Loki (Disney+)
nawet nie wiedziałem, że za pół roku premiera i nie ma żadnego trailera, Marvel widzę czuje się mocny chyba nie oglądał sam swoich seriali ostatnich albo żyje w bańce po zakończeniu Endgame

Odpowiedz
Macie jeszcze jakieś źródła online 4 epizodu? Ja zawsze korzystałem, w okolicach premiery, z portalu na 3 litery. Z tym, że tam odcinki seriali MCu utrzymują się może z 2-4 godzinki. No i przegapiłem :/

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"
2020 - "NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK"

Odpowiedz
Macie, PW.

Odpowiedz
@szopman , @raven.second , @Spoilerowo

Dzięki za pomoc. :)

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"
2020 - "NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK"

Odpowiedz
Dobra, dajcie już ten finałowy odcinek, niech Lady Loki wejdzie na stałe do MCU czy co tam kombinujecie i miejmy to z głowy.

Odpowiedz
straszna bieda w tym odcinku a przewidywalność, że Lady uda się na pomoc Lokiemu to normalnie była od pierwszej sekundy tej sceny

kolejny serial od Marvela który by się sprawdził jako jeden film 2,5 godziny i zapewne miałby dopracowane CGI, po Endgame sama kupa łącznie z Pająkiem

Odpowiedz
40 minut ekspozycji na temat wszystkiego co widziałem i co zrozumiałem przez naćpanego Willy'ego Wonkę bez jakichkolwiek hamulców.

A wszystko to przy złowieszczej muzyce która chuja działała gdy jeden z aktorów rżnął durnia na pełnej kurwie.

Powiedzieć, że jestem rozczarowany finałem, to jak nie powiedzieć nic.

Odpowiedz
Cytat:naćpanego Willy'ego Wonkę bez jakichkolwiek hamulców
Z jednej strony spoko, że dali mu się wyszaleć, szanuję pomysł puszczenia aktora luzem. Z drugiej... czułem fizyczny dyskomfort i ból podczas oglądania "występu" tego gościa, nie żartuję, to dosłownie jest ekranizacja mema WE WUZ KANG N SHIEEET. Poczekam na Hawkeye i potem nie tknę palcem żadnego serialu od MCU, zostaję przy filmach. Ech.

Odpowiedz
Żebyś wiedział...

Naprawdę niezręcznie się czułęm oglądając go, bo nie widziałem ekscentrycznej postaci, tylko aktora próbującego taką postać stworzyć. No ale cóż, nie każdy jest Johnnym Deppem i nie każdy potrafi stworzyć tak wiarygodną postać jak Jack Sparrow.

Odpowiedz
Jezu ale ten serial upadł.

4 odcinek był koszmarny.

5 odcinek był trochę lepszy, ale kompletnie do mnie nie trafił. Na plus jedynie aligator Loki, cała reszta... widać że próbowali nagle pójść full Rick & Morty ale to po prostu nie zadziałało. Fabularnie też bida.

6 odcinek chyba jeszcze gorszy niż 4. Tak jak napisali poprzednicy, pojawia nam się nowa postać, która w komiksie wygląda tak

[Obrazek: He_Who_Remains_%28Earth-616%29_from_Thor...5_0001.jpg]

A tu dali napakowanego murzyna, który próbuje odgrywać trochę jak Brad Pitt w 12 małp, trochę jak Jack Sparrow, ale gra tak sztucznie i ta rola tak bardzo do niego nie pasuje, że patrząc na jego 'wyczyny' niemal było mi go żal.

Aktorsko to wyglądało tak
[Obrazek: tenor.gif]
tylko że odgrywane na serio przez 50 centa

Jestem pełen podziwu, że udało im się tak epicko spaprać cały serial, zaczęli od 8+/10, a potem spadek do 2/10.
W pierwszym odcinku zbudowali cały lore tego świata, ugruntowali relację Lokiego z Mobiusem... Świetny Hiddleston, Owen Wilson, zdjecia, klimat, muzyka... A ostatnie odcinki były dla mnie niemal nieoglądalne.
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
Z tym doktorem zło to trafiłeś kurde w 10.

Dokładnie to tak wyglądało, a ludzie w sieci piszą, że zagrał fenomenalnie, napisałem nawet komentarz na Reddit sugerując, że to rola warta Emmy i wszyscy zaczęli lajkować mój post xD

Odpowiedz
Cytat:pojawia nam się nowa postać, która w komiksie wygląda tak
Ale to nie jest ta postać. Ten napakowany murzyn to po prostu

Odpowiedz
To jest ta postać, on sam się przedstawił jako He Who Remains:

Wersja MCU:
https://marvelcinematicuniverse.fandom.com/wiki/He_Who_Remains

Wersja w komiksach:
https://marvel.fandom.com/wiki/He_Who_Remains_(Multiverse)

To po prostu wariant Kanga który jest He Who Remains
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
6 odcinków aby na koniec potwierdzić multiwersum i, że Loki trafił do innej siedziby "strażników" i że będzie 2 sezon

biednie, nadal biednie Marvel

Odpowiedz
Trochę taki trolling, bo rzeczywiście całosć to takie trailer do ciekawszych rzeczy.

Odpowiedz
(14-07-2021, 21:17)marsgrey21 napisał(a): Całosć to taki trailer do ciekawszych rzeczy.
Brzmi jak każdy film MCU ever. :)

Odpowiedz
Nadrobiłem Lokiego i kurła, gość co gra Kanga to niezłe zło. Nie pamiętam kiedy ostatni raz sie wstydziłem, że coś oglądam. To nawet ciężko nazwać aktorskim przeszarżowaniem. To coś zdecydowanie gorszego, mam nadzieję, że jego inne wersje będą pod tym względem normalne :)

Serial w sumie mi się podobał i jest zdecydowanie najlepszy z tych trzech dotychczasowych. Nie oznacza to od razu, że jest to jakieś nie wiadomo co, raczej płynie sobie gdzieś w środku stawki MCU.

PS muzyka z Lokiego zajebista, motyw główny to najlepsze muzyczne MCU :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon