(09-03-2021, 14:22)Mental napisał(a): - Pacz, synku, na tych debili. Zostali wyruchani przez chciwą korporację i jeszcze wychwalają ich niedorobiony produkt.
- Syndrom sztokholmski, tatku.
;)
Srokholmski :)
09-03-2021, 15:15
|
Cyberbug 2077
|
|
nadeszła niezbyt długo wyczekiwana chwila:
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2858&fbclid=IwAR34zttbXRZDz3wSohOpt4mGCbd0XRStDdcvWJqqddKr0OJc7kCQ18wD394
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
17-03-2021, 05:00
Ale to jest piękne :D
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
19-03-2021, 18:38
Pojawiło się info o nowym patchu. Główne poprawki to reakcje policji i feeling podczas jazdy. Generalnie policja zamiast pojawiać się za plecami gracza, będzie pojawiać się kawałek dalej (oczywiście zwykły chamski spawn). Kupa.
Edit. Aha, jeszcze sie będzie dało bujać autem na boki, jak się utknie na krawężniku. Yyy... no tak. 19-03-2021, 19:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2021, 19:49 przez Salto.) (19-03-2021, 18:38)Snappik napisał(a): Ale to jest piękne :DAutentycznie jedna z najzabawniejszych rzeczy jakie widziałem w ostatnich tygodniach :) Ten spokój na twarzy mimo że na ekranie dzieją się rzeczy straszne i dopiero niebieski ekran powoduje jakieś emocje. Boskie po prostu.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...
19-03-2021, 20:56
Lista dłuższa niż kod źródłowy do SI tłumów i policji w grze :)
https://www.cyberpunk.net/en/news/37801/patch-1-2-list-of-changes Dobrze, że naprawiają, ale ilość tych podpunktów pokazuje w jakim stanie wydali tego bubla.
Polski już nie ma.
29-03-2021, 12:42
Patch spory i na pewno część graczy, która obiła się o spore bugi (blokada questów itp.) będzie mogła wrócić. Ciekawe jednak czy będą w stanie w następnych miesiącach naprawić jakieś poważne mechaniki. Silnik może już nie puścić bez ostrej przebudowy. Ja tam czekam na fabularne dodatki, bo nie widzę sensu przechodzenia tego po raz drugi. Ta gra dostarcza funu tylko jak się ciągnie konkretne zadania.
29-03-2021, 20:17
Są już porównania, że ten patch to głównie glitche i kosmetyka. Mimo tego, bugów dalej od groma, dropy FPS-ów w zasadzie bez zmian, zerowa poprawa grafiki, tekstury na PS4 potrafią się ładować nawet jeszcze dłużej ;)
30-03-2021, 10:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2021, 10:31 przez Albertino.) (30-03-2021, 10:30)Albertino napisał(a): Są już porównania, że ten patch to głównie glitche i kosmetyka. Mimo tego, bugów dalej od groma, dropy FPS-ów w zasadzie bez zmian, zerowa poprawa grafiki, tekstury na PS4 potrafią się ładować nawet jeszcze dłużej ;) No przecież to wynika z lektury changeloga, bo zwiększenia zasięgu spawnu policji nie można uznać za jakąś sensowną modyfikację :) Ten kod to pewnie taka kupka bierek, żeby coś wyciągnąć albo dodać bez rozpieprzenia całości to trzeba chyba cudu. Szczerze mówiąc wątpię aby jakieś większe zmiany tam nastąpiły, musieliby przepisać systemy i olać stare konsole.
Polski już nie ma.
30-03-2021, 10:45
Jakby ktoś się spodziewał jakiejś autorefleksji to nie, jeszcze więcej marketingowego bełkotu:
https://www.gry-online.pl/newsroom/rozwoj-wiedzmina-projekty-aaa-i-naprawianie-cyberpunka-2077-cd-pr/z81f88a
Polski już nie ma.
30-03-2021, 19:12
Po co otwarty świat, miasto, skoro jest ono.... martwe?
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
30-03-2021, 21:48
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/mgplty/they_did_it_those_crazy_sons_of_bs_they_did_it/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3
Dobre komenty: Are you sure they just didn't make you and the world move to avoid the car? :) 31-03-2021, 17:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-03-2021, 17:56 przez zdzichon.)
Taki mały apdejcik, bo dawno nie było kopania leżącego: tak, gra nadal otrzymuje pacze i hotfixy (czaicie? hotfix prawie pięć miesięcy po premierze), i tak, nadal naprawiają one część rzeczy, jednocześnie psując resztę.
Polski już nie ma.
29-04-2021, 09:30
Gra juz ostatnio była do nabycia za 89zł ;) IMO sytuacja nie do odratowania i wyjdzie max jeden płatny dodatek, jak się w końcu wyda, że zainteresowanie jest naprawdę nikłe. Teraz jeszcze niektórzy się łudzą, że jak naprawią to część graczy wróci, no ale właśnie - naprawią? Ja grałem na highendowym kompie i porzuciłem nie przez natłok bugów, ale bardziej przez to, że się po prostu znudziłem - ta gierka jest dość średnia u założeń i nikt nie będzie ich teraz przebudowywał.
29-04-2021, 10:15
Sa też masochiści, którzy wracają do starej wersji gry aby zdobyć achievmenty osiągalne tylko z wykorzystaniem konkretnych bugów ;) To jest dopiero brak szacunku dla samego siebie, wolnego czasu itd.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
29-04-2021, 10:37
Jak dla mnie rozsądnym kierunkiem byłoby zrobić jeden zajebisty dodatek na poziomie Serc z kamienia, zabrać się za dwójkę i zrobić ją tak żeby była dla jedynki tym co Wiedźmin 3 dla dwójki.
29-04-2021, 11:55 |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |