Fantastic Four (temat ogólny)
Jak kolejny Bond będzie czarny też mamy klaskać uszami z radości?

Odpowiedz
To porównanie jest tak głupie, że nie zamierzam kontynuować tej rozmowy.

CIACH!

Temat został ucięty.


Odpowiedz
(21-02-2014, 02:33)Mierzwiak napisał(a): To porównanie jest tak głupie, że nie zamierzam kontynuować tej rozmowy.

Daleko mi do "stawania po stronie G." ale tu "znów ma rację".

W takim razie ja proponuję, żeby w ogóle w filmach dominowali czarn... znaczy afrocośtam. Nawet jeśli oryginalnie bohaterowie byli biali.


Albo wiesz co? Dlaczego k... tak dyskryminują Azjatów? Czemu Azjaci nie mogą grac ról np. Pochodni? Toż to jakiś pieprzony rasizm.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(21-02-2014, 02:33)Mierzwiak napisał(a): Idris Elba jako Bond?
Zawsze. <3

Są zmiany koloru skóry, które zmieniają postać, a są takie, które nie zmieniają. B. Jordan jest świetny na Johnny'ego, a sam Johnny nie jest jakoś nieodłacznie powiązany z byciem białym. O ile na przykład Daredevil to irlandczyk z irlandzkiej dzielni, z którą jest nierozerwalny, a Stark jest białym bogaczem z bogatej białej rodziny (choc pewnie za pare dekad i jego moznaby zrobic czarnym), to w przypadku kogoś z Fantastic Four nie ma to wielkiego znaczenia.


Odpowiedz
shamar, przeczytaj sobie post Crova, może czegoś się w końcu nauczysz.

Odpowiedz
Ja to rozumiem Phil, ale dla mnie, osoby której z F4 nie łączy absolutnie nic, to jest randomowa ekipa herosów, a to czy ktoś wśród nich jest dla siebie rodzeństwem, wujostwem czy innym stwem (lub jaki ma kolor skóry) nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Bo poza "Ale tak było w komiksie!" nie ma i nikt mnie nie przekona, że wnosi to cokolwiek do tematu czy też zmienia. No chyba że bardzo, ale to bardzo zależy Ci na podkreśleniu ich rodzinnych więzów, tylko co moglibyśmy dostać poza jakimiś kliszami?

Odpowiedz
Cofam swoje zdanie, że cała czwórka dobrana jest fatalnie. Kate Mara jako Sue gorsza od Alby nie będzie, a Jamie Bella też kupię jeśli The Thing będzie zrobiony za pomocą motion capture.

Ale i tak wielki meh.

Odpowiedz
Ziew ;)

Odpowiedz
(21-02-2014, 02:10)Gieferg napisał(a): Jak kolejny Bond będzie czarny też mamy klaskać uszami z radości?

Wg teorii nr 5, czemu nie?
http://www.cracked.com/article/18367_6-insane-fan-theories-that-actually-make-great-movies-better/

Jamie Bell jako Thing? Ja wiem... zobaczy... a nie, film mnie nie interesuje, FF nigdy mnie nie rajcowała, a będzie to takie same jak film z 2005 roku.

Odpowiedz
(21-02-2014, 11:41)Phil napisał(a): Wnosi. Fantastic Four to rodzina. To podstawowa część mitologii tego świata.
Ta, a Thing jest z kim biologicznie spokrewniony? A jest często razem z Johnnym jako dziecko w F4. ;) Johnny Storm moze byc nawet adoptowany, więzów rodzinnych to nie zmniejszy.

Odpowiedz
Wszyscy zapominacie o kluczowym powodzie, dla którego Torch w istocie powinien być czarny - czarni lepiej znoszą upał.
Sue też mogli zrobić czarną. Phil nie miałby problemu, a na dodatek byłoby intertekstualne nawiązanie do Invisible Mana Ralpha Ellisona, więc byłoby jeszcze poważniej i ambitniej.

Odpowiedz
(21-02-2014, 02:54)Crov napisał(a): choc pewnie za pare dekad i jego moznaby zrobic czarnym

Piszesz to tak jakby brakowało bogatych czarnych :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ale Stark w komiksach to chyba teraz latynos a nie biały, czy mam błędne informacje?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(21-02-2014, 19:39)Mefisto napisał(a):
(21-02-2014, 02:54)Crov napisał(a): choc pewnie za pare dekad i jego moznaby zrobic czarnym

Piszesz to tak jakby brakowało bogatych czarnych :)
No wlasnie teraz nie brakuje, ale skoro Howard Stark był wielkim bogaczem już w latach 20 i 30 to raczej ciężko by był czarny.

A Stark jest latynosem w komiksach Ultimate (Antonio Stark), choć jego wygląd w komiksie "Ultimates" był wzorowany na Johnnym Deppie. Aczkolwiek ta jego etniczność nie wiem czy w ogole kogoś obchodzi, bo chyba później do tego się nie wraca (a może jego matka była latynoską w Ultimate? Nie pamietam).

Odpowiedz
(21-02-2014, 19:50)Crov napisał(a): No wlasnie teraz nie brakuje, ale skoro Howard Stark był wielkim bogaczem już w latach 20 i 30 to raczej ciężko by był czarny.

Myślę, że spokojnie mógł zapłodnić jakąś czarną służącą, a ponieważ był w kurcze pieczone bogaty, to mógł się nie przejmować opinią publiczną i normalnie wychowywać małego, czarnego Tony'ego Mandelę Starka.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(21-02-2014, 19:48)SonnyCrockett napisał(a): Ale Stark w komiksach to chyba teraz latynos a nie biały, czy mam błędne informacje?

Błędne. Początkowo w Ultimate nazywał się Antonio, i chyba chcieli zrobić z niego latyonsa, ale ostatecznie lachę na to położyli :)
(21-02-2014, 02:10)Gieferg napisał(a): Jak kolejny Bond będzie czarny też mamy klaskać uszami z radości?

Jeżeli zagrałby go Idris Elba to tak :)

Odpowiedz
Właściwie to czekałem na ten film, ale teraz nie wiem czy się śmiać czy płakać... O.o

http://www.bleedingcool.com/2014/03/14/fox-looking-to-dump-fantastic-four-director-screenplay-and-recast-six-months-before-they-are-due-to-shoot/
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
No byłoby fajnie. Prawa wróciłyby do Marvela i świat wróciłby do wlasciwego porządku. :)

Odpowiedz
E tam, chyba ktoś jednak puścił głupią plotkę. Na innym portalu zrobili update, że to nieprawda.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
W dobie odgrzewania komiksowych kotletów, niezbyt zaskakująca pozycja. Dużo bardziej zaskakuje casting i to, jakie cuda się tam wyprawiają

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman (temat ogólny) Mental 1,296 222,983 09-05-2024, 18:52
Ostatni post: Pelivaron
  The Dark Knight Rises (2012) [temat spoilerowy] Gieferg 1,364 205,558 19-09-2023, 00:55
Ostatni post: Rozgdz
  Sin City (temat ogólny) Tyler Durden 312 76,500 16-09-2023, 16:34
Ostatni post: slepy51
  Superman (temat ogólny) Ted 9 715 13-09-2023, 23:30
Ostatni post: Rozgdz
  Blade (temat ogólny) Juby 42 11,197 04-09-2023, 08:47
Ostatni post: marsgrey21
  Asterix (temat ogólny) Maik 86 22,075 08-08-2023, 10:58
Ostatni post: shamar
  Judge Dredd (temat ogólny) military 1,141 206,017 29-04-2023, 14:04
Ostatni post: slepy51
  Addams Family (temat ogólny) Maik 77 10,297 18-03-2023, 14:52
Ostatni post: OGPUEE
  Hellboy (temat ogólny) Danus 224 42,855 04-03-2023, 21:16
Ostatni post: SonnyCrockett
  300 (temat ogólny) desjudi 478 118,822 18-05-2021, 21:08
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości