:)
Awesome. Godzinny odcinek Community? Przygotuje mleko, koc i krakersy.
13-12-2013, 01:33
|
Community
|
|
"After everything Scrubs (Community) done for him?!"
:) Awesome. Godzinny odcinek Community? Przygotuje mleko, koc i krakersy.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
13-12-2013, 01:33
Harmon powrócił w stylu.
Pierwszy odcinek to spokojny wstęp służący raczej do posprzątania burdelu jaki pozostawiła końcówka 4 sezonu. Natomiast 2 epizod to już klasyczne "Community" i to w najlepszym wydaniu. Dodatkowo świetne wprowadzenie postaci Jonathana Banksa. Cieszy to, że aktor i twórcy nie ograniczyli się po prostu do odcinania kuponów od "cool factor'u" jego postaci z "Breaking Bad". Profesor grany przez Banksa wprawdzie obraca się w spodziewanych klimatach (kryminologia), jednak nie jest on chodzącym meta żartem polegającym jedynie na mrugnięciach do postaci Mike'a. W "Community" facet ma dużo więcej werwy i energii, naturalnie i bez zgrzytów łącząc się z resztą obsady, przez co jego rola nie ma tego typowego dla wielu seriali (i w sumie wielu poprzednich odcinków "Community") smrodu występu gościnnego. "Go get your ring you piece of human garbage"
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
03-01-2014, 06:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2014, 07:09 przez Proteus.)
Tyle piękna! I francuska piosenka na koniec drugiego odcinka taka śliczna! Mam nadzieje, że znajde gdzieś empetrójkę. :D Banks rzeczywiście bardzo fajny, ale COMMUNITY zwykle dobrze sobie radziło z występami gościnnymi i w sumie chyba tylko niezbyt wykorzystali Michaela K. Williamsa.
03-01-2014, 13:01
Po nieco rozczarowującym 4 sezonie, mocne uderzenie. Pierwszy odcinek był ok, ale drugi mnie autentycznie rozłożył. Liczę że poziom zostanie utrzymany.
No i ta Annie :) 04-01-2014, 01:28
Wrzuciłem sam, bo boje się, że nikt w internetach tego nie zrobi :)
http://www.youtube.com/watch?v=rW7KdqA-Aho&feature=youtu.be 04-01-2014, 02:01
Rewelacyjna była też końcówka z Banksem.
"We can't afford to bury Dad with the rest of the family.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
04-01-2014, 04:16
Ogladam od nowa Community. Nie mogę się przestać śmiać za każdym razem, gdy widzę tę wymianę zdań:
:D :D :D Kocham ten serial!! 07-01-2014, 13:51
Ja też odświeżam sobie poprzednie sezony. Serial zyskuje za drugim razem gdy zdążyło się już poznać bohaterów i wyczulić na obecność wszelkich "Harmonizmów". Łatwiej wtedy wyłapać rzeczy i smaczki, które przelatywały nad głową np. na początku pierwszego sezonu, gdy za pierwszym razem oglądało się to jeszcze jak "po prostu nowy sticom". Ładnie też ogląda się jak serial w rekordowym czasie znajduje własny styl i osobowość i buduje na nich. Lubie Community is what I am trying to say.
Cytat:Nie mogę się przestać śmiać za każdym razem, gdy widzę tę wymianę zdań Ja dziś dobrnąłem do 02x11 i nie mogłem wyrobić gdy Duncan z tą swoją brytyjską, dentystycznie pokiereszowaną wymową mówi do Abeda "don't forget to wash Your dupa". Nacisk, który stawia na to ostatnie słowo rozbraja mnie za każdym razem :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
08-01-2014, 01:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2014, 01:18 przez Proteus.)
No ja Community odswiezam trzeci raz, nie wlaczajac w to wyrywkowo ogladanych odcinkow. Zaskakujaco dobrze daje radę jeżeli chodzi o powtarzalność odcinków, a to chyba wynika też w duzej mierze z tego, jak różnorodne i nieprzewidywalne są te odcinki.
08-01-2014, 11:56
Zapamietalem to troche jako zmarnowany wystep goscinny, ale jednak Michael K. Williams totalnie dał rade i jego postać była właściwie taka, jak powinna być: poważna i wyciagnieta z totalnie innej bajki (jakiegoś dramatu). Ta scena jest genialna:
Muzyka, LEGO i Michael K. Williams sprawiają, ze to działa. ;) 08-01-2014, 22:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2014, 22:05 przez Gal Anonim.)
"Lego's the same. Just got more fierce".
Sorry. Nie trzeba rzucać pomidorami. Sam wyjdę ;)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
08-01-2014, 22:10
Ej, ale jakby dali taki tekst w usta Williamsa do podsumowania monologu to bym padł. :)
08-01-2014, 22:22
Nowy odcinek. Zgrywa z Finchera, filmow o seryjnych zabójcach i trochę seriali o genialnych detektywach. Spoko, ale niesetety nie aż tak dobrze jak poprzednio. O ile klimat udało się imitować idealnie, a sam żart był całkiem spoko (zdruzgotany Troy był najlepszy), to nie wiem. Brakowało mi czegoś więcej - większego skomentowania relacji Jeffa i Annie albo innych postaci, tak jak to miały w zwyczaju robić parodystyczne odcinki COMMUNITY.
10-01-2014, 13:42
Najlepszy serial komediowy na świecie. Bez wątpienia. Po nim jest Arrested Development, a potem chu wie co. :P
W następnym odcinku: Walton Goggins. Podobno jakoś związany ze sprawą Pierce'a. 11-01-2014, 17:25
Dobry odcinek. Przewidywalny schemat ale z potencjałem na świetne gagi, który został wykorzystany. Sposób pożegnania Troy'a będzie pewnie kontrowersyjny, ale mnie to rybka. O dziwo nie było ani jednego żartu o tym, że Gogins ma większe czoło od McHale'a ;)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.
17-01-2014, 14:48
Kolejny świetny odcinek. Choć żart ze spermą mnie odepchnął w pierwszej chwili, to jednak w końcu nawet on mnie rozbawił. Koniec nawet trochę mnie wzruszył, a epilog w pubie był piękny ("I have this idea for a movie!"). ;) Super sprawa, ciesze się, że Community wróciło i dalej jest w formie. Fajnie by było jakby dostali jeszcze jeden taki sezon z tyloma odcinkami, żeby spokojnie dobić do tej szóstki. :)
Tylko żart o masturbacji z Changiem to lekka skucha. Aha, a to dlaczego Troy zniknie z serialu... Szkoda Glovera, bo jest fenomenalny*, ale wytłumaczenie mi odpowiada. No i daje możliwość powrotu w następnej serii (jeżeli taka będzie), co jest fajne i na co liczę. *zresztą nikt z obsady nie schodzi poniżej poziomu dobrego, co jest jednak ewenementem. Seriale komediowe przyzwyczaiły mnie, że zwykle jest jedna postać szczególnie zabawna, a reszta po prostu jest (vide HOW I MET YOUR MOTHER). W przypadku tych najlepszych (COMMUNITY, ARRESTED DEVELOPMENT, ARCHER, nawet FRIENDS) każda z postaci ma duży potencjał komediowy, który wykorzystuje. 17-01-2014, 15:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2014, 15:37 przez Gal Anonim.) |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |