Friends (NBC, 1994-2004)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Pełen zwiastun. Premiera 27 maja.


[Obrazek: 715a78444e90ba59med.jpg]

Odpowiedz
Friends: The Botox
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Co za czasy: coś, co powinno być jednym z dodatków do nowego wydania Blu-ray jest wydarzeniem z osobnymi trailerami i czymś dzięki czemu ma się sprzedać więcej subskrypcji.

Odpowiedz
Dziwnie się na nich patrzy - w sumie tylko Matt i Lisa zachowują w miarę naturalny wygląd, choć on się widzę nieźle roztył ostatnio.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Lisa Kudrow wygląda z nich najlepiej, Cox i Aniston naszpikowani botoksem, że mogłyby występować w horrorach. David Schwimmer chyba też postanowił spróbować bo jest dziwnie zapuchnięty. Matt prezentuje się jak taki fajny wujek, a Chandler wygląda lepiej niż w czasach kokainowych, więc to plus.

Generalnie nie lubię tego typu produkcji, bo powracają "legendy" które wyglądają jak cienie dawnych siebie głównie z powodów prowadzenia się, bo to nawet nie kwestia wieku.

Odpowiedz
Ja tam z chęcią obejrzę coś takiego. Fakt faktem że będzie to seans z pod znaku kokainy, botoksu i skalpela ale lubię takie rzeczy

Odpowiedz
Szkoda że nie porwali się na jakąś fabularną kontynuację, ale domyślam się że to było zbyt karkołomne zadanie, bo pewnie wszyscy bohaterowie mieszkaliby w domkach pod miastem z gromadką dzieci, więc mogliby co najwyżej się spotkać i powspominać stare dobre czasy, czyli w sumie to samo co rzeczywiście dostaniemy :p

Odpowiedz
Piękny zwiastun, ciarki na plecach, czekam niesamowicie <3

Odpowiedz
Ja to myślałem, że to będzie taki special kontynuujący serię, a dopiero ten trailer mnie oświecił, że tak nie będize.

Odpowiedz
Wyglądają jak deep fake'i. Że Perry się zapuścił to nie nowość i może musieli go trochę przypudrować. Cox i Aniston - nie wiedziałem, że aż tak zrobione są. Schwimmer to myślałem, że wygląda normalnie a tutaj chyba musiał dorównać reszcie. LeBlanc rzeczywiście poza tym, że przytył wygląda najnormalniej. 

Wygląda to po prostu na spotkanie po latach, które poza tym, że zebrali ich razem wszystkich i nagrali to na planie Przyjaciół nie będzie się chyba specjalnie różnić od nudnych wywiadów, w których przez lata, więcej lub mniej wspominali Przyjaciół. Nuda. Nie widzę powodu, dla którego nie mogliby zrobić jednego długiego odcinka, po latach, nawet jeśli fabularnie nie wnosiłby nic ciekawego do dobrze zamkniętej historii. Mogłoby to być nawet coś bardziej meta, pomiędzy fabułą a takim spotkaniem aktorów, z jakimiś aluzjami do tego co robili przez te lata (cameo Brada Pitta w roli z serialu chętnie bym zobaczył;)), ale w rolach. Skoro LeBlanc na zawsze pozostał Joey'm, czemu nie ma nim być tutaj? Mieli tyle lat i co by nie mówić to był przecież świetnie napisany sitcom, więc na pewno dałoby się to jakoś fajnie zrobić, z szacunkiem dla serialu, z dystansem, z fajnym fan serwisem, pewnie z odrobiną patosu i wyciskania łez. A po tych wszystkich zapowiedziach, plotkach i podchodach do tematu dostajemy coś takiego.  


Odpowiedz
Dokładnie, ze względu na tak długą przerwę potencjał był olbrzymi i mogliby w taki meta sposób ponabijać się także z własnych karier i też nikt by ich nie gonił z tym by zrobili to jak najszybciej, mogliby na to poświęcić dowolną ilość czasu.

Co innego pełny sezon, a co innego jeden specjalny odcinek, trochę zmarnowana okazja, ale jest też możliwość, że się obudzą jak już wszyscy będą podchodzić pod 70 i wtedy szumnie ogłoszą powrót.

Odpowiedz
Wystarczyło zrobić odcinek specjalny z motywem śmierci właściciela tego mieszkania i testamentu w którym przypisuje wszystkim bohaterom równy podział w spadku (+ coś jeszcze). Warunek jest taki, że mają tam ze sobą spędzić tydzień ;)

To wygląda na typowy reunion przy stoliku i wymianę numerów telefonu do chirurgów plastycznych.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Nie jestem przekonany, czy większość fanów chciałaby oglądać, w takim specjalnym odcinku, zbotoksowane wersje tych bohaterów...

Jak dla mnie prezentowałoby się to trochę słabo. Taka Cox wygląda przecież teraz szkaradnie. Chcielibyście na serio ja oglądać w roli Moniki?
Dobrze, że chociaż Perry doprowadził się do stanu, w którym nie wygląda jak wrak człowieka.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Widzowie raczej zdają sobie sprawę z tego, że również w serialu czas nie stał w miejscu, więc Rachel nie będzie wyglądać tak, jak 25 lat temu, co za problem?

Odpowiedz
No dokładnie. Wyglądają, jak wyglądają. Skoro widzowie chcą ich w takim stanie oglądać wspominających dawne lata to niby czemu nie mieliby chcieć zobaczyć takiej Moniki? Przy odrobinie dystansu można by się i z tego botoksu pośmiać (Monika to ty?!). Pomysłów na sam odcinek, jak i masę żartów raczej by nie zabrakło. Sam mógłbym im to napisać za powiedzmy bańkę. Jasne, że ryzyko byłoby odrobinę większe. Szkoda, że Linklater nie robił przyjaciół bo byśmy się raczej zastanawiali czy to ostatni reunion. Z kasą jaką serial zarobił i pewnie mieli na to coś, mogliby zrobić wszystko, łącznie z powrotem do Londynu, co akurat pewnie nie byłoby super pomysłem, no i covid... ale bym się jarał nawet a tak to nie wiem czy mam w ogóle ochotę to oglądać.


Odpowiedz
No skoro tak twierdzicie.
Ale ja generalnie to nawet w takiej formie nie chce ich oglądać i prawdopodobnie tego nie obejrzę. :)

O takie tam, oglądanie pudrowanego trupa. Ahy, ohy, i tego typu rzeczy. Żeby chociaż jakieś ciekawostki tam padły, np. ile Perry przećpał kasy, albo ile Cox przeznaczyła na botoks.. ale nie, będzie nuda i mizianie się po pupach.

Swoją drogą może nie zrobili tego w formie specjalnego epizodu z uwagi na jakieś zawirowania prawne. Prościej było tak?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Oni chyba próbowali ten reunion zrobić od lat, ale o ile Perremu i Kudrow zależało, o tyle chyba reszta była na nie.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Cytat:Swoją drogą może nie zrobili tego w formie specjalnego epizodu z uwagi na jakieś zawirowania prawne. Prościej było tak?
Możliwe. Nie śledziłem szczerze mówiąc doniesień na ten temat. Bo o jakimś reunionie mówiło się od lat, nie? Trudno mi sobie wyobrazić, żeby ze względu na kwestie prawne mogli zrobić to a nie mogli fabularnego odcinka, ale co ja tam wiem. tak czy inaczej, jak piszesz - na 99% będzie to słodkie pierdzenie botoksem zamiast słodkiego pierdzenia w formie nawet grzecznego, ale jednak świetnie napisanego i zagranego humoru. 


Odpowiedz
(20-05-2021, 13:23)Corn napisał(a): Oni chyba próbowali ten reunion zrobić od lat, ale o ile Perremu i Kudrow zależało, o tyle chyba reszta była na nie.


W wywiadzie kiedys zreszta mowil, ze bardzo zalowal zakonczenia serii i chcial ja ciagnac jeszcze kilka lat. Odnioslem tez wrazenie, ze Jennifer Aniston przez lata chciala sie trzymac z daleka od tematu Friendsow, w czasach gdy robila kariere w Holly.


Przy okazji, promo wrzucone na oficjalny kanal Today:




1:43 “this is gonna be a letdown”


ups! :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  LOST (ABC, 2004-2010) blueshadow. 2,528 313,417 08-01-2023, 15:54
Ostatni post: Spoilerowo
  Północ - Południe / North & South (1985-1986, 1994) Gieferg 8 2,778 20-08-2021, 22:16
Ostatni post: Nemo
  Glina (TVP, 2004-2008) shot 70 20,010 07-06-2020, 13:18
Ostatni post: Nemo
  Deadwood - serial (HBO, 2004-2006) i film (2019) dillinger 338 79,349 02-12-2019, 22:51
Ostatni post: Kuba
  Oficer (TVP, 2004-2008) Hitch 12 3,285 14-09-2019, 10:29
Ostatni post: Capt. Nascimento
Wideo Coupling (Każdy z każdym) (2000-2004) anormalnychiromanta 1 1,739 05-03-2012, 11:14
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości