How I met your mother
#1
Jeśli nie macie nic przeciwko, będzie krótko :)

O czym serial jest, każdy może sobie wygooglać, od siebie powiem tyle - wspaniały, przezabawny, i podnoszący na duchu serial - świetne aktorstwo, a szczególnie Neil Patrick Harris, tylko dla niego warto zobaczyć, ale reszta aktorów także daje radę.
Właściwie serial wyróżnia się tylko tym, że jest "opowiadany", dlatego wychodzącą fajne rzeczy, jak np. "jedzenie kanapki" w sezonie 3, czy też dziewczyna o imieniu "Blabla" :P

Zacząłem oglądać przypadkowo, wpadając na jakiś odcinek na Comedy Central. I tak kilka razy, ale mnie nie wciągnęło. Dopiero po pierwszym odcinku 3 sezonu zainwestowałem (btjunkie :P) w ten serial. Wciąga on tak, że właśnie 3 sezon pożarłem w 2 dni. I warto było, bo teraz wesoły chodzę :)

Jak mówiłem, niczym specjalnym serial się nie wyróżnia, ale daje taką dawkę optymizmu, i tak rozwesela, że zdecydowanie trzeba obejrzeć. Polecam.

[Obrazek: how-i-met-your-mother-season-3.jpg]

Odpowiedz
#2
Wyróżnia się czymś specjalnym - Barneyem. Jedna z ciekawszych postaci w sitcomach.

Ogólnie świetna rzecz. NPH oraz Jason Segel bardzo sympatyczni i zdecydowanie najfajniejsi, ale reszta też daje radę (choć Hanningan jest czasem irytująca). Interesującą ciekawostką jest też, raczej nie spotykany w serialach, patent z "kontinuum" - i tak na przykład w pierwszym sezonie wspomina się o czymś, co ma miejsce dopiero w czwartym sezonie.

Odpowiedz
#3
A NPH jest podobno gejem - co pokazuje jak świetnym aktorem jest ;)

Odpowiedz
#4
wow, tego że NPH jest gejem nie wiedziałem i najzupełniej w świecie nie podejrzewałem ;)

a co do serialu - kapitalna rzecz i, podobnie jak Snuffera, nie wciągnęła mnie od razu. tylko, że obejrzałem jeden odcinek, obejrzałem drugi, coś mnie rozbawiło i zanim się obejrzałem oglądałem już codziennie. kapitalny sitcom choc irytuje mnie podłożony śmiech. ale kij z tym, Barney rządzi ;)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#5
Snuffer napisał(a):A NPH jest podobno gejem - co pokazuje jak świetnym aktorem jest ;)
Nie podobno, a na pewno.

Odpowiedz
#6
Snuffer napisał(a):Prawda, wykorzystany zresztą w świetnym serialu Jak Poznałem Waszą Matke - [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wSABqdA0cFo[/youtube]

No nie wiem czy w takim świetnym, obejrzałem parę odcinków pierwszego sezonu no i niestety jakoś mnie nie zachwycił i w sumie nie mam już ochoty na kolejne.
Wall Street 2 - 5/10
Wall Street 7.5/10
Dla Niej wszystko 7/10
Zanim odejdą wody 6.5/10
Dochodzenie 7/10
Pozdrowienia z Paryża 3/10
Wyspa tajemnic 9/10
The Hurt Locker 7.5/10
Invictus 8/10
Droga 7/10

Odpowiedz
#7
Kwestia gustu. Pierwszy sezon momentami był słaby, od trzeciego zaczyna się jazda.

Odpowiedz
#8
Dla mnie to najlepszy serial na CC :) wczoraj 2 odcinki, a dzisiaj cały maraton. Bardzo fajne postacie i poczucie humoru :D

Odpowiedz
#9
Też oglądam na cc więc jak do tej pory znam chyba większość odcinków prawie na pamięć, bo cały czas teraz powtarzają, ale już od września kolejny sezon:) mam pewne przeczucia, ale nie lubię spoilerów więc oszczędziłam sobie wyszukiwania w necie informacji:)

Odpowiedz
#10
Mały spoiler -

Odpowiedz
#11
Snuffer napisał(a):Kwestia gustu. Pierwszy sezon momentami był słaby, od trzeciego zaczyna się jazda.
You so stoopied. Od trzeciego powoli robi się słabiej. Czwarty momentami ma cienkie odcinki i zobaczymy jak to będzie dalej. Ale ogółem nie jest to, niestety, serial, który ma non-stop świetne odcinki, jednak jak się ogląda cały sezon na raz to tak tych słabszych nie widać.

Odpowiedz
#12
Crov napisał(a):You so stoopied.

Lame!

Crov napisał(a):Od trzeciego powoli robi się słabiej.

Mi się bardziej podobał, zabawniej było - ale to od trzeciego właśnie zacząłem oglądać ciągiem więc tak jak mówisz moja opinia może nie być do końca wiarygodna.

Odpowiedz
#13
Mam za sobą właśnie całą pierwszą serię i dwadzieścia odcinków drugiej serii. Jak dla mnie na razie bomba :D Dialogi, humor sytuacyjny i niesamowite postacie, w szczególności Barney i Marshall :D Są po prostu Awesome :D

A serial jest Legendarny (przybijcie wirtualą piątkę ;))

Odpowiedz
#14
na Comedy Central jeden z najweselszych seriali. najlepszy Jason Segel, który fajny jest, fizycznie przeciętniacki do bólu, ale faceta lubie od czasu "Forgetting Sarah Marshall", a jeszcze bardziej od "I Love You, Man"

Odpowiedz
#15
Wszystkie 4 serie za mną. W oczekiwaniu na 5 muszę powiedzieć, że serial naprawdę mnie wciągnął i jestem nim zauroczony. Świetna rzecz. Owszem zdarzają się odcinki lepsze i gorsze, ale poniżej pewnego poziomu HIMYM nie schodzi.

Jeżeli miałbym robić ranking to:
1. I seria,
2. III i IV seria razem,
3. II seria (chociaż zdarzają się odcinki perełki).

Zobaczymy jak będzie z 5 sezonem i czy Ted opowie w końcu kto jest matką jego dzieci (chociaż w sumie nie śpieszy mi się do tego ;)).

Odpowiedz
#16
desjudi napisał(a):na Comedy Central jeden z najweselszych seriali. najlepszy Jason Segel, który fajny jest, fizycznie przeciętniacki do bólu, ale faceta lubie od czasu "Forgetting Sarah Marshall", a jeszcze bardziej od "I Love You, Man"

No właśnie dlatego że nie przypomina takiego 'bożyszcza nastolatek' jest bardzo prawdziwy i zabawny, ale jak dla mnie i tak Barney jest the best :D
MAm nadzieję że już dziś na comedy central puszczą 4-ty sezon, bo 3 zakończył się dość ciekawie;)

Odpowiedz
#17
No i pierwszy odcinek 5 serii za mną. Jeżeli to tak ma dalej wyglądać to niech Ted jeszcze i przez kolejne 5 sezonów nie opowie kto został matką jego dzieci :D
Świetne dialogi i sytuacje, jak zwykle niesamowity Barney ;) i fajne nawiązanie do Indiany Jonesa ;)
Czekam na więcej :D

Odpowiedz
#18
Ja na razie jestem przy czwartym, ale chociaż kilka spraw poszło po mojej myśli, więc jestem zadowolona, tylko ciekawa jestem ile jeszcze sezonów zanim poznamy 'matkę' dzieci Ted'a..

Odpowiedz
#19
Nie wiem który sezon leci teraz na CC, ale jest przeraźliwie nieśmieszny. A to był tak zabawny serial, co się stało?

Odpowiedz
#20
Zajebiście zwalone tłumaczenie. :]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości