Community
"After everything Scrubs (Community) done for him?!"

:)

Awesome. Godzinny odcinek Community? Przygotuje mleko, koc i krakersy.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
CANNOT WAIT :D


Odpowiedz
Harmon powrócił w stylu.

Pierwszy odcinek to spokojny wstęp służący raczej do posprzątania burdelu jaki pozostawiła końcówka 4 sezonu. Natomiast 2 epizod to już klasyczne "Community" i to w najlepszym wydaniu. Dodatkowo świetne wprowadzenie postaci Jonathana Banksa. Cieszy to, że aktor i twórcy nie ograniczyli się po prostu do odcinania kuponów od "cool factor'u" jego postaci z "Breaking Bad". Profesor grany przez Banksa wprawdzie obraca się w spodziewanych klimatach (kryminologia), jednak nie jest on chodzącym meta żartem polegającym jedynie na mrugnięciach do postaci Mike'a. W "Community" facet ma dużo więcej werwy i energii, naturalnie i bez zgrzytów łącząc się z resztą obsady, przez co jego rola nie ma tego typowego dla wielu seriali (i w sumie wielu poprzednich odcinków "Community") smrodu występu gościnnego.

"Go get your ring you piece of human garbage"
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Tyle piękna! I francuska piosenka na koniec drugiego odcinka taka śliczna! Mam nadzieje, że znajde gdzieś empetrójkę. :D Banks rzeczywiście bardzo fajny, ale COMMUNITY zwykle dobrze sobie radziło z występami gościnnymi i w sumie chyba tylko niezbyt wykorzystali Michaela K. Williamsa.

Odpowiedz
Po nieco rozczarowującym 4 sezonie, mocne uderzenie. Pierwszy odcinek był ok, ale drugi mnie autentycznie rozłożył. Liczę że poziom zostanie utrzymany.

No i ta Annie :)

Odpowiedz
Wrzuciłem sam, bo boje się, że nikt w internetach tego nie zrobi :)

http://www.youtube.com/watch?v=rW7KdqA-Aho&feature=youtu.be

Odpowiedz
Rewelacyjna była też końcówka z Banksem.

"We can't afford to bury Dad with the rest of the family.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
This is gonna be HILARIOUS. :)

Odpowiedz
Ogladam od nowa Community. Nie mogę się przestać śmiać za każdym razem, gdy widzę tę wymianę zdań:



:D :D :D

Kocham ten serial!!

Odpowiedz
Ja też odświeżam sobie poprzednie sezony. Serial zyskuje za drugim razem gdy zdążyło się już poznać bohaterów i wyczulić na obecność wszelkich "Harmonizmów". Łatwiej wtedy wyłapać rzeczy i smaczki, które przelatywały nad głową np. na początku pierwszego sezonu, gdy za pierwszym razem oglądało się to jeszcze jak "po prostu nowy sticom". Ładnie też ogląda się jak serial w rekordowym czasie znajduje własny styl i osobowość i buduje na nich. Lubie Community is what I am trying to say.

Cytat:Nie mogę się przestać śmiać za każdym razem, gdy widzę tę wymianę zdań

Ja dziś dobrnąłem do 02x11 i nie mogłem wyrobić gdy Duncan z tą swoją brytyjską, dentystycznie pokiereszowaną wymową mówi do Abeda "don't forget to wash Your dupa". Nacisk, który stawia na to ostatnie słowo rozbraja mnie za każdym razem :)

Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
No ja Community odswiezam trzeci raz, nie wlaczajac w to wyrywkowo ogladanych odcinkow. Zaskakujaco dobrze daje radę jeżeli chodzi o powtarzalność odcinków, a to chyba wynika też w duzej mierze z tego, jak różnorodne i nieprzewidywalne są te odcinki.

Odpowiedz
Zapamietalem to troche jako zmarnowany wystep goscinny, ale jednak Michael K. Williams totalnie dał rade i jego postać była właściwie taka, jak powinna być: poważna i wyciagnieta z totalnie innej bajki (jakiegoś dramatu). Ta scena jest genialna:



Muzyka, LEGO i Michael K. Williams sprawiają, ze to działa. ;)

Odpowiedz
"Lego's the same. Just got more fierce".








Sorry. Nie trzeba rzucać pomidorami. Sam wyjdę ;)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Ej, ale jakby dali taki tekst w usta Williamsa do podsumowania monologu to bym padł. :)

Odpowiedz
Nowy odcinek. Zgrywa z Finchera, filmow o seryjnych zabójcach i trochę seriali o genialnych detektywach. Spoko, ale niesetety nie aż tak dobrze jak poprzednio. O ile klimat udało się imitować idealnie, a sam żart był całkiem spoko (zdruzgotany Troy był najlepszy), to nie wiem. Brakowało mi czegoś więcej - większego skomentowania relacji Jeffa i Annie albo innych postaci, tak jak to miały w zwyczaju robić parodystyczne odcinki COMMUNITY.

Odpowiedz
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Najlepszy serial komediowy na świecie. Bez wątpienia. Po nim jest Arrested Development, a potem chu wie co. :P

W następnym odcinku: Walton Goggins. Podobno jakoś związany ze sprawą Pierce'a.

Odpowiedz
Dobry odcinek. Przewidywalny schemat ale z potencjałem na świetne gagi, który został wykorzystany. Sposób pożegnania Troy'a będzie pewnie kontrowersyjny, ale mnie to rybka. O dziwo nie było ani jednego żartu o tym, że Gogins ma większe czoło od McHale'a ;)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Świetna forma w pierwszych odcinkach. Widać jak zbłądzili w poprzednim sezonie.

Odpowiedz
Kolejny świetny odcinek. Choć żart ze spermą mnie odepchnął w pierwszej chwili, to jednak w końcu nawet on mnie rozbawił. Koniec nawet trochę mnie wzruszył, a epilog w pubie był piękny ("I have this idea for a movie!"). ;) Super sprawa, ciesze się, że Community wróciło i dalej jest w formie. Fajnie by było jakby dostali jeszcze jeden taki sezon z tyloma odcinkami, żeby spokojnie dobić do tej szóstki. :)

Tylko żart o masturbacji z Changiem to lekka skucha.

Aha, a to dlaczego Troy zniknie z serialu... Szkoda Glovera, bo jest fenomenalny*, ale wytłumaczenie mi odpowiada. No i daje możliwość powrotu w następnej serii (jeżeli taka będzie), co jest fajne i na co liczę.

*zresztą nikt z obsady nie schodzi poniżej poziomu dobrego, co jest jednak ewenementem. Seriale komediowe przyzwyczaiły mnie, że zwykle jest jedna postać szczególnie zabawna, a reszta po prostu jest (vide HOW I MET YOUR MOTHER). W przypadku tych najlepszych (COMMUNITY, ARRESTED DEVELOPMENT, ARCHER, nawet FRIENDS) każda z postaci ma duży potencjał komediowy, który wykorzystuje.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości