliśmy pokazane nasze życia i punkty doświadczenia w zupełnie innym stylu niż w AC. Tutaj wszystko to na ekranie wygląda dokładnie tak samo jak w AC (przy osiągnięciu nowego poziomu wyskakuje ten zielony wykrzyknik), tryb nietoperza też wygląda identycznie. Przez to trochę to wygląda jak jakiś dodatek do AC niż pełnoprawna gra. Graficy mogli wymyślić coś nowego, co nadałoby grze indywidualny styl.

Odpowiedz
#50
Tak jak pisze Huntersky, to wygląda jak jakieś DLC, graficznie BIEDA Z NĘDZĄ. Przy tym czymś Arkham City jawi się niemal next genowo. Nad tymi screenami wyżej to chyba godzinami w fotoszopie siedzieli żeby jakoś wyglądały.

Odpowiedz
#51
Strasznie sterylnie to wygląda.

Odpowiedz
#52
Wygląda jakby zapomnieli oteksturować modele albo zamazali ekran wazeliną. No ale cóż - nie da się trzaskać tak rozbudowanych gier rok po roku i zachować równego poziomu jakości.

Odpowiedz
#53
Mierzwiak napisał(a):wygląda jak jakieś DLC
Kto wie, czy tak właśnie nie miało być. Może Rocksteady przygotowywało kolejny dodatek w stylu Harley Quinn's Revenge, po czym inni ludzie go przejęli, zmienili skórkę Batmanowi, dorobili szare i puste centrum miasta i założyli, że to będzie prequel. A samo Rocksteady poszło zająć się czymś ciekawszym.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#55
[Obrazek: KnightfallOrigins.jpg][Obrazek: AdamWestArkhamOrigins.jpg]

Oba skiny dostępne będą dla użytkowników PS3 i gracze będą mogli z nich korzystać na mapach w trybie wyzwań.

Odpowiedz
#56
Zamiast Adama Westa mogli dać Keatona... Żal.pl
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#57
Skórki z Burtonów, Schumacherów i Nolanów powinny być już w Arkham City, do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego nie wpadli na ten pomysł. TAS był, Beyond był, jakieś komiksowe badziewia były. Może to kwestia poronionych praw autorskich?

Odpowiedz
#58
http://www.youtube.com/watch?v=TYxiqIf6rdY#at=97

Nowa postać.

Odpowiedz
#59
Bretty kewl. Poproszę to samo na dużym ekranie:


A premiera już za tydzień. Na początku podchodziłem sceptycznie, ,,rozszerzone DLC" itd., ale teraz nie mogę się doczekać. Im więcej growego Batmana tym lepiej, nawet jeśli będzie trochę wtórny.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#60
Chyba mój ulubiony trailer z całej serii Arkham. Skromny, bez rozdmuchania, ale ma power. Podoba mi się pomieszanie stylistyki z całego kanonu Gacka - widać tu elementy komiksowe, Nolanowskie, TASowe.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  PlayStation 5 i Xbox Series X - newsy, ciekawostki, problemy Pelivaron 93 15,217 29-09-2022, 11:33
Ostatni post: yacajackowski



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości