Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
A powiedzcie jak laikowi: co można zrobić z takim kodem źródłowym?

Odpowiedz
Można wykorzystać gotowe fragmenty kodu gry i silnika, albo ogólnie podpatrzone rozwiązania przy produkcji innych gier, czyli mówiąc prościej: podpieprzyć czyjąś pracę i korzystać z "gotowca" - ale to raczej mało prawdopodobne, za duże ryzyko dla innych deweloperów, zresztą tak zbugowany system raczej nie zachęca do jego kopiowania.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
No właśnie, tak na chłopski rozum to wiem, że można zasadniczo wszystko, ale ciężko mi sobie wyobrazić jakieś praktyczne i sensowne biznesowo zastosowanie, no bo odrzucam scenariusz w stylu milioner-filantrop bierze ten kod źródłowy, zatrudnia masę ludzi i wypuszcza prawdziwego Cyberpunka jak z najpiękniejszych snów podjaranych gracza, z wszystkimi zapowiadanymi mechanikami itd. :)

Odpowiedz
https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1364607741680115717

Odpowiedz
Ciekawe czy w tym roku tej grze przydarzy się coś z tych pozytywnych rzeczy:
- patch wydany na czas
- patch który realnie poprawi wydajność i usunie błędy
- miesiąc bez ujawnienia jakiejś wtopy w studiu

Czekam aż stanieje do 50 zł.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Cytat:Our goal for Patch 1.2 goes beyond any of our previous updates

Chyba niczego się nie nauczyli i teraz hajpują i opóźniają patche. Słabe to wszystko.

Odpowiedz
Jaka piękna katastrofa.

Ale tak serio, nie ma co kopać leżącego.

Ja próbowałem wrócić jeszcze kilka razy, ale zawsze odbijałem się z powodu tego jak ta gra jest niezdarna, chaotyczna i po prostu niedorobiona. Jeśli ktoś się dobrze bawi, dobrze dla niego, ja być może wrócę do edycji gry roku, o ile będzie im się chciało w ogóle to wszystko jeszcze łatać.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-02-24/cd-projekt-hack-severely-disrupts-work-on-cyberpunk-game-updates
Polski już nie ma.

Odpowiedz
(24-02-2021, 21:13)Kluski napisał(a): Jaka piękna katastrofa.

Wczoraj czytałem newsa że Bloodliness 2 leży i kwiczy, wymiana devów i w ogóle. Także z 3ech gier w które miałem grać w 2021 została mi jedna.
W ogóle czy ja się zestarzałem, czy gry przestały wychodzić tak często. Kiedyś miałem wrażenie, że co miesiąc jest jakaś fajna premiera, a teraz to może ze dwie rocznie...
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Starość, pamiętam jak się śmialiśmy ze starego kolegi, który nabijał setki godzin w pierwszym Diablo. Teraz sam mam nastukane ponad 600 godzin w ciwce V, a nowe gierki jakoś mnie nie wciągają.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Gier wychodzi multum, kiedys ogrywałem prawie wszystko teraz właściwie tylko RPG, arcade racery i immersive simy także przerwy miedzy premierami większe. Dobrze w sumie bo czasu mam parę godzin tygodniowo max. Dla odmiany mam ochotę na jakąś kosmicną strzelankę i albo kupię Squadrons albo Everspace 2 jak wyjdzie z Early access. Po CP mam chwilowo dość grania w niedokończone gry ;)

A Bloodlines szkoda, bo chyba nic z tego nie będzie, a projekt wyglądał obiecująco. Zwolnienie Mitsody to juz był mocny sygnał, że się tam nie dzieje dobrze.

Odpowiedz
Gówniana gra, nie ma nawet szczurów ;)

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
No to jest masakra i kompromitacja na wielką skalę.

Porównanie do RDR2 surowe, bo to najwyższa półka, ale te gamonie z zarządu CDPR sami się o to prosili, mierząc fiutki z Rockstarem w wypowiedziach przed premierą, więc zestawienie jak najbardziej słuszne.

Zresztą nie trzeba porównywać do RDR2, na necie krąży multum porównań, a to z grami z przed dekady (a nieraz i dwóch, sic!), a to z grami indie, a to z jakimś śmiesznym Lego. Cyberpunk musiałby mieć hiiiistoriiiię na poziomie Zbrodni i kary, żeby jakoś zrekompensować ten techniczny bubel, a nie ma. Zresztą nie, nawet jakby miał, to dalej byłaby masakra.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Ale to nic takiego. Gra ma zajebiście wciągająca fabułę, nie zwracam uwagi na takie rzeczy. Jest rok 2021, tylko debil narzeka, że ręce postaci nie łapią szczebelków drabiny. LiCZy sIE hiSToRia!

Odpowiedz
Zobacz jak granaty wybuchajom w wodzie!!!111

Odpowiedz
- Pacz, synku, na tych debili. Zostali wyruchani przez chciwą korporację i jeszcze wychwalają ich niedorobiony produkt.
- Syndrom sztokholmski, tatku.

;)

Odpowiedz
To trzeba było robić symulator chodzenia, albo "korytarzówkę", jeśli twoją jedyną mocną stroną jest fabuła, a nie pchać się w open world i obiecywać new generation. Zresztą tutaj nawet elementy RPG są skopane.

Mi zupełnie nie przeszkadza, że ktoś przeszedł i miał frajdę. Niektórym się Fallout 76 podobał, i co im zrobisz.

Ja oceniam wyłącznie z własnej perspektywy, podchodziłem do Cyberpunka już kilka razy, ale oprócz tego, że bugi mi blokują postęp, to właśnie zniechęca mnie to wrażenie niedoróbki, wszystko wygląda jakby zostało posklejane taśmą na ostatnią chwilę.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Cytat:Niektórym się Fallout 76 podobał, i co im zrobisz.

Niektórzy też lubią, jak podczas seksu nasrasz im na klatę. To, że toleruje istnienie takich wybryków natury, nie znaczy, że będę milczał, żeby ich nie urazić :)

Odpowiedz
Cytat:Rdr2's animals was smarter than Cyberpunk's NPC

:)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Oddali już dotację na to inteligentne żyjące miasto? ;)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości