Nowy
Liczba postów: 117
Liczba wątków: 3
(19-07-2014, 08:56)Konrad napisał(a): http://www.albertafilmratings.ca/recentclasstrailers.aspx - Trzeci zwiastun "Interstellar" został już sklasyfikowany(dostał najniższą kategorię wiekową podobnie jak pierwszy trailer).
Czyli szykuje się film familijny, a nie jakieś wizjonerskie sci-fi.
19-07-2014, 10:35
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Bez przesady, nawet z Martwicy mózgu dałoby się zmontować zwiastun w tej kategorii, zresztą o czym my mówimy? Ciekawe czy do trzech razy sztuka i internet w końcu ogarnie gorączka w oczekiwaniu na nowy film Nolana.
19-07-2014, 10:38
Stały bywalec
Liczba postów: 18,606
Liczba wątków: 148
Ja na razie bez totalnego jaranka podchodzę do nowego projektu Nolana. Fajna obsada, reżyser, historia też nie najgorsza, ale jakiegoś parcia nie mam w porównaniu z DKR czy Inception. Prawdopodobnie jest to wina zwiastunów, a w zasadzie to na pewno.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.
19-07-2014, 12:21
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Ile jeszcze razy ludzie będą się rzucać, że trailer ma najniższą kategorię wiekową, i ojej, to znaczy że film będzie na poziomie Gumisiów?
KAŻDY trailer puszczany w kinach ma najniższą kategorię wiekową. Tak było, jest i będzie.
Mamy 2014 rok, do diaska!
19-07-2014, 13:00
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2014, 13:01 przez Mierzwiak.)
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Nie do końca, w przypadku filmów z kategorią R przygotowuje się często dwie wersje trailerów, z R-ką i PG-13 dla potrzeb puszczania przed różnymi seansami. Przykładowo remake Evil Dead miał kampanię prowadzoną w ten sposób, nie pamiętam już tytułów filmów przed którymi puszczano zielony lub czerwony zwiastun w amerykańskich kinach.
19-07-2014, 13:16
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2014, 13:18 przez Szaman.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
Nie no, jasne, ale biorąc pod uwagę, że większość filmów to PG-13 (oraz G i PG), oraz to, że kampania ma dotrzeć do jak najszerszego grona widzów, podstawą są typowe trailery bez ograniczenia wiekowego, które mogą oglądać nawet kilkulatki. Dlatego dziwię się, że niektórzy wciąż mylą rating filmów z ratingiem zwiastuna
19-07-2014, 13:23
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Też się dziwię, ale ciężko zmienić pewne sposoby myślenia powstałe na Filmwebie. Krąży plotka (forum fanów Nolana i BoxOffice.com), że nowy zwiastun zadebiutuje przed Herculesem z The Rockiem.
A i nie chcę cały czas się czegoś czepiać, ale większość filmów ma jednak kategorię R. Taka ciekawostka w którą z początku trudno uwierzyć
http://boxofficemojo.com/yearly/?view2=mpaa&chart=byyear&yr=2013&view=releasedate&p=.htm
19-07-2014, 13:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2014, 13:33 przez Szaman.)
Banned
Liczba postów: 34,153
Liczba wątków: 77
(19-07-2014, 13:29)Szaman napisał(a): A i nie chcę cały czas się czegoś czepiać, ale większość filmów ma jednak kategorię R. Taka ciekawostka w którą z początku trudno uwierzyć 
Hmm, to pewnie błędne wrażenie powstałe przez ilość tych dużych, hollywoodzkich tytułów. Super, dobrze wiedzieć
19-07-2014, 13:35
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,468
Liczba wątków: 67
z tej tabeli to najwięcej ma unrated i to jest piękne
19-07-2014, 15:59
Użytkownik
Liczba postów: 106
Liczba wątków: 1
Pisząc wcześniejszą wiadomość nie myślałem o ratingu filmu. Zastanawiałem się co widzowie mogą zobaczyć w trzecim zwiastunie, który dostał najniższą kategorię wiekową.
(19-07-2014, 13:29)Szaman napisał(a): Krąży plotka (forum fanów Nolana i BoxOffice.com), że nowy zwiastun zadebiutuje przed Herculesem z The Rockiem.
Rozpiska trailerów przed "Godzillą" (2014) - http://digitalcinema.bydeluxe.com/site/dlxportal/docs/Godzilla_2D_3D_US_RLS_10xxx_Series_Ingest_Letter.pdf
Rozpiska zwiastunów przed "Herculesem" (2014) - http://digitalcinema.bydeluxe.com/site/dlxportal/docs/Hercules_Final_Release_DCDC_7-18-14.pdf
Chyba tak nie będzie(to jest ten sam zwiastun tylko z inną kwietniową datą w nazwie pliku).
19-07-2014, 16:27
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2014, 10:59 przez Konrad.)
Fanboy Nolana
Liczba postów: 11,944
Liczba wątków: 126
Wiem, że Wy nie cierpicie takich teksów, ale to jak liście aloesu na moje serce:
20-07-2014, 21:38
Stały bywalec
Liczba postów: 10,334
Liczba wątków: 5
Ale że co ja pacze, oni kręcą to na taśmie 65mm?
20-07-2014, 21:40
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,468
Liczba wątków: 67
o TDKR też tak mówili i co było?
20-07-2014, 21:53
Captain Skullet
Liczba postów: 20,381
Liczba wątków: 128
Trudno żeby zapowiadali jako najgorszy film Nolana, nawet jeśli to prawie pewne. Od 2010 za każdym razem taki dostajemy, ale ten jest pierwszym, który nawet zwiastuny ma takie, że się odechciewa.
20-07-2014, 21:55
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-07-2014, 21:56 przez Gieferg.)
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
A po co Edgar Wright miałby włazić w tyłek Nolanowi? Widocznie ufa zdaniu akurat tych znajomych z branży o których wspomniał.
20-07-2014, 21:56
Banned
Liczba postów: 3,333
Liczba wątków: 35
No i o czym to ma niby świadczyć??? Film i tak będzie zjebany.
20-07-2014, 22:08
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-07-2014, 22:08 przez vast.)
Samurai Cop
Liczba postów: 4,396
Liczba wątków: 28
Jeśli to pytanie do mnie, to o tym, że w zakulisowych rozmowach, poza PR-ową gadką, w towarzystwie Wrighta który jak na razie jest outsiderem Hollywood, ktoś docenia film Nolana po zobaczeniu fragmentów lub nieukończonej całości. Tylko o tym, czyli w sumie niewiele ponad o niczym, bo nie ma żadnej wiarygodnej próby, ale jakiś promyk nadziei jest.
20-07-2014, 22:12
Rating: Awesome
Liczba postów: 10,313
Liczba wątków: 55
PRowa czy nie, naprawdę mocno radzę wylać sobie kubeł zimnej wody na głowę. Interstellar może być dobry, może być bardzo dobry, ale łba nie urwie. Naprawdę. Szkoda żebyście później płakali po seansie.
21-07-2014, 09:07
Stały bywalec
Liczba postów: 9,121
Liczba wątków: 44
Dla mnie Interstellar już samym tym, że jest pierwszym od 8 lat filmem Nolana NIE-Akcji bardzo ciekawi. Drugi trailer był super i nie zdziwię się jeśli Nolan powróci do wysokiej formy. A listopadowa premiera sugeruje atak na najsłynniejsze nagrody. Może to będzie taki Titanic Nolana?
21-07-2014, 14:01
CSM-101
Liczba postów: 7,848
Liczba wątków: 0
(21-07-2014, 14:01)Juby napisał(a): Może to będzie taki Titanic Nolana?
To będzie Lost in space Nolana, albo Lost in space-cepcja
Ps. To już Nolan nakręcił jakiś film akcji?
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
21-07-2014, 14:53
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2014, 14:53 przez Negatywny.)
|