Community
#81
Nie, podobno usunięcie Harmona z serialu nie ma związku z jego problemami z Chasem i "zaczęło się" wcześniej*. Ale nie wiem skąd masz info, że reszta obsady stała murem za Chevym, bo albo niektórzy na niego narzekali (po cichu, bez spiny) albo brzmieli na jego temat neutralnie. Oczywiście potępiono zachowanie Harmona, ale nic dziwnego, bo zachował się jak jękliwa pizda (jak to ma w zwyczaju). (Nie)stety, to dzięki niemu Community jest takie, jakie jest.

*W końcu to serial mocno niszowy, nie szalejący z oglądalnością, a to ciągle własność NBC, nie Harmona. Nic dziwnego, że producenci mogli chcieć go zastąpić, żeby spróbowąć zrobić z tego coś bardziej przystępnego. Przekonamy się za rok.
(19-05-2012, 23:49)Corn napisał(a): Ale Chevy w serialu jest do końca?
Tak. Niby nie jest w regular cast (zamiast niego jest Jim Rash) i pojawia się w napisach początkowych jako with Ken Jeong and Chevy Chase, ale nie jest go wcale mniej. Na pewno więcej niż Changa. Tyle, że nie ma już Pearce-o-centryczny epizodów, jak np. w pierwszej serii. Wydaje się, że to raczej z braku pomysłów na tę postać. Choć może ten brak pomysłów wynika z niechęci do aktora odtwarzającego tę rolę.

http://www.telegraph.co.uk/culture/culturenews/9183134/Crew-of-Community-support-Chevy-Chase.html (tu niby jest, że ktoś tam wspiera Chase'a i się z nim super pracuje, ale to jakiś no-name przyłapany za toaletą, czy coś)


Odpowiedz
#82
Zapewne masz rację. Niespecjalnie śledziłem newsy na temat tego konfliktu.
To, że Chevy Chase jest ciężki we współpracy i jest gburem wiedzą chyba wszyscy (przypomina mi się tekst Craiga Fergusona trzymającego wydanie dvd serialu: Tu jest Chevy Chase - możecie powiedzieć, że gra, bo jest uśmiechnięty :) ). Z drugiej strony wyciąganie jakiś personalnych konfliktów publicznie to mega buractwo, a sposób i okoliczności w jakich zrobił to Harmon, to już w ogóle przegięcie pałki.

Odpowiedz
#83


Weird show, weird show, very weird show. But, uh... you're making money, so keep it up. ;)
Odświeżam sobie trzeci sezon. Halołinowy odcinek jest świetny, i totalnie rozwala mnie historyjka Shirley kończąca się tym:



:D

Odpowiedz
#84
Wyciekły wytyczne dla aktorów z Community, którymi mają się posługiwać przy odpowiadaniu na pytania o Dana Harmona i serial:

http://www.slashfilm.com/tv-bits-read-leaked-community-talking-points-memo-nbc-mockingbird-lane-game-thrones-spartacus-true-blood/

Odpowiedz
#85
http://uk.ign.com/articles/2012/06/07/the-community-video-game-actually-exists

Odpowiedz
#86
Jakby kto nie śledził, dzisiaj rusza/ruszył czwarty sezon :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#87
Jakby ktoś śledził to by wiedział, że wcale nie, bo został przestunięty :) Ale mamy to:


Odpowiedz
#88
Na IMDB pisali, że dzisiaj. Fuck!
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#89
Wiecie jaki serial dziś wraca? Wiecie?! :) Pozwolę wam zgadnąć!

Odpowiedz
#90
Nie mam pojęcia. Ale wiem, że na pewno nie Community...

Odpowiedz
#91
No, niestety. ALE WRACA ZA TRZY MIESIĄCE!!! :)

Odpowiedz
#92
No racja.

NO RACJA !!!11!!!1!

Ale coś czuję, że przesunięcie premiery nie mówi zbyt dobrze o poziomie tego sezonu. Obym się mylił...

Odpowiedz
#93
Czejwi Czejs odchodzi z Komjunity. Zostały jeszcze może ze dwa odcinki do nakręcenia, a o piątej serii - póki co - możemy tylko marzyć, więc nie jest to tragedia. Nawet jezeli bedzie piata seria to nie tragedia.

http://www.slashfilm.com/chevy-chase-finally-leaving-community/

Odpowiedz
#94
Dziwię się, że zrobił to już po odejściu Harmona. Szczerze mówiąc, w trzecim sezonie odgrywał najmniejszą rolą spośród grupy i raczej nie będzie mi go brakowało.

A czwarty sezon nie ma być tym definitywnie ostatnim? Bo skrócenie go o połowę na to wskazuje, a raczej wątpię, żeby oglądalność nagle podskoczyła.

Odpowiedz
#95
Najwyższa pora zwijać ten interes. Tylko może jeszcze jeden odcinek paintballowy wypadałoby wcisnąć przed końcem?

Odpowiedz
#96
Już się nabijali w Community z odcinania kuponów od paintballa, więc lepiej, zeby do niego nie wracali :)

Odpowiedz
#97
czy tylko mi będzie go brakowało? jak dla mnie najlepsza z postaci

ps. nie było tutaj chyba to poruszane. wiedzieliście, że glover jest również raperem?


Odpowiedz
#98
Skądże! Nic w serialu na to nie wskazywało!
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#99
A wskazywało? Bo nie rozumiem. :) Rapuje tylko z Abedem (ten drugi to nie raper) i podczas odcinka musicalowego. Trudno założyc po tym, ze to rowniez raper. Zreszta bardzo spoko, lubie go w tej roli.

Odpowiedz
(23-11-2012, 19:02)Crov napisał(a): A wskazywało? Bo nie rozumiem. :)

To pewnie dlatego, że jest czarny.


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości